Değerlendir:
  • 14 Oy - 3.07 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kısırlık Analizi
Yazar Mesaj
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 21

Cvp: Kısırlık Analizi
(08-07-2017 01:18 AM)nurbanu10 Yazılan:  merhaba yıllar sonra tekrar buradayım..evime dönmüş gibiyim..evlendim ve çocuk sorunu benim de sorunum..bir de düşük yaptım..tuğsemle aynı sorunu yaşıyorum..astroloji bilgilerimi biraz daha ilerlettim ..ama harita yorumu konusunda hala çok yol amam lazım..bu arada tesadüfen doğum tarihimin yanlış olduğunu da öğrendim..doğrusu 15. 01. 1973 saat 01.00 civarı rize doğumluyum.haritamı az çok yorumlayabiliyorum fakat profesyonel bir yardıma ihtiyacım var.bana göre bu yıl jüpiter akrep geçişi bu konuda yardımcı olur belki.bilemiyorum....arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba..bu arada tüp bebek tedavisi düşünüyorum ne zaman verimli olur acaba

merhaba hoşgeldiniz gülücük haritanızı inceliyorum şuan kendimce yardımcı olmaya çalışayım, klasik ve modern astrolojiye göre 5. ev yöneticiniz 2 gezegen bu durumda jüpiter ve neptünü dikkate almalıyız. ilk olarak jüpitere bakınca güneşle kavuştuğunu görüyorum oğlak burcunda ve 3. evinizde bu kavuşum çok yakın ve 12. evinizdeki uranüsten sert kare açısı var,kalıtsal bir rahatsızlığınız varmı bel ve üst bacak bölgeleri olabilir merak ettim ve, yada böbreklerde ? yoksada tahlil yaptırmanızda doktor kontrolünde fayda var çünkü transit jüpiter şuan 17 derece terazide 12. evinizde hareket ediyor haritanızdaki uranüs neptün güneş üçlüsünün açısına yaklaşıyor 23 derece oldugunda bu alanlardaki var olan yada haberinizin olmadıgı rahatsızlıkları gündeme getirebilir. aynı zamanda tedavi için iyi bir süreç.. ama tahminimce kalıtsal bir rahatsızlıktan dolayı gebe kalamıyorsunuz çünkü klasik astrolojiye göre jüpiteriniz peregrin buna ek olarak güneşle kavuşum yanık durumda ve sert açı alıyor uranüs 5. evle yada yöneticisiyle temasa geçtiğinde düşüğe sebep olur. yine bu söz konusu açılara 8. evdeki satürnde eşlik ediyor, satürnün ikizlerde ve 8. evde oluşu çift organlardaki verimliliği kısıtlamış yine ay'ınızda ikizlerde kadınsal ve çift organlarınızda kist sıkıntıları yaşıyorsunuz yüksek ihtimalle.
2. yönetici olan neptüne bakarsak 8. evdeki satürn ve ay ile karşıt açı yapıyor yumurtalıklarınız verimli olmayabilir kist gibi kadınsal rahatsızlıklardan dolayı olabilir..
belki sizin sağlığınız açısından hamile kalmamanız daha hayırlı olur sizin sağlığınızı zorlayacak etkiler var sanki.. 12. ev transit jüpiter hastalıklar için tedaviyi destekleyen bir süreçtir tedavinizi olun transit jüpiter asc'den geçerken 5. evdeki transit neptünle üçgen yapacak, hayal ve umutları gerçekleştirmek için şansınız olabilir ( üzülerek söylüyorum ama nataldeki yerleşimlere göre bu şans düşük bir ihtimal) sadece asc jüpiter transiti yeterli olmayabilir. yinede tıp çok ilerledi bilim sayesinde umut her zaman vardır bizlerde iyi dileklerimizi dileyelim sizin için en sağlıklı sonuç hangisiyse o olsun çiçek

sorunuzun cevabı ise tedavi olun hatta hemen!!! ancak merkür retrosuna girmek üzereyiz yanlış teşhis yada tedavi uygulama ihtimali yüksek bu 1.
2.si merkür retrosu bittikten sonra jüpiter 23 derecelere gelmiş olacak ve sizi tedaviye zorlayacaktır zaten, önümüzdeki dönemler tedavi için çok uygun zamanlar

Haritam=>> https://i.hizliresim.com/aYWPoQ.png
08-07-2017 02:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nurbanu10 Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Kısırlık Analizi
cevap için çok teşekkür ederim zeynepelif..yorumun çok doğru..bugün doktora gittim ve kist varmış..yalnız bu sorun son iki yıldır var..ondan önce yoktu..diğer türlü bacak bel rahatsızlığım falan yok..kalıtsal problemden haberim yok bilemiyorum yani....tedavi düşünüyorum zaten...inşallah olumlu olur..tekrar teşekkür ederim..
08-07-2017 10:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir