Değerlendir:
  • 43 Oy - 2.33 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hint Astrolojisi ve Batı Astrolojisinde Transit farkı
Yazar Mesaj
freeloader Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 5

Cvp: Hint Astrolojisi ve Batı Astrolojisinde Transit farkı
(11-22-2016 09:29 PM)vilma Yazılan:  
(11-22-2016 08:49 PM)freeloader Yazılan:  Vipareet rajyoga konusunda haklısın. Debil gezegenin kötücül evde olması nispeten daha iyidir. Düşüşte olan gezegenin retro olması da iyi kabul edilir. 8.ev yöneticisi ay'ın akrepte ve 12. evde olması zihnin sürekli okült bilgilerle,mistisizmle,gizli şeylerle meşgul olduğunu gösterir kabaca.

Hayır bak problem burada işte. Bu viparet rajyoganın yanında, benim 12.evde ay ve rahu kavuşumda akrepte, Raaj ın söylediğine göre ki özellikle bu kavuşumun akrepte 12.evde olmasına değinmişti, tamamen sprituele yönelik bir insan olduğunun göstergesiymiş. Yani hem bu yogayla hemde bu 12.ev kavuşumuna göre benim tam bir spirituelci ruh ötesi şeylerle enerjilerle aşırı ilgilenen hatta hisseden biri olmam lazım ama alakası bile yok. Ben hiç bi zaman böyle şeylerle ilgilenmedim ilgimi dahi çekmedi merak edipte okumam bile işte bunu anlayamadım araştırdım ama bulamadım bişey

Astrolojiyle ilgileniyor olman biraz kanıtlar gibi sonuçta astrolojide okültizmin bir dalıdır.Yaşadığımız çevre bizi astrolojiden daha önce etkiler.Yorumlarda veya videolarda anlattığı kadar olmaman normal çünkü hindistanda vs yaşamıyoruz gülücük Hislerinin güçlü olması,6.hissin kuvvetli vs olması için ayın güçlü olması gerekir sende tam tersi ay zayıf. Ay-Jüpiter veya Ay-Ketu birleşimleri(çok zararlı etkilerde yoksa) 6.hissi kuvvetli bireylere işaret edebilir. Belki anneyle ilgili problemleri gösterebilir çünkü ay bilindiği gibi anneyi de temsil eder tabi bunun için 4.eve onun lorduna ayrıyetten d-12 haritasına da bakmak gerekiyor. Bir de en kaba haliyle ay haritada kötü konumdaysa kişi olumsuz düşünceleri kafasından atamaz ve zihin hep kötü olasılıklara yönelir.

Haritam
11-22-2016 09:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
freeloader Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 5

Cvp: Hint Astrolojisi ve Batı Astrolojisinde Transit farkı
(11-22-2016 09:53 PM)vilma Yazılan:  
(11-22-2016 09:41 PM)freeloader Yazılan:  Astrolojiyle ilgileniyor olman biraz kanıtlar gibi sonuçta astrolojide okültizmin bir dalıdır.Yaşadığımız çevre bizi astrolojiden daha önce etkiler.Yorumlarda veya videolarda anlattığı kadar olmaman normal çünkü hindistanda vs yaşamıyoruz gülücük Hislerinin güçlü olması,6.hissin kuvvetli vs olması için ayın güçlü olması gerekir sende tam tersi ay zayıf. Ay-Jüpiter veya Ay-Ketu birleşimleri(çok zararlı etkilerde yoksa) 6.hissi kuvvetli bireylere işaret edebilir. Belki anneyle ilgili problemleri gösterebilir çünkü ay bilindiği gibi anneyi de temsil eder tabi bunun için 4.eve onun lorduna ayrıyetten d-12 haritasına da bakmak gerekiyor. Bir de en kaba haliyle ay haritada kötü konumdaysa kişi olumsuz düşünceleri kafasından atamaz ve zihin hep kötü olasılıklara yönelir.

6.hissim de kuvvetli değildir o kadar :D ama son cümlen doğru ne olursa olsun ne durumda olursam olayım aklımın bir tarafında hep kötü olasılığı tutarım bunun yararını da gördüm zararını da. Yükseleniminde yay olduğunu belirteyim bu arada ay da düşüşte olunca zihinsel çatışma yaşarım bol bol gülücük

Şimdi sormazsam çatlarım. Bunu tek bi vedikçiyle bırakmayıp başka vedikçileri de dinlediğimi belirterek soruyorum benim haritamda 7.ev yöneticim merkürün 3e hava burcuna yerleşiminden ve destekleyici açılarından ötürü aldatmaya meyilli biri olduğumu gösterebilirmiş. Şuan bana demeni bekliyorum ki bu yerleşimde harita inceledim yoo öyle bişey yooook gülücük gülücük gülücük gülücük sonuçta ay akrep yani

Doğum bilgilerini yollarsan bakabilirim. Sadece 7.ev yöneticisine bakılarak biraz abartı bi yorum olabilir tabi. Yalnız şunu söyleyeyim evlilik vs konuları bana göre vedikte en zor ve yabancıların tabiriyle 'tricky' konulardan biri. Bakılması gereken çok fazla şey var ama olduğu kadar bakmaya çalışırım artık sonuçta ben de amatörüm gülücük

Haritam
11-22-2016 10:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  BİRAZ DA TRANSİT YORUMU YAPALIM ;) El Auria 11 13,967 03-07-2016 03:35 AM
Son Mesaj: Alejandro
  TRANSİT GEZEGENLERİN ŞU AN Kİ KONUMLARI El Auria 12 15,671 03-02-2012 12:05 AM
Son Mesaj: aphrodite
  Transit Nedir? El Auria 0 2,876 01-09-2009 12:42 PM
Son Mesaj: El Auria

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir