Değerlendir:
  • 13 Oy - 2.31 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nazar Değmesi
Yazar Mesaj
birgünbirgün Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Nazar Değmesi
bir de bakışlarından rahatsız olduğunuz kötü niyetli olduğunu düşündüğünüz kişilerden uzak durmak..

haritam:
http://img593.imageshack.us/img593/5107/...412577.gif
02-24-2012 12:52 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
keture Çevrimdışı
Saturna Vip
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 4

Kuçukkenki geçirdigim olumcul rahatsizligimi babaannem hep nazardan derdi
mahalle kadinlari getirin gorelim demisler beni amcam goturmus guzel muzel vs sonra o gun hastanelik olmusum

birde yataklarin arasindan 10 sene once buyu bulduk annemle muska
annem aldi pencereden atti atilmaz gidip geri alayim derken bi turlu bulamadim attigimiz yerde kayboldu muska
neyse bi ara medyumun biri sizin aileye yapilmis ama en çok babam ve ben etkilenmisim sozde

artik bilmiyorum gunesim 8.evde oldugu içinmi nedir acaba

http://e1202.hizliresim.com/u/9/2kbqn.gif[font=tahoma][/font]

Ben insanlari pencereden seyretmeyi severim..CB
04-09-2012 02:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Pegasus Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip

Cvp: Nazar Değmesi
Nazar değdirmek için ne yapmak gerekir?
Nasıl nazar değdirebilirim? gülücük)
Ben de nazar değdirme potansiyeli var mı acaba?

Nazardan muzdarip olanlar üstüme atlamasın, kötü bi niyetim yok gülücük)

http://hizliresim.com/WW1AaY
08-01-2014 01:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Pegasus Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip

Tamam

08-01-2014 05:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Marie Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rep Puanı: 5

(08-01-2014 01:55 PM)Pegasus Yazılan:  Nazar değdirmek için ne yapmak gerekir?

Bence o içsel bir enerji. Negatif enerji yüklü insanların başarabileceğini düşünüyorum. Nazardan ziyade duası kabul olan biri olmayı istemen dileğiyle... sevgiyle kal...
08-01-2014 05:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
elifcik Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

bende inanırım nazara.1.evde venüs boğa asc kavuşum.Kaç gündür esniyorum.uykumu aldığım halde esniyorum.ya şu nazar hep halsizlik yapıyo bende.kıskançlıkı dolu bakışlar böyle hasta ediyo beni bilen yazsın lütfen kaç gündür esne esne ölüyorum hep uykum geliyo yardım edinnnnnnnnnnn
08-01-2014 11:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Pegasus Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip

(08-01-2014 05:36 PM)Marie Yazılan:  
(08-01-2014 01:55 PM)Pegasus Yazılan:  Nazar değdirmek için ne yapmak gerekir?

Bence o içsel bir enerji. Negatif enerji yüklü insanların başarabileceğini düşünüyorum. Nazardan ziyade duası kabul olan biri olmayı istemen dileğiyle... sevgiyle kal...

gülücük Amin.
Nazardan çok şikayet edenlerin kendileri de nazar değdirebiliyo gibi geliyo bana.

08-01-2014 11:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
elifcik Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

yahu nazardan geçen astımım tekrarladı.size öyle söyleyeyim.hiçbişeyim yoktu ya kafayı yicem dedem kurşun döktü.size yemin ederim.kafam hafifelediğini hissetim.kimin nazarı değdiyse artık.o kadar dua ederim okurum yine hasta oluyorum...
08-21-2014 12:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cancimini Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip

Rep Puanı: 4

(03-03-2011 10:24 PM)vatansever Yazılan:  arama konusunda arattırdım nazar yazdım bulamadım arkadaşlar umarım yanlış eklememişimdir eğer bu konu varsa hemen silerim

Güçlü pluton etkisi taşıyan kişilerin nazar değdirdiğine inanılır, plutonun güneş ve ay ile olan olumsuz konumları yada haritadaki güçlü akrep etkisi bunu yaratabilir.
Venüsü plutonla zıt açıda olan bir kişi ise eğer venüs kendi burcunda yada yüceldiği bir burçta ise büyüleyici etkileri vardır özellikle gözleri ile karşısındaki kişiyi etkisi altına alır astrolojide femme fetal diye adlandırılan bu yerleşime sahip olan kişi belli zamanlara kadar
kendisinde olan gücün farkında değildir buda bir çeşit büyüdür ama kişinin isteminde gerçekleşen bir olay değildir.
Kolaylıkla nazar değen insanlar ise öncelikle haritasında venüs vurgusu önde olan kişilerdir, venüs 1. evde terazi yada boğada asc güneş, ay asc yöneticisi venüs balık burcunda gibi gibi..

Alıntıdır

Nazarla ilgili konular araştırırken böyle eski bir konuyu hortlatacağım, öncelikle yazı için teşekkürler, gerçi yazı sahibi uçurulmuş.

Akrabalar içinde nazarı olduğunu düşündüğümüz iki kişi var. Onlar kabul etmiyorlar ama nazarlarının değdiğini, genelde pek mutlu şeylerden bahsetmeyiz yanlarında, biri annemin çeyizlik vitrin süs eşyalarını yerleştirirken çok beğenmiş, sonuç: Evlendiklerinin sabahında gürültü patırtı vitrin tepetaklak tuz buz ...Haritalarını incelediğimde ilk göze çarpan yükselenleri ve Plutoyla yaptıkları bağlantılardı.

Birinin haritasında Yükselen Terazi, Güneş Koç ta karşıt, Pluto Terazi ve 1. evde idi. Yani bu kişide Güneş-Pluto ve Güneş-ASC karşıt açısı bulunmaktaydı. Uranus-Ay kavuşumu Akrep'te ve 2. evinde idi. Gözler maviye çalan yeşil cam gibi...

Diğerinin haritasında Yükselen Akrep, Yükselen yöneticisi Pluto Terazi 12. evinde , 8. evdeki Yengeç Güneş, Ay ve Venüs'üyle kare açı yapıyordu. Uranus Akrep 12. evindeydi. Gözler keskin, yeşil.

Pluto ve Uranus etkileşimli kişilerde nazar etkisi yüksek olabilir diye düşünüyorum bende. Baktıklarını deviriyorlar.

"Allah yüzbinlerce Kimya yarattı ama, insan SABIR gibi bir kimya görmedi." Hz. Mevlâna

http://i.hizliresim.com/P0ONz9.gif
05-04-2018 02:52 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

Ay burcu oğlak, güneşi aslan ve akrep etkisi olanlardan bahsedilmiş, bunlar var bende ve çok nazar değiyor, ciddi şeyler yaşamadım şükür ama ya olacak işim son anda olmaz ya da direkt ağırlık çöker, moralim bozulur ki çok kolay alıyorum enerjileri zaten, çoğu zaman bu ağırlığı yaşarım. Genelde olgunlaşmadan işlerimi kimseye anlatmamam ve kendi kendime dahi coşkulu davranmamam bir işe kesin oldu gözüyle bakmamam lazım belli bir zamana kadar, kendime nazar değdirebiliyorum. Ama eskiye oranla enerjimi biraz daha iyi koruyabiliyorum artık. Aklıma geldikçe dualar okurum. Tek tük bir şeyler yapılmış zamanında diyenler de çıktı ama bilmiyorum, etkisi azalmış denilse de tam anlamıyla yapıldığına inanamasam da bu ihtimal korkutuyor beni biraz.
Nazar değdirdiğimi hiç hissetmedim ama son zamanlarda sanki çok ufak tefek gereksiz anlamı olmayan bir kaç şeye denk geldim, negatif düşünmedim öyle çok beğendiğim ettiğim bir şey de yoktu laf olsun diye söylediğim bir kaç şeydi, sadece önceden hissediyor da olabilirim emin değilim, geçici de olabilir ya da denk geldi ama dikkatimi çekti biraz, umarım nazar değildir...

Bilgili değil, ilgili.
05-04-2018 03:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir