Değerlendir:
  • 28 Oy - 2.43 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astroloji'nin Anahtarı-Chiron
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Astroloji'nin Anahtarı-Chiron
(04-09-2012 02:00 AM)smoochy Yazılan:  ilişkilerde de chironun çok önemli yeri varmış. cinderella'ymış kendileri.
kompozit mi sinastri mi bilmiyorum, ama evlerde olması şu şekilde :

1.evde : fiziksel görüşünüş en çok önem teşkil eder burada. partnerimiz görünüşümüzle ilgili konuşma ihtiyacı hisseder ve bu konuda çok zariftir. Fiziksel cazibenin ağır bastığı ilişki.
2.evde : partnerimiz maddi sıkıntılarla karşılaşır. şiron 2.evdeyken bizim için güvenlik çok önemlidir. eğer ilişkide kendimizi güvende hissetmiyorsak bizi çimdikleyip duracak ve buda krizlere neden olacaktır.
3.evde : şiron için hileli bir ev, ilişkinin temelini gözler önüne koyar, partner akıllı güvensizliklerimize karşı hassas olabilir. şiron aynı zamanda utangaçsak iletişim için bizi yüreklendirir.
4.evde : bu evde en önemli husus güvendir, çünkü bireysel güveni temsil eden bu evde partnerler için birbirlerine güven duymak en çok ihtiyacı duydukları konumdur.
5.evde : eğer ilişkinizde tutku eksikliği varsa onu bulabileceğiniz bir ev değil. bu yüzden partnernizi buna göre seçin.
6.evde : şironla birlikte bu ev eğer destekleyici değilse hastalıklı, rahatsız bir hale gelecektir ama alışkanlıklarınızı, hobilerinize vakit ayırmak için size boş zaman sağlayacaktır.
7.evde : bir partnere çok fazla ihtiyaç duyulur o yüzden, bencil ve karamsar bir eşle evlilik iyi sonuçlara gitmez. Diğer yandan şiron bu evde büyük bir danışmanda olabilir.
8.evde : cinsel hayat ve finans konularında bir sınır ya da zorluk olabilir.
9.evde : şironun rahat ettiği olmasına rağmen yabancı ülkelere yolculuklarla ilgili hayal kırıklıkları getirebilir. partnerin ailesi onların inançları zorluk çıkarabilir. bu konumda olmak istediğimiz kadar özgür olamayız. bu yüzden ilişki sıkıcı, ağır ve bunaltıcı gelir, felaket olabilir.
10. evde : kariyer evinde partnerin hassasiyetinden oluşan bir stres yaratabilir. bu konumda gerekli olan şey birlikte başarıdır.
11. evde : sizi özel hissettirmek için uğraşan bir partneri gösterir. sosyal çevreye, iş arkadaşlarına, aileye bunu göstermek ister.
12.evde : içlerindeki büyük duygusallığı farkedemeyen çift. partner bu konumda, özel isteklere saygı duyup, gönüllü olarak bunları yapar ya da yardım eder.

Chironun aşkla meşkle bağlantılı bir özellik içerdiğine katılmıyorum.

smoochy nacizane tavsiyem bunu ifade eden ve yukardaki alıntıyı yazan kişileri ciddiye almaman olacak tabii yinede incelemek istiyorum dersen saygı duyarım.

04-09-2012 04:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 30

(04-09-2012 04:07 AM)Neptunian Yazılan:  Chironun aşkla meşkle bağlantılı bir özellik içerdiğine katılmıyorum.

smoochy nacizane tavsiyem bunu ifade eden ve yukardaki alıntıyı yazan kişileri ciddiye almaman olacak tabii yinede incelemek istiyorum dersen saygı duyarım.

yazıyı ben çevirdim chironla ilgili bilgi ararken, öyle bir anlatmışlar ki şironu o olmadan aşk olmaz gibi, ama evlerdeki yorumu genel olarak kötü geldi. sinastri ya da kompozitlerde şiron yorumu bulmak bir hayli zor.
04-09-2012 04:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Reinarubia Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Chiron 10.evimde Ay ile kavuşuyor. Uranüs'le de karşıt. İyi bir etki değil sanırım :(

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1...&rs=0&ast=
05-10-2012 04:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Şiron ( Chiron ) Burçlarda bluex 23 61,768 02-09-2019 11:16 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Şiron ( Chiron ) Evlerde bluex 29 69,628 02-19-2018 02:34 PM
Son Mesaj: shinigami
  Magi Astrolojisi ve Chiron Venüs 11 27,835 03-09-2011 04:05 PM
Son Mesaj: Félicé