Değerlendir:
  • 57 Oy - 2.53 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sihirli Açı; natal harita, sinastri ve transit etkileri.
Yazar Mesaj
Venüs
Kayıtsız

RE: Sihirli Açı; natal harita, sinastri ve transit etkileri.
(03-11-2011 10:41 PM)yeppe Yazılan:  bu arada şironun satürne yaptığı quinkuks açı olumsuz bi açımıdır ??

Ayrılık sebebi olan bir açıdır yeppe.
03-11-2011 10:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yeppe Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

yonca çok sordum ama bunlar son gülücük : senden önce başka bi arkadaşımız venüsle şiron arasında böyle bi açının olduğunu söylemişti, öyle bi açı yok diyosun yani, öylemi?? bi de evlilik olması için illa böyle bi sihirli açının olması mı gereklidir?? yoksa olursa sdc çok mu güzel bi evlilik olur?? cevaplarsan sevinirim, şimdiden teşekkürler...

haritam
 Alıntı Yaparak Cevapla
yeppe Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

anladım yeterince kötüymüş....

haritam
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Sinastri haritaları inceliyorum biliyorsunuz ama bu chirion-satürn,venüs-chiron olayına pek inanmıyorum açıkcası,onun dışında mars-venüs-pluton açıları çekimi arttıran açılardır ve tutkuyu artırır tamamen katılıyorum.Chironu pek tanımıyoruz çekimserim açıkcası ama harita incelersek güzel olabilir fikrimiz olur
03-11-2011 10:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(03-11-2011 10:50 PM)yeppe Yazılan:  yonca çok sordum ama bunlar son gülücük : senden önce başka bi arkadaşımız venüsle şiron arasında böyle bi açının olduğunu söylemişti, öyle bi açı yok diyosun yani, öylemi?? bi de evlilik olması için illa böyle bi sihirli açının olması mı gereklidir?? yoksa olursa sdc çok mu güzel bi evlilik olur?? cevaplarsan sevinirim, şimdiden teşekkürler...

Aslında mutfak çalışmasına bunu eklememin amacı da budur, haritaları inceleyip ne kadar kesinliğe sahip bir açılanmadır veya ne anlam ifade eder, bunun için bir araştırma yapmak amacındayım, sizde çevrenizde ki evli çiftlerin haritalarını inceleyip eklerseniz sevinirim. verygood

Ben haritalarınızı tekrardan çıkartıp baktım net bir cevap için sevgili yeppe ve dilersen linki ekleyebilirim. verygood
03-11-2011 10:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Sinastride Şironu inceleyebiliriz tabii ancak bende sihirli bir etkisi olmadığını düşünüyorum.

İlişkide Şiron vurgusu varsa çiftler arasında bir tür katkı duygusu , karşı tarafın eksik taraflarını iyileştirme/onarma gibi durumlar gözlemleyebiliriz.

03-11-2011 11:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yeppe Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

çok sevinirim yonca

haritam
03-11-2011 11:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(03-11-2011 10:56 PM)Tuğçe Yazılan:  Sinastri haritaları inceliyorum biliyorsunuz ama bu chirion-satürn,venüs-chiron olayına pek inanmıyorum açıkcası,onun dışında mars-venüs-pluton açıları çekimi arttıran açılardır ve tutkuyu artırır tamamen katılıyorum.Chironu pek tanımıyoruz çekimserim açıkcası ama harita incelersek güzel olabilir fikrimiz olur

İşte budur, amaç net bir sonuç elde etmek Tuğçecim. gülücük
03-11-2011 11:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(03-11-2011 11:02 PM)Yonca Yazılan:  
(03-11-2011 10:56 PM)Tuğçe Yazılan:  Sinastri haritaları inceliyorum biliyorsunuz ama bu chirion-satürn,venüs-chiron olayına pek inanmıyorum açıkcası,onun dışında mars-venüs-pluton açıları çekimi arttıran açılardır ve tutkuyu artırır tamamen katılıyorum.Chironu pek tanımıyoruz çekimserim açıkcası ama harita incelersek güzel olabilir fikrimiz olur

İşte budur, amaç net bir sonuç elde etmek Tuğçecim. gülücük

tamam ama bize ilişkileri bitmiş çiftlerin haritaları lazım,ünlü isimler olsa güzel olur mesela jennifer-brad çifti ama bunun yanında satürn-uranüs etkisi var mıydı diye de bakmak lazım baya uzun iş ama bölüştürme yapabiliriz ben 2-3 harita incelerim sizde incelerseniz baya birikmiş olur fikir ediniriz
03-11-2011 11:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

[Resim: astro61ata240241yeppeye.th.gif]

Uploaded with ImageShack.us

Evet haritanızı ekledm yeppe.
03-11-2011 11:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir