Değerlendir:
  • 15 Oy - 2.67 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kendine Bakabilme Cesareti
Yazar Mesaj
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

RE: Kendine Bakabilme Cesareti
(03-10-2011 01:59 AM)Yonca Yazılan:  Bravo Jet, cidden jet gibisin, ben böyle haritalar gördükçe whole sign sisteme daha derinden güveniyorum, neptün-güneş-venüs kavuşumunun oğlakta ki yansıması bence yazın, ancak zekanın oldukça işlek olduğu da çok net, merkür-uranüs kavuşumuna sahip şanslı birisin sevgili Jet. gülücük

o zaman 1. eve düşer mars- pluto
1. evdeki bu kombinasyonun yazarlık için daha mı iyi olduğunu düşünüyorsun?
ben placidusu hayatımdan çıkarttım da :D koch ya da whole sign daha geçerli bence. ama cevap hangisi? gülücük

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
03-10-2011 02:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Mars-Pluto 1. evde ve akrepte derin bir hırsın, güçlü bir kimliğin temsilcisidir.
Yazarlık için jet in 3. evde ki stelyumu gayet açıklayıcı bir yerleşime sahip, disiplinli ve sıkı çalışmanın temsilcisi oğlakta güneş-neptün-venüs kavuşumu, sanatsal alanda ikizlerin asıl evi olan 3. ev ile bütünleşince, yazma konusunda el becerisini arttırmıştır sevgili ece. verygood
03-10-2011 02:52 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

(03-10-2011 02:52 AM)Yonca Yazılan:  Mars-Pluto 1. evde ve akrepte derin bir hırsın, güçlü bir kimliğin temsilcisidir.
Yazarlık için jet in 3. evde ki stelyumu gayet açıklayıcı bir yerleşime sahip, disiplinli ve sıkı çalışmanın temsilcisi oğlakta güneş-neptün-venüs kavuşumu, sanatsal alanda ikizlerin asıl evi olan 3. ev ile bütünleşince, yazma konusunda el becerisini arttırmıştır sevgili ece. verygood

jet, evet yetenekli gülücük ama onda aşırı bir hırstan ziyade yüksek bir bilinçaltı var. yazdıklarını okuduysan 12. ev vurgusu daha yoğun gibi duruyor.

ben de daha çok bilinçaltı yazarım. wholeye göre benim de mars-pluto kavuşumu akrepte ve 1. evde
güneş ve merkür 3. evde gülücük

ama yazılarımızda neden hep kaybolmuşluk var, rüyalar var, şişik egolar yok?

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
03-10-2011 03:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

12. evin temsilci gezegeni neptünün 3. evde olması ve güneş, venüs ile sanatsal kavuşumu bilinçaltında ki, hayal dünyasını yazıya dökmesini açıklayan bir yerleşim zaten ece. gülücük
Sen ve jet neptünün başrollerini yüklendiği bir yazım tarzına sahip olduğunuzdan, yazılarını kendi tarzına yakın hissetmen çok doğal canım, ancak 12. ev gibi algılanan yansıma, aslında neptünün eşlik ettiği sanatsal eğilimin etkisidir. verygood Senin 3. evde ki merkürüne kavuşum yapan Neptün çok yakın orbla merküre temas etmiş, farklı burçlar olması, yazım tarzına ancak zenginlik katar Ececiğim. verygood
03-10-2011 03:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
jet
Kayıtsız

utangaç
03-10-2011 04:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir