Değerlendir:
  • 26 Oy - 3.12 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İlişkilerde Merkür
Yazar Mesaj
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: İlişkilerde Merkür
merkur kocum retro , cok tatlı dıllı degılımdır ağzımdan bal fln damlamaz, pohpohlama ıslerınde basarılı degılımdır. ancak cok ıcımden geldıgınde abartarak ıfade ederım anlasılır zaten gülücük

erkek arkadasım merkur koc, onunda agzından bal damlamaz ... yakın bıkac arkadasımda merkur koc onlarda öyle :D ama kesınlıkle abartarak konusuyor merkur koclar gülücük

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
06-13-2011 03:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
scholar Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

merhabalar arkadaşlar sıze bı sorum olacak. hoşlandıgım bı kız var . merkuru ve guneşi benim guneş venus merkur marsla zıt acı olusturmakta. işin aslı benım gunes merkur venus ve marsım aslan burcu onun kı ıse gunes ve merkuru kova yanı zıt burcta. bu gezgenlere bakıp genelleme yapacak olursak olumsuz bı durummuş gıbı gozukuyo fakat ne zaman bı araya gelsek-- gercı su an ona hoşlandıgımı soylemedm- hoş sohbetler soz konusu tartısmalar da dahıl. ayrıca sohbetıde ılgı cekıcı oluyor cogu zaman .dıger gezengenlerın cogu da olumlu acı yapıyor buna bırı acıklık getırebılır mı ? :=)
11-25-2011 10:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(11-25-2011 10:48 PM)scholar Yazılan:  merhabalar arkadaşlar sıze bı sorum olacak. hoşlandıgım bı kız var . merkuru ve guneşi benim guneş venus merkur marsla zıt acı olusturmakta. işin aslı benım gunes merkur venus ve marsım aslan burcu onun kı ıse gunes ve merkuru kova yanı zıt burcta. bu gezgenlere bakıp genelleme yapacak olursak olumsuz bı durummuş gıbı gozukuyo fakat ne zaman bı araya gelsek-- gercı su an ona hoşlandıgımı soylemedm- hoş sohbetler soz konusu tartısmalar da dahıl. ayrıca sohbetıde ılgı cekıcı oluyor cogu zaman .dıger gezengenlerın cogu da olumlu acı yapıyor buna bırı acıklık getırebılır mı ? :=)

çok da olumsuz bir durum değil bence mesela kare olabilirdi o zaman daha zor olurdu, şu durumda arada zıtlaşmalar olacaktır. hatta zıt açıların varlığının ilişkilere dinamik bir etki yarattığı söylenir. aslan- kova aksında özgürlük- hükmetme gibi konular ön plana çıkabilir. genelde zıt burçlardan sevgili& eş& arkadaşlık durumlarına çok rastlanır , sanırım onların durumu ya hep ya hiç gibi. oğlak-yengeç, koç-terazi, aslan-kova,-akrep-boğa. sizi bilmiyorum ama bu kombinasyonlara baya rastlıyorum.
11-30-2011 12:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Reinarubia Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Eşimin de benim de merkürlerimiz 11.evde ve kavuşuyor. Gerçekten de bizi tanıyanlar, karı-kocadan çok iki kanka gibi olduğumuzu söylerler gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1...&rs=0&ast=
05-16-2012 03:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

Ben de sinastri haritalarında ilk olarak Merkür'e bakarım.Önceliği Merkür'e tanırım.
İletişim,fikirler uyumlu olmayınca bu uyumsuzluk herşeye yansıyor.
Fakat uyumdan kastım aynı burçta olan Merkürler değil.Zira tıpatıp ayı şekilde düşünen çiftler birbirlerini geliştiremedikleri gibi bu ''aynılıktan'' zıtlaşabiliyorlar.
Doğrusu bana uygu kişinin Merkür'ü nasıl ne konumda olmalı bilemiyorum..Satürnyen bir tarzda düşüne bir insanla anlaşamam sanıyorum.Keza yukarıda söylediklerimden dolayı Merkür Boğa ile de.
Kalıyor Merkür Başak konumu.İyi hoş da ben eleştiriye de tahammül edemem.Hele dan dun konuşulunca asla.
Mutlaka Jüpiter'den/Venüs'ten tatlı bir açı almalı sanıyorum.Ya da bu gezegenler haritada oldukça güçlü olmalı..
05-28-2012 09:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Esimin boga merkürü benim 10. evime düsüyor.. sürekli nerden, nasil is yapabiliriz gibi vs.. kariyer konulari konusur bana...
benim basak merkürümde onun 12. evine düsüyor... sürekli ona ruhani tasavvufi konularda bilgi verir dururum... bak bu su dogrudur.. gibi sürekli onun 12. evine müdahale ediyorum... venüsümde 12. evine düsüyor... ve bazen cok yiprandigini düsünüyorum icsel olarak... :( ayrica 12. ev basak ise ...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
06-02-2012 03:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Mühim bir konuyu açmak istiyorum.

Hatırlıyorum da sinastride Merkür - Merkür karesi en olumsuz açılardan biriydi.

Şuanda bunun yanlış bir tespit olduğunu düşünüyorum.

Yakın zamanda tanıştığım biriyle merkürlerimiz kare.

Onunkisi İkizler merkürü, benimki Balık merkürü.

Ancak aramızdaki iletişim, sohbet çok güzel. Oturup saatlerce konuşulacak cinsten.

Merkür - merkür karesi şimdi iyimidir ?
09-01-2012 10:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeppi
Kayıtsız

eşleşim haritalarında deneyimle sabitlediğim bir açı varsa o da AY-MERKÜR tatlı açıları ... Çiftler duygularını (ay) iletişim (merkür) yoluyla ifade edebiliyorlar yani akıcı bi iletişim oluyor .. Duygular baskı altındaysa yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan kıskançlık , küslük vs.. olabiliyor .. ama ay merkür hoş açılarında duygular rahatlıkla paylaşılabildiğinden sorunlar azalabiliyor..
09-02-2012 01:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(09-01-2012 11:06 PM)karmen2 Yazılan:  
(09-01-2012 10:45 PM)By Ceykp Yazılan:  Mühim bir konuyu açmak istiyorum.

Hatırlıyorum da sinastride Merkür - Merkür karesi en olumsuz açılardan biriydi.

Şuanda bunun yanlış bir tespit olduğunu düşünüyorum.

Yakın zamanda tanıştığım biriyle merkürlerimiz kare.

Onunkisi İkizler merkürü, benimki Balık merkürü.

Ancak aramızdaki iletişim, sohbet çok güzel. Oturup saatlerce konuşulacak cinsten.

Merkür - merkür karesi şimdi iyimidir ?

ilişkilerde sadece merkür baz alınmaz byceykp ay-güneş ve yükselen kombinasyonları merkürden daha önemlidir bence ve tabi venüs-mars etkileşimi.

Doğru söylüyorsun.

Ay - Merkür üçgenide vardı.
09-02-2012 10:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Bellatrix Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Güneş-Merkür kavuşumunda çiftler arasında mükemmel ve bitmeyen bir iletişim oluyor, bunu birkaç çiftte gözlemledim.
09-02-2012 12:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  İlişkilerde Venüs astrosohbet 57 91,932 01-29-2019 12:23 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  İlişkilerde Aldatma Eğilimi nurbanu10 133 151,962 08-04-2018 07:31 PM
Son Mesaj: say24
  İlişkilerde AY astrosohbet 109 155,271 03-31-2017 11:30 PM
Son Mesaj: say24
  İlişkilerde Güneş astrosohbet 14 27,730 12-27-2014 11:25 PM
Son Mesaj: Yakamoz
  İlişkilerde Uyum Analizi Hakkında Pratik Bilgiler astrosohbet 42 69,898 07-29-2012 02:35 PM
Son Mesaj: astrosohbet
  İlişkilerde Dört Astrolojik Element Angel 21 32,498 05-23-2012 05:41 PM
Son Mesaj: zeynep_muteal06

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir