Değerlendir:
  • 27 Oy - 2.67 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Uranüs Koç Burcunda-Değişime Hazır Mısın?
Yazar Mesaj
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: Uranüs Koç Burcunda-Değişime Hazır Mısın?
transit uranüs 1. evde koc burcunda natalkde ise 7. evde terazide tam karsısında bu ne demek oluyor simdi 7. evi mi yıkıcam ki fena düşüncelerim var sabrım tastı : ))

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
05-14-2011 09:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(05-14-2011 09:18 PM)nisan15 Yazılan:  transit uranüs 1. evde koc burcunda natalkde ise 7. evde terazide tam karsısında bu ne demek oluyor simdi 7. evi mi yıkıcam ki fena düşüncelerim var sabrım tastı : ))

Bu karşıt açı 40 yaşında meydana gelir. Orta yaş yenilenmesi olarakta geçiyor. Doğumdan beri sürekli ilerleyen uranüs 1. evinize ulaştığında tam karşısında 7. evde kendini görecektir.. Eskiden o ordaydı çünkü.. Ve buraya gelene kadar nasıl bir yol kattettiğini kendine soracaktır.. Kendini yenileme zamanının geldiğini anlar.. Fikirlerinin aslında hiç düşündüğü gibi olmadığının farkına varır.. Evlilik ve ikili ilişkiler konusunda daha isyankar.. özgür.. gerçekleri görerek bilinçli bir yaklaşımın olacağı kanaatindeyim gülücük
10-22-2011 02:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Safak benim icin de birseyler söyleyebilir misin... Uranüs 8. evimden geciyor.. natalda Uranüs 7. evimin yöneticisi ve kendisi yay burcunda 4. evde konumlanmis... Uranüsün acilari: merküre, venüse kare, günese ücgen ve chirona da karsit...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
10-22-2011 03:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(10-22-2011 03:29 PM)Mavisahram Yazılan:  Safak benim icin de birseyler söyleyebilir misin... Uranüs 8. evimden geciyor.. natalda Uranüs 7. evimin yöneticisi ve kendisi yay burcunda 4. evde konumlanmis... Uranüsün acilari: merküre, venüse kare, günese ücgen ve chirona da karsit...

Merhaba çiçek

Öyleyse siz yükselen aslansınız.. 7. evinizde kova oluyor.. Siz zaten çok farklı bir eş arıyorsunuz verygood ... 7. Evin yöneticisi Uranüs 4. evde yaydaysa... Eşinizle olan ilişkiniz size çok yakın olabilir... İlişkilerinizi duygusal çevrenizde yaşıyorsunuz.. Ve eşinizin kendine ait evi olabilir.. Evinizle ilgili konulardada oldukça sıradışı yaklaşımlarınız vardır bana göre..

Şuanda Uranüs 8. evdeyse Duygularınızı tanımak.. İlişkilerinizi tanımak için güzel bir konum... Bu konumda görünmeyeni araştırma eğilimleriniz olabilir.. Gizli kaçamak ilişkilerinizde olabilir.. Uranüs burada dönüşümü destekleyecektir... İçsel dünyanızı veya ilişkilerinizde gerçekleri görme, kendini tanıma ve farkındalık kazanmak için uranüsü kullanın..

Uranüs açılarına gelirsek

Merkür kare.. Düşünceleriniz isyankar olabilir
Venüs kare.. İlişkilerinize daha özgürce yaklaşımınız vardır
güneş üçgen.. Yükselen aslan olduğunuza göre bu olumlu açı güzel.. Kişiliğinizin bilincinde olabilirsiniz.. Bir nebze uranyen özellikler sergileyebileceğize inanıyorum..
Şiron karşıt.. şiron kariyer evindeyse bu konuda kendinize acı verebilirsniz.. Uranüs etkisiylede isyankar bir şiron olabilir çektiği acılar yüzünden..
10-22-2011 04:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

(10-22-2011 04:15 PM)safak17100 Yazılan:  
(10-22-2011 03:29 PM)Mavisahram Yazılan:  Safak benim icin de birseyler söyleyebilir misin... Uranüs 8. evimden geciyor.. natalda Uranüs 7. evimin yöneticisi ve kendisi yay burcunda 4. evde konumlanmis... Uranüsün acilari: merküre, venüse kare, günese ücgen ve chirona da karsit...

Merhaba çiçek

Öyleyse siz yükselen aslansınız.. 7. evinizde kova oluyor.. Siz zaten çok farklı bir eş arıyorsunuz verygood ... 7. Evin yöneticisi Uranüs 4. evde yaydaysa... Eşinizle olan ilişkiniz size çok yakın olabilir... İlişkilerinizi duygusal çevrenizde yaşıyorsunuz.. Ve eşinizin kendine ait evi olabilir.. Evinizle ilgili konulardada oldukça sıradışı yaklaşımlarınız vardır bana göre..

Şuanda Uranüs 8. evdeyse Duygularınızı tanımak.. İlişkilerinizi tanımak için güzel bir konum... Bu konumda görünmeyeni araştırma eğilimleriniz olabilir.. Gizli kaçamak ilişkilerinizde olabilir.. Uranüs burada dönüşümü destekleyecektir... İçsel dünyanızı veya ilişkilerinizde gerçekleri görme, kendini tanıma ve farkındalık kazanmak için uranüsü kullanın..

Uranüs açılarına gelirsek

Merkür kare.. Düşünceleriniz isyankar olabilir
Venüs kare.. İlişkilerinize daha özgürce yaklaşımınız vardır
güneş üçgen.. Yükselen aslan olduğunuza göre bu olumlu açı güzel.. Kişiliğinizin bilincinde olabilirsiniz.. Bir nebze uranyen özellikler sergileyebileceğize inanıyorum..
Şiron karşıt.. şiron kariyer evindeyse bu konuda kendinize acı verebilirsniz.. Uranüs etkisiylede isyankar bir şiron olabilir çektiği acılar yüzünden..

Tsk ederim safak...Evet yükselen aslan günesi 12. evde olan biriyim.. Esimle olan iliskim bana cok yakin derken nasil acaba.. aklima birde söyle bir sey geldi 4. evde olmasiyla 7. ev yöneticisinin.. acaba 4. evde olmasindan dolayi akraba evliligi söz konusu olabilir mi? aklima geldi.. 4. ev aile vs.. demek ya... Cok tsk edrim yeniden.. yorumlarinizda basarilar....

10-22-2011 07:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Hmm güneş 12. evdeyse biraz kötü.. Bende aynı durumdayım.. İçsel dünyanız çok güçlü fakat yansıtamıyorsunuz.. Muhtemelen karakteristik özelliklerinizide kendi iç aleminizde yansıtıyorsunuzdur.. İçinizde bir aslan var bunu dışarı yansıtabildiğimiz sürece yararımıza...

Akraba evlliliğimi olur bilemicemm..7. ev yönetici 4. evde İkili ilişkilerinizi duygularınıza yansıtablirsiniz gibime geldi .. Zaten uranüs 7. evinizdeymiş uzun zamandır.. değişiklik olmuştur bu konuda. ??

Teşekkür ederim çiçek
10-22-2011 08:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Evet hersey icte yasaniyor.. sanirm ice yolculuk yapmaliyim ki en cok basarabildigim bu... ikili iliskilieri duygulara yansitmak yani genelde duygularimi incitenlerden uzaklasiyorum böyle olabilir.. ya da ne bilim... yok tr. uranüs 8. evimde... inanki duygularimda degisiklik oldu evet.. ama sanirim neptünün 7. evindeki hayal kirikligindan dolayi... suan 8. ev konularindan biri ölüm ise.. duygularda bi ölüm söz konusu sanki... bilemiyorum...

10-23-2011 12:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(10-23-2011 12:39 AM)Mavisahram Yazılan:  Evet hersey icte yasaniyor.. sanirm ice yolculuk yapmaliyim ki en cok basarabildigim bu... ikili iliskilieri duygulara yansitmak yani genelde duygularimi incitenlerden uzaklasiyorum böyle olabilir.. ya da ne bilim... yok tr. uranüs 8. evimde... inanki duygularimda degisiklik oldu evet.. ama sanirim neptünün 7. evindeki hayal kirikligindan dolayi... suan 8. ev konularindan biri ölüm ise.. duygularda bi ölüm söz konusu sanki... bilemiyorum...

4. ev haritanın en karanlık noktasıdır.. Buradaki gezegenler gece zifiri karanlıkta.. senden başkası göremez burayı... Ama aktif bir evdir Köşe ev olduğu için..

Transit uranüs uzun zamandır 7. evindeymiş demek istedim.. Yenilik olamdımı hiç ? 7. ev Kova uranüs 8. evde bence ilişkilerindede dönüşüm olabilir.. bir ilişkin ölür öbürü hayat bulur..
10-23-2011 01:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

(10-23-2011 01:02 AM)safak17100 Yazılan:  
(10-23-2011 12:39 AM)Mavisahram Yazılan:  Evet hersey icte yasaniyor.. sanirm ice yolculuk yapmaliyim ki en cok basarabildigim bu... ikili iliskilieri duygulara yansitmak yani genelde duygularimi incitenlerden uzaklasiyorum böyle olabilir.. ya da ne bilim... yok tr. uranüs 8. evimde... inanki duygularimda degisiklik oldu evet.. ama sanirim neptünün 7. evindeki hayal kirikligindan dolayi... suan 8. ev konularindan biri ölüm ise.. duygularda bi ölüm söz konusu sanki... bilemiyorum...

4. ev haritanın en karanlık noktasıdır.. Buradaki gezegenler gece zifiri karanlıkta.. senden başkası göremez burayı... Ama aktif bir evdir Köşe ev olduğu için..

Transit uranüs uzun zamandır 7. evindeymiş demek istedim.. Yenilik olamdımı hiç ? 7. ev Kova uranüs 8. evde bence ilişkilerindede dönüşüm olabilir.. bir ilişkin ölür öbürü hayat bulur..

Evet whole signa göre yeni cikmis sayiliyor 7. evimden ve neptünün de 7. evime gecmesiyle kocaman bir hayal kirikligi ile bir dönüsüm oldu diyebilirim... yani artik eskiden güvendigim ve düsüncelerini destekledigim cogu sey degisti... ve bir iliskimin ölmesiyle hemen bir evlilik basladi örnegin bu olabilir...

10-23-2011 03:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Bana söyleyecek birşey kalmadı.. siz kendinizi daha iyi biliyorsunuz gülücük çok güzel ifade etmişsiniz tebrik ederim..
10-23-2011 03:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Uranüs & Plüton Karesi Arkadaş 9 68,844 06-15-2017 02:18 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Transit Uranüs Koç Burcunda astrosohbet 8 58,734 12-18-2012 03:10 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Transit Jüpiter İkizler Burcunda astrosohbet 72 91,408 09-20-2012 05:31 AM
  Transit Satürn Terazi Burcunda ~ astrosohbet 2 9,855 06-26-2012 02:38 AM
  Transit Venüs İkizler Burcunda astrosohbet 31 40,199 06-22-2012 03:11 PM
Son Mesaj: ateskızı
  İkizler Burcunda Güneş Tutulması zeynepece 20 29,047 05-24-2012 03:30 AM
  Transit Mars Başak Burcunda astrosohbet 36 46,921 02-19-2012 08:46 AM
  Neptün Balık Burcunda Dinoo 15 71,514 02-05-2012 09:09 PM
Son Mesaj: tiyatral_gitarist
  Jüpiter Boğa Burcunda astrosohbet 9 19,508 12-25-2011 06:12 AM
  4 Ocak Oğlak Burcunda ki Parçalı Güneş Tutulması ve Etkileri Dinoo 3 11,506 01-05-2011 03:43 AM
Son Mesaj: Dinoo

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir