Değerlendir:
  • 13 Oy - 2.31 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nazar Değmesi
Yazar Mesaj
Mimoza Çevrimdışı
Leo Vip
Leo Vip
lt=

Rep Puanı: 5

RE: Nazar Değmesi
(03-05-2011 02:11 PM)Yonca Yazılan:  Erzurumlu İbrahim Hakkı Hazretlerinin kitabında nazarın gözünde nokta olan kişiler tarafından çok değdiğini yazıyordu, bunu daha birçok kitapta da okumuştum, adları aklımda değil. Benim gözlemlerime gelince, nazarı üstüne en çok çeken kişiler, 10. evi ve 1. evi faal olanlar, güneşi aslan olupta açısı çok olanlar, venüsünün açısı çok olanlar, hele ki 10 ev ve 1. evde yerleşmişse bu venüs, ayrıca ayı çok faal olanlar nazarı çeken insanlar.
Ancak daha çok ay-güneş-venüs 1. ev ve mc etkisi ağırlıkta gibi..

Nazara sebep olan şeylerin başında imrenme veya aşırı hayranlık duygusu geliyor, tamamıyla enerji olayı, gözden saçılan ışının istemli ya da istem dışı, karşısındakine yönlendiğinde imrenme eşliğinde kıskanma duygusu, yahut beğenme eşliğinde hayran kalma durumu bunlara sebep olabiliyor.

Nazarın illa ki kötü bir enerji sonucu açığa çıkması gerekmiyor, yoğun enerji sahibi kişiler nazara sebep olabiliyor.

yonca'cım yukarıda yazmıştım.demekki 1. ve 10. evim dolu+aslan olduğumdan nazara yatkınlığım varmış hımmm

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;lang...1319875399
03-05-2011 07:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nuray esen Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 2

[quote='eylülmavi' pid='132912' dateline='1299328780']
yakınlarda rahmetli olan bir bulgaristan göçmeni teyze vardı, kurşun dökerdi.. banada döktü gülücük)
yoncacım günah demişsin, o eylemden(kurşun dökme) bir medet beklemişliğim yokdu.. neyse, allah affetsin, yapacak bişey yok, oldu bi kere gülücük)

kursun dokturmenin vucutdaki ellektrigi aldigini soyler ustad ahmed hulisi

[Resim: nurayesen.th.gif]http://img38.imageshack.us/i/nurayesen.gif/http://img38.imageshack.
03-05-2011 08:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(03-05-2011 08:29 PM)nuray esen Yazılan:  [quote='eylülmavi' pid='132912' dateline='1299328780']
yakınlarda rahmetli olan bir bulgaristan göçmeni teyze vardı, kurşun dökerdi.. banada döktü gülücük)
yoncacım günah demişsin, o eylemden(kurşun dökme) bir medet beklemişliğim yokdu.. neyse, allah affetsin, yapacak bişey yok, oldu bi kere gülücük)

kursun dokturmenin vucutdaki ellektrigi aldigini soyler ustad ahmed hulisi

nazar için dökmüştü..

ama o ara ne oldu bilmem, elindeki malzemeler öyle bir alev aldı ki, yanacaktık nerdeysegülücük kadıncağız (allah rahmet etsin) kendiside çok korkmuştugülücük)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
03-06-2011 11:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vatansever Çevrimdışı
Yasaklanmış

nazara karşı taşlar varmış onlar ne peki arkadaşlar ?benim haritaya göre hangi taş ii gelir acaba pek bilgim yok sümbül taşı die demişti birisi bilmem ne kadar doğru.
03-06-2011 11:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
jet
Kayıtsız

annem gibi bazı insanlar yanlarında şap taşıyor. ve bazen şap tuz buz şeklinde parçalara ayrılıyor.
03-06-2011 11:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vatansever Çevrimdışı
Yasaklanmış

biz bilemiyoruz tabi kaç bin alem yaratmış rabbim ,cinlere inanmayan arkadaşlarım vardı okulda, bilimin dahi inemediği küçücük metre karelere sonsuz sayıda alemi (hücre vs.) sığdıran rabbime şükürler olsun
03-07-2011 05:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
intrinsic Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip
lt=

Rep Puanı: 0

ay 8. evde iken, alıcı enerjiler 8. ev konularında aktif demektir. yani nedir, görünmeyenin altındaki gerçekler evi, üstü örtülmüş, gizlenmiş her ne varsa çırılçıplak kalan ev... maddenin ötesini, bilincin altını didikleyen ev... ay bu evdeyken alttan akan suları sezmeyi verir ve insan ne kadar algılıyorsa o kadar etkilenmeye müsaittir, ayı 8. evde olan insanlar etraftaki enerjiyi ve insanların hakkında düşündüklerini kolay algıladıklarından bu etkilere daha açık oluyorlar, nazar tamamıyle kişinin enerjisinin hangi frekansa kadar algıladığı ile alakalı, yoksa gerçekten bir ton kötü enerjiye maruz kalan , sevilmeyen kötü kişiler domuz gibidir nazar vs değmez hiç gülücük çünkü onlar enerjileriri tıkamışlardırr egoları ile, kendilerini sevilen gözde ve en iyi olduklarına inandırdıklarından bu inanç oknların enerji kalkanını güçlendirir ve en kem göz bile işlemez onlara... ama ay 8. evde öyle mi ya? her enerjiyi çekici bir görevi vardır ayın orda, een ufak bir şeyde etkilenir o nedenle.

ayı 8. evde olanlar kendi enerjisi de yoğun insanlardır ve duygularını yoğun yaşadıklarından maddeye tesir güçleri vardır, bir insanı karşısında kekeletebilir , diğerini bülbül gibi şakıtabilir, çünkü bilinç altına sızar karşısındakinin. telepatik güçleri de vardır

zayi olmaz gül temennasiyle vermek hare su...
03-07-2011 09:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

(03-07-2011 01:04 PM)gezegenjupiter Yazılan:  ben ay başağım somut olmayan durumlara inanmam ama, günler sonra yaşayacağın şeyi sana pat diye söyleyiverince..ve sürekli bunu yapınca. yani bu basit bir iç güdü olayı değil. sana bakıp taaaa geçmişte senin bile hatırlamadığın olayları söylüyorlar. ve nasıl biliyorsun sorusuna 'bilmiyorum, bana söylüyor'diyorlar. hele 1 tanesi var, yani nostradamus mübarek! onunla konuştuğumuzda kendini özel ve seçilmiş hissettiğini söylemişti. ama bazen cinler onu da kandırıyorlar ve yanlış bilgi veriyorlarmış, o yüzden onlara güvenmiyormuş.

satürnün ayın üzerinden geçmesi de çok kötü yapıyor insanı,yazın retro hareketinde ayıma 0 derece kavuşum yaptı.. daha yeni yeni atlatmaya çalışıyorum

bu arada koçlarda da aynısını görüyorum. aslanın egosu kendine yetiyor ama koçun yetmiyor, illa onaylanacak, illa süper, çok yakışıklı vs olacak. üstüne de sürekli senin kendini kıskandığını iddia eder (aslında kıskançlıktan kıvranan genelde kendisidir, yanında birileri övülünce delirir, gözü kararır) lise defterimi okuyorum. bir arkadaşım 'beni kıskanıyorsun' yazmış en az 15 kez de aralıklarla yazmış. kendisi koç, onu hiç kıskanmadım. hiç de umrumda olmadı (zaten jupiter etkisi rahat, kendiyle barışık yapıyor insanları gördüğüm kadarıyla) ama o ben ne yaptıysam gider aynısını yapar.
mesela benim çok az kirpiğim var ve açık renk kirpiklerim, üzülüyorum şöyle türkan şoray gibi kirpiklerim olmayacak diye aðla...
mecburen makyaj yaparken sürekli kalın siyah kalem sürerim. koç arkadaşımız da aynı şekilde makyaj yapmaya başladı. ama onun çok kirpiği var , göz kapakları da çok az, çok kötü duruyor
gelip bana soruyor, 'nasıl olmuş bak gözüme senin gibi makyaj yaptım' diyor. ben sırf iyiliğimden 'bence öyle yapma, kirpiklerini kapatmış üstüne de çok siyah olmuş, göz kapakların küçük ve yüzüne gitmemiş' diyence verdiği cevap
''hahahahah kıskanıyorsun beni dimi, itiraf et, dayanamadın...'' gülmekten yerdeyim koptum.w
benden sonra 2-3 kıza daha soruyor, onların da cevapları aynı..
koçumuzun bunlara tepkisi 'hepiniz kıskanıyorsunuz beni*!!!!!
koptum.w
şimdi bu makyaj tekniğini kullanan benim, ilk uygulayan benim, benden gören o, gidip aynı malzemeleri alan o, aynı şekilde makyaj yapan o, ama kıskanan ben oluyorum alkis off çok kıskancım ben yaaaa dansy

gülücük) güneş ve R merkür boğa venüs koç biri vardı.bu yaşıma geldim daha bi arkadaşım kıskanıyosun imasında bile bulunmamıştır bunla tanıştık bi gün tuhaf bişey giydi "bu şimdi neden bunu giydiki" diye bakabilmişimgülücük ama eeştiriye gelemez bişeyde demedim tabi. bu saftirik tuttu sen beni kıskanıyosunkoptum.w allahım kırılmasın diyede söyleyemiyosun kızım o ucuz şey neydi öyle diye.bukadar iyimserlik pes doğrusugülücük))özeleştiriden yoksunmu desem koç vurgusunda iyimserlikmi desem bide bunlarda bişey anlatırsın hiç anlatmak istemediğiniz bişey anlamış oluyolar.pes dedirten cinsten.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
03-07-2011 10:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
katmer Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

(03-07-2011 09:15 PM)intrinsic Yazılan:  ay 8. evde iken, alıcı enerjiler 8. ev konularında aktif demektir. yani nedir, görünmeyenin altındaki gerçekler evi, üstü örtülmüş, gizlenmiş her ne varsa çırılçıplak kalan ev... maddenin ötesini, bilincin altını didikleyen ev... ay bu evdeyken alttan akan suları sezmeyi verir ve insan ne kadar algılıyorsa o kadar etkilenmeye müsaittir, ayı 8. evde olan insanlar etraftaki enerjiyi ve insanların hakkında düşündüklerini kolay algıladıklarından bu etkilere daha açık oluyorlar, nazar tamamıyle kişinin enerjisinin hangi frekansa kadar algıladığı ile alakalı, yoksa gerçekten bir ton kötü enerjiye maruz kalan , sevilmeyen kötü kişiler domuz gibidir nazar vs değmez hiç gülücük çünkü onlar enerjileriri tıkamışlardırr egoları ile, kendilerini sevilen gözde ve en iyi olduklarına inandırdıklarından bu inanç oknların enerji kalkanını güçlendirir ve en kem göz bile işlemez onlara... ama ay 8. evde öyle mi ya? her enerjiyi çekici bir görevi vardır ayın orda, een ufak bir şeyde etkilenir o nedenle.

ayı 8. evde olanlar kendi enerjisi de yoğun insanlardır ve duygularını yoğun yaşadıklarından maddeye tesir güçleri vardır, bir insanı karşısında kekeletebilir , diğerini bülbül gibi şakıtabilir, çünkü bilinç altına sızar karşısındakinin. telepatik güçleri de vardır

döktürmüşsün..ay burcum 8. evimde ve gerçekten dediklerinde kendimi buldum kanım çekildi şuan....nazar yüzünden yada aldığım kötü enerjiler yüzünden her gece baş ağrısı ve halsizlik durduk yere ağlama nöbetleri yaşıyorum...baş ağrılarım yüzünden MR bile çekildim bişey çıkmadı migren dediler ama sanmıyorum...en son nazardan oluyo dediler...o nedenle ben hergün anneme dua okuturum benim için ve annem dua okuduğu andan bitirene kadar esnemekten ağzı yoruluyo artık...kıpkırmızı oluyo yarıda bırakıyo sanki benim kötü enerjilerimi o üstüne alıyo gibi oluyo....büyüye inanmazdım ama şahit olduktan sonra artık inandım ve banada yapmaya yeltendiler belkide yaptılar tuttu bilemiyorum belkide şuan yapmak için uğraşıyolar paranoyak oldum çıktım artık....telepati gücümün olduğunada inanıyorum o kişiye odaklandığım an hiç aramayan adam ya mesaj atar yada arar...evde yalnız kaldığım zaman tuhaf sesler duyuyorum bazen yada evde biri varmış gibi hissediyorum ve artık akşamları evde yalnızda kalamıyorum...bütün bunlar yüzünden bi dolu araştırma yaptım ve artık kafayı yeme aşamasına geldim bıraktım...nazardan çok korkuyorum...yatağımın başına hep dualar astım rahat uyuyabilmem için....artık bunların ayımın8. evimde olmasına bağlıycam....bunun üzerine güneş kavuşum plutom var ve neptünüm 12. evde bununda bi etkisi olabilirmi....

HARİTAM
http://b1111.hizliresim.com/r/b/g0jh.gif

Düşüme sen düşünce gözlerinde tutuklu kalır yüreğim...İçinde sen olmayan düşlerimi düşürürüm düşümden...Prangaya vurulmuş ayaklarımı sürüklerim peşinden ömrümü ömrüne her bir adımda...

Kırılma, küsme sen yine bir şiir yaz. . .
10-15-2011 02:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Hmm günes aslan ve 12. evde oldugu icin yildizi düsük durumu olabilir diye düsünüyorum bende de... cok esnersem nazar degmis demektir ama cok nadir deger...
Bende önceleri nazarin "kötü" enerji oldugunu düsünürdüm... ama begenilmekten ve hoslanilmaktan da degermis...sonradan bunu ögrendim...

Ki bir kac gün önce 7 yillik arkadasim bana "senin nazarin degiyor" masallah de demesiyle cok ilgimi cekti... ciddi misin diyorum evet dedi... simdi ise nazarimin degdigini biliyorum... bir insana cok begenerek bakinca gözleri sulanip, esnemeye basliyor... bakislarin cok keskin o yüzden demisti.. tuhafima gitti... Acaba diyorum simdi gözler ruhun aynasidir derler, kimisi gözler yalan söylemez der ki bu sekildede düsüncelerin gözlerden yansidigini anliyoruz ve bende bundan yola cikarak...3. evimdeki pluto ve marsimdaki plutodan olsa gerek diye düsündüm...
Ama insanin bazen kendinde olanlari bilmemesi gercekten daha iyi diye düsünüyorum...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
10-15-2011 05:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir