Değerlendir:
  • 27 Oy - 2.67 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Uranüs Koç Burcunda-Değişime Hazır Mısın?
Yazar Mesaj
tooredo Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Uranüs Koç Burcunda-Değişime Hazır Mısın?
uranüs 8. evime giriş yapıcak daha şimdiden herşeyi yapabilicek gücü kendimde görüorum hiçbişiden korkmuyorum dierekten içsel bi güç hissediyorum pek atılgan olmaya başladım :D ama ne alakadır 8. ev onu pek anlamadım.
Ayrıca geçenlerde bir astrolog hanfendi şöyle dedi, yükselen başaklar uranüs 8. evlerine girdiği için ani kazalara dikkat etsinler önümüzdeki 7 yıl boyunca arabaya uçağa binerken 2 kere düşünsünler kadın resmen ölebilirsiniz dedi yahu böyle şey denir mi uzak şehirlere yürüyerek mi gidicem ben? allah akıl fikir versin

O GÜN

2017 - 2018 SOLAR RETURN
03-10-2011 06:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

whole sings e göre 12 martta 1. evime girecek. placidusa göre asc noktama daha 24 buçuk derece var..
aralarındaki farkı nasıl farkedebilirim bunu düşünüyorum :D

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
03-10-2011 09:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Parlaışık
Kayıtsız

8. evimdeki natal 0 derece ay'ımı 11. koç evimden kare açıyla irdeleyecek.Zira natalde güneş uranüs karem olduğu için doğuştan asi , radikal ve sıradışı tarzım ve hayata bakış açım var .Hepsi öncülerde .

Doğuştan uranyen olduğum için uranüse alışkınım ve pek de severim keratayı .Ancak Balık burcunda beni çok sıktı , çok durgundu ben uranüsün hızlı ataklarına alışkın olduğum için balıktaki halini hiç sevmedim.Şimdi sevinniyorum koç'a geçiyor diye .

Tabi ki uranüsün güzel süprizleriyle gelmessini dilerim.Süprizleri muhteşem oluyor tavsiye ederim .

Uranüsün güzel anlamda hızlı gelişmeleri yaşatması dileğiyle .
03-10-2011 09:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

(03-10-2011 12:14 PM)virgotaurus Yazılan:  Arkadaşım koç burcunun başında doğmuş. Balık sonunda da marsı falan var. Birden değişiklik yapma isteği geldi içine. Hiç planlarında yokken eski evlerini satıp yeni ev alıyorlargülücük 15 gün içinde oldu herşey hiç aklında yokken müthiş bi şekilde taktı, yeni ev almalıyım taşınmalıyım diye diye kısa sürede ev aldıgülücük Bu uranüsün etkisi olabilir mi?

Uranüs benim 10. evimda transit yapıyor. Rahatını bozmayı sevmeyen, yeni yerlere yeni kişilere alışmak konusunda tembel olan bir kişiyim. Bugünlerde iç sesim beni dürtüyor. Tayin iste git diye. 6 seneyi geçti bu iş yerinde çalışıyorum ve artık gitmek istiyorum. Üstelik ortada bir sorun yokken iyice bunaldım. 10. ev kariyer evi acaba uranüsün etkisi mi? İşin kötü tarafı tayin istesem de olma şansı düşük, içimdeki bu değişim isteğini dizginleyebilirim inşallahgülücük

Bende aynı şeyleri düşünüyorum birebir hemde. Ailemin yanında rahat rahat olan ben tayin istemeyi istiyorum ama hiç cesaretim yok. Ya herşey güzel bura terk edilir mi filan millet ne der düşünceleri bunun yanında özgür olma değişim ve yenilik için için hissettiriyor kendini aynı sendeki gibi 10. evimde olacak bu uranüs koç transiti.
03-10-2011 10:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Benim tayin sıkıntım yok. Ama işte ailenin rahatlığı, işim işyerim çok rahat. Kendi memleketimdeyim falan filan. Ama işte değişiklik istiyor insan. Ev alıp ayrı yere mi çıksam diyorum ama buraya da kök salmak istemiyorum. Hayallerimde hep İstanbul var. Bilmiyorum bakalım ne olur biter.Benim burcumda başak toprak grubu değişken ama gene de toprak işte zor değişir gülücük)
03-11-2011 12:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dinoo Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

Uranüs 12 Martta KOÇ burcuna giriş yapacak. Koç burcuna girişi ve ardından olası etkilerini dün ki yazımda bahsetmiştim. Şimdi sıra geldi bu geçişin Türkiye üzerinde ki etkilerine…. Bir jenerasyon gezegeni (Uranüs, Neptün, Pluton) burç değiştirdiğinde öncelikle etkileri dünya üzerinde gözlemleriz, ardından Ülkeler bazında ardından bireysel bazda…

[Resim: uran%25C3%25BCs+ve+t%25C3%25BCrkiye.jpg]

Uranüs Türkiye’nin 10. evinden geçmekte, uzunca bir süredir bu evde hareket etmekte idi ama artık burç değiştirdi! Bunun ne gibi etkileri olacak ve önümüzde ki 1 yıl için önemli tarihleri aşağıda sıraladım;

- PKK, Teröristler, terör olayları ile ilgili beklenmedik ani sürpriz gelişmeler
- Bilimsel konularda öncü gelişmeler, özellikle enerji kaynakları ile ilgili
- İktidarda vizyon değişimi, Ülkenin dış ülkere karşı imajında köklü yeni değişimler
- Azınlık hakları ile ilgili daha sıcak gelişmeler
- Siyasette tek lider, tek parti dönemi
- Hava yolları ve demir yolları taşımacılığı ile ilgili gelişmeler
- İşçilerin grevleri fakat bu grevler daha agresif ve savaşçı bir ruh ile gerçekleşebilir
- Ulusal ticarette öncü bir takım gelişmeler
- Kanun uygulamaları daha etkin ve güçlü
- Alanlarında tek ünlü kişiler ile ilgili sürpriz skandallar
- Radyo ve elektrik ile ilgili köklü değişimler, firmaların satılması
- Yönetimde söz sahibi kişilerin daha cesur, atak girişimleri
- 15 Mayıs civarı tarihlerde Uranüs, Türkiye’nin Yükselen çizgisine zorlu bir görünüm yapacak, bu süreçte ;
* Ülkede yaşayan insanları sağlığı ve refahını ilgilendiren konularda zorlayıcı gelişmeler ,
* Patlayıcı olaylar, isyankar enerjiler. Özellikle yönetimde söz sahibi kişiler halka karşı daha dikta davranabilirler.
* Seçmenlerle ilgili sürpriz isimler ortaya çıkabilir, sürpriz gelişmeler yaşanabilir.
* Milli kişisel özellikler ve alışkanlıklarla ilgili isyankar enerjiler
* Halkın ayaklanması ile gerçekleşmesi muhtemel devrimler, isyan hareketleri

http://solarlunarx.blogspot.com/

Haritam

Kusurlarımız ile Mükemmeliz.!
03-11-2011 02:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Uranus balık burcundan ayrılırken japonyaya son dakika golü attı gibi ne bicim tsunami dalgaları öyle okulda izledim dedim Allah dagına göre kar veriyor sanırım Türkiye de 8.9 ve 7 şiddetlerinde depremler olacak ardından tsunami ülkemde düşünemiyorum bile Allah yardımcıları olsun inşallah çok zarar görmeden atlatırlar.
03-11-2011 05:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 1

Uranüs Koçta ve ben yükselen Terazi olarak, 9 Mart'ta terkedildim. Ne hoş . Bu kadar çabuk gösterilmez ki o etki ya :( Kendimi hazırlamıştım ama Koç'a girmeden 3 gün öncesine hazırlamamıştım..

Placidus'a göre 6.evim de halen. Ama whole sings sistemine göre 7.evimde transitini gerçekleştiriyor. Bu yaşadığım olayla whole sings sistemini kullanmaya karar verdim .

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
03-12-2011 02:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Daha sağlam ve güvenlir biri karşına çıkar Terazi, boşver üzme tatlı canını desemde, avatarın her daim sıkıntılıymışsın gibi düşündürüyor bana, ilk etapta değişimi neşeli bir avatarla yapmaya ne dersin. gözkýrpma
03-12-2011 02:54 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

7.evde bakalım neler olcak , güneşle merkurle venuslede kavuscak ...

çekip gitme istediği doğuruyor bende bide sıkılganım çok:D

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
03-16-2011 01:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Uranüs & Plüton Karesi Arkadaş 9 68,844 06-15-2017 02:18 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Transit Uranüs Koç Burcunda astrosohbet 8 58,734 12-18-2012 03:10 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Transit Jüpiter İkizler Burcunda astrosohbet 72 91,411 09-20-2012 05:31 AM
  Transit Satürn Terazi Burcunda ~ astrosohbet 2 9,855 06-26-2012 02:38 AM
  Transit Venüs İkizler Burcunda astrosohbet 31 40,200 06-22-2012 03:11 PM
Son Mesaj: ateskızı
  İkizler Burcunda Güneş Tutulması zeynepece 20 29,048 05-24-2012 03:30 AM
  Transit Mars Başak Burcunda astrosohbet 36 46,921 02-19-2012 08:46 AM
  Neptün Balık Burcunda Dinoo 15 71,514 02-05-2012 09:09 PM
Son Mesaj: tiyatral_gitarist
  Jüpiter Boğa Burcunda astrosohbet 9 19,508 12-25-2011 06:12 AM
  4 Ocak Oğlak Burcunda ki Parçalı Güneş Tutulması ve Etkileri Dinoo 3 11,506 01-05-2011 03:43 AM
Son Mesaj: Dinoo

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir