Değerlendir:
  • 38 Oy - 2.97 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Uranyen Astroloji
Yazar Mesaj
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: Uranyen Astroloji
Cupido

TR.Cupido, ASC yükselen çizgisine gelmişse, aile tarafından yön verilen veya aile odaklı bir çevreyi yaratır. Hamile bir kadının transit Cupido'su ASC üzerinde olabilir.
TR.Cupido MC çizgisi üzerinde kişi evleniyor olabilir

ASTROLOJİ-KATİNA DESTESİ-TAROT

evlenmekten ziyade evlenebilecegi kişi ile karşılasıyor da olabilir geriye dönük bir tarihte baktıgım transitimde tam MC ile kavusum anında hayatıma girmis ve evlenmeyi düsündüğüm kimsedir cok enteresan, şakınım agzım acık kaldı dogrusu..

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
06-04-2011 02:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vatansever Çevrimdışı
Yasaklanmış

tr.cupidom 2012 aralıkta gülücük düğünüme beklerim falan dermişim koptum.w pilavı hep tahta kaşıkla yerdim düğün kışın olsun diye tutacak hralde
06-04-2011 02:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

gülücük

seneye aralıkta unutmıycam sorucam ))

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
06-04-2011 03:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Parlaışık
Kayıtsız

Benim natalde güneş uranüs karem var zaten .Şimdi baktım h40 cupidomda uranüsümle kavuşumda .Uranüsüm 6. evde .Bu ne anlama gelirki acaba Yıldırım .Yardım lütfen , madem bu konuyu ortaya attın .Rica etsem bu doğuştan uranyen kişiye bir cevap lütfen
06-05-2011 02:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(06-05-2011 02:24 AM)URANJÜP Yazılan:  Benim natalde güneş uranüs karem var zaten .Şimdi baktım h40 cupidomda uranüsümle kavuşumda .Uranüsüm 6. evde .Bu ne anlama gelirki acaba Yıldırım .Yardım lütfen , madem bu konuyu ortaya attın .Rica etsem bu doğuştan uranyen kişiye bir cevap lütfen

doğum haritasını imzasına eklemeyen arkadaşlara pek cevap veremiyoruz lütfen gülücük

bayan haritalarında güneşin dinamik açıları , hayatına dahil olabilecek kişiler hakkında ipuçları verebilir -yani uranyen kişilikler-

cupido ya gelince , konu benim içinde yeni.
yabancı sitelerde geziniyorum ve işimize yarayabilecek bilgiler arıyorum müsait oldukça.

şimdi sizin uranüs hem güneşle hemde cupido ile bağlantı yapıyorsa , ilişkilerinizde uranyen deneyimler yaşama ihtimali ön plana çıkıyor , ilk akla gelen genel yorum bu olurdu.

06-05-2011 02:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Parlaışık
Kayıtsız

Teşekkürle r, öyle sayılır zaten.Ama uranyenlik benim kişisel hayata bakış açımda da var zaten.Hatta babam da çok orjinal bir kişiliktir , klasik ;türk babalara benzemez ama onunla ilişkilerim gayet iyidir.Kişisel haritamızı nasıl ekleyebiliyoruz buraya , bilemediğim için ekleyemiyorum.
06-05-2011 02:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Parlaışık
Kayıtsız

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1...14&ast=h40

Bir deneme yaptım bakalım .
06-05-2011 02:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(06-05-2011 02:51 AM)URANJÜP Yazılan:  Teşekkürle r, öyle sayılır zaten.Ama uranyenlik benim kişisel hayata bakış açımda da var zaten.Hatta babam da çok orjinal bir kişiliktir , klasik ;türk babalara benzemez ama onunla ilişkilerim gayet iyidir.Kişisel haritamızı nasıl ekleyebiliyoruz buraya , bilemediğim için ekleyemiyorum.

http://www.hizliresim.com adresinden göz at tıklayıp bilgisayarınıza daha önceden kaydetmiş olduğunuz doğum haritanızı işaretliyor ve yükle tıklıyorsunuz.

size birkaç tane url linki veriliyor , onlardan uygun olanını ( en alttaki olabilir mesela ) forumdaki ayarlar kısmında imza değiştir tıklayıp imzanıza ekliyorsunuz.

06-05-2011 02:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(06-05-2011 02:57 AM)URANJÜP Yazılan:  http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1...14&ast=h40

Bir deneme yaptım bakalım .

evet açıldı ,

güneşiniz bolca açı alıyor , burada sadece uranüsü cımbızla alır gibi ayrı değerlendirmek sizi yanıltabilir.

satürn ve jüpiter açılarınıda yorumlamak lazım + dsc noktası yay ve neptünü orada görüyoruz bu da önemli.

06-05-2011 03:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Parlaışık
Kayıtsız

O açıdan tam olarak yorumlayamıyorum zaten.Biraz karmaşık tarzda bir horoskop malum.Bilhassa neptünün orda geri gidiyor olması ile ilgili hiç yayın bulamadım.
06-05-2011 03:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir