Değerlendir:
  • 14 Oy - 3.79 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Burçlar Zamanla Değişir Mi?
Yazar Mesaj
yükselenbaşak
Kayıtsız

Burçlar Zamanla Değişir Mi?
Hangi burçta doğduysanız o asla değişmez.. Yalnız progresyonlar diye bir teknik sistem vardır.. Zamanla sizin hayata bakış açınız doğduğunuz zamanki burca göre değişime uğrar.. Bu çok teknik bir bilgidir... Biz bunu haritayı analiz ederken yararlanırız.. Yani kişi koç burcunun 15. derecesinde doğmuşsa... 15 yaşındayken boğa burcu özelliklerinde düşünmeye hissetmeye başlar ama asıl burcu koç gerçeğini değiştirmez. Atak, öncü ve son derece cesur çabuk sıkılan kişi... Bir zaman sonra boğa gibi..dayanıklı, sabırlı ve sadık bir insan gibi hissiyata sahip olabilir... Anlamı taşır.

kaynak:İrem SU
05-06-2007 10:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
blackdeaths Dışarıda
son osmanlı
Mars Vip

Rep Puanı: 1

RE: Burçlar Zamanla Değişir Mi?
peki bizim hayata bakış açımız çevremizdeki diğer burçlara bağlı olarak değişir mi?yani biriyle uzun süre arkadaşlık etmek yada ona benzer etkenler etkili olur mu... çevremizdekilerin özelliğinimi taşırız burç olarak?:gülücük)

herşeye rağmen inadına.. biz diyorsak yaparız,bu böyle biline
05-10-2007 01:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: RE: Burçlar Zamanla Değişir Mi?
blackdeaths Yazılan:peki bizim hayata bakış açımız çevremizdeki diğer burçlara bağlı olarak değişir mi?yani biriyle uzun süre arkadaşlık etmek yada ona benzer etkenler etkili olur mu... çevremizdekilerin özelliğinimi taşırız burç olarak?:gülücük)

bence kısa süreli olur o değişim.yani biz öle sanarız yada çaba ssarfederiz uyum göstermek adına ama bi gün bi yerde "bu ben değilimm "die patlarız.
bu yüzden ortak paydası olan insanlar daha uzun vadede bir arada kalırlar..

ben asıl şunu merak ediorum. örneğin oğlumu 22 temmuzda saat 5 de dünyaya getirdim sezeryanla.oysa bi gün daha bekleseydim kii bekleyebilirdim bi acelemiz yoktu ikimizinde 23 temmuz arslan olucakdı.
erkek olarak hassas bi karakterde olmasından yana şimdi keşke diorum aslan doğursaydım?
bu duurmda ben belirlemiş olmuyomuyum ?

kaderimin kölesiyken,hayatımın efendisi olma yolunu seçtim...
09-06-2007 03:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

Cvp: Burçlar Zamanla Değişir Mi?
ben kadere inanan birisi olaraktan,bu durumu bence biz pekte ayarlamış olmuyoruz,ayarlayan insanlarda bence tam saatini tutturamıyorlar,bebek ne zaman dünyaya gelmek istiyorsa ozaman dünyaya geliyor...

Bunla ilgili bi yazı okumuştum,zaman bulabilirsem foruma yerleştircem...

sevgiler

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
09-06-2007 03:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yaren Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

ayşe Yazılan:
blackdeaths Yazılan:peki bizim hayata bakış açımız çevremizdeki diğer burçlara bağlı olarak değişir mi?yani biriyle uzun süre arkadaşlık etmek yada ona benzer etkenler etkili olur mu... çevremizdekilerin özelliğinimi taşırız burç olarak?:gülücük)

bence kısa süreli olur o değişim.yani biz öle sanarız yada çaba sarfederiz uyum göstermek adına ama bi gün bi yerde "bu ben değilimm "die patlarız.
bu yüzden ortak paydası olan insanlar daha uzun vadede bir arada kalırlar..

ben asıl şunu merak ediorum. örneğin oğlumu 22 temmuzda saat 5 de dünyaya getirdim sezeryanla.oysa bi gün daha bekleseydim kii bekleyebilirdim bi acelemiz yoktu ikimizinde 23 temmuz arslan olucakdı.
erkek olarak hassas bi karakterde olmasından yana şimdi keşke diorum aslan doğursaydım?
bu duurmda ben belirlemiş olmuyomuyum ?

ewet ayşecim sana katılıyorum kendimizi karşımızdaki insana uyum sağlamak için değiştirmeye çalışmamız kişiliğimizle ters orantılı ise mutlaka bigün patlak veriyor ve özümüze dönüyoruz işte buda hayatımızda olumsuzlukların yaşanma nedeni olabiliyor bazen. oysa kendimiz gibi olup öyle kabul görürsek en başından problemler kalkıyor ortadan.KENDİMİZ OLALIM her zaman.zaten kendimiz gibi olursak çevremizdeki dostlarımızda dolayısıyla ortak paydamız fazla oluyor.

gelelim oğlunun sezaryan la doğum yapma olayına yani burcunun oğlak değilde aslan olabilme ihtimaline. ewet karar senindi ama sen sonuçta kararını 22 temmuzdan yana kullandın.bence bu KADER işte..eminim oğlun aslan da özellikler taşıyordur.ayrıca oğlak erkekleri çok sevimli olurlar.son olarak oğluna güzel ve mutlu ömür diliyorum sağlıkla inşallah..

Full Time Şerefsiz Olacağına,Part Time İnsan OL......
09-06-2007 03:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe Çevrimdışı
Üye
**

elbette kader..ama düşünsene kişinin elinde..yengeç çocuğu çok sevimli elbette, duyarlı uyumlu hassas.
aama bir kaç saatle cesur, kararlı, azimli bi aslan erkeği olabilirdi...
anneler hep böledir işte. çocunu hep en yüksekde görmek ister..
tşk ederim iyi dileklerin için..yengeç oğlanıda olsaa benim için dünyanın en harika çocuğu ogülücük

09-06-2007 03:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

tek güneş burcuna göre kişilerin karakterleri belirlenmiyor ama,güneşi oğlak olur ama yükseleni aslan olur,yada ay burcu akrep olur,ozaman kişinin karakteri tamamen değişir,ben bu tarz düşüncelere karşıyım,eğer öyle olsaydı her aslan kararlı,açık sözlü dürüst olurdu,ama benim çok aslan tanıdığım kar,suskun,içine kapanık!!!

burda düşünmek gerekir dimi ayşe,güneşin bulunduğu burç herşey demek olmuyor...

sevgiler

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
09-06-2007 04:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

yezda Yazılan:tek güneş burcuna göre kişilerin karakterleri belirlenmiyor ama,güneşi oğlak olur ama yükseleni aslan olur,yada ay burcu akrep olur,ozaman kişinin karakteri tamamen değişir,ben bu tarz düşüncelere karşıyım,eğer öyle olsaydı her aslan kararlı,açık sözlü dürüst olurdu,ama benim çok aslan tanıdığım kar,suskun,içine kapanık!!!

burda düşünmek gerekir dimi ayşe,güneşin bulunduğu burç herşey demek olmuyor...

sevgiler

Çok doğru söylüyorsun yezda, sadece güneş burcuna göre karakter kesinlikle belirlenmiyor,bende öğrenmeye başladıkça daha iyi anladım ki, sadece oğlak değil, karakterimde olan özellikler,ay boğa,yükselen boğa,haritamda bulunan bir çok şey etkiliyor karakterimi. Daha hiç astrolojiyle bu kadar ilgilenmezken bazen sorardım kendime ya ben oğlak burcunun özelliklerini biliyorum ama bazı özelliklerim sadece oğlak burcunda yok diye,şimdi daha iyi anlıyorum ve iyikide astroloji hayatıma girdi diyorum, bir şeyi irdelerken kalıp olan bilgiler üzerinde durmuyorum artık, ve yavaş yavaş küçük analizlerde yapmaya başladım sankigülücük

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
09-06-2007 04:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe Çevrimdışı
Üye
**

ya benim çok yönlü irdelemem imkansız çünki şurda iki gündür okuyorum bişilerr. kalın hatlarıyla eski bildiğim haline dair yazdım.

09-06-2007 06:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

ayşe Yazılan:ya benim çok yönlü irdelemem imkansız çünki şurda iki gündür okuyorum bişilerr. kalın hatlarıyla eski bildiğim haline dair yazdım.

haklısın ayşe,bence çok iyi geliştirceksin kendini,umarım herşey güzel olur senin içingülücük sevgiler

09-06-2007 06:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir