Değerlendir:
  • 26 Oy - 2.96 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Neptünün Dönüşü
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Neptünün Dönüşü
Sizlerin aksine, neptun-balık enerjisinin bu dünyaya ve insanlara gerekli bir gıda olacağını düşünüyorum. Îçimiz-dışımız betonlaşmış ve neptun balık betonları çözecek. Satürn dünyasında kendimi çok yalnız hissediyordum oysa artık hepiniz benim gibi olacaksınız gülücük

02-06-2012 06:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
michiru Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

neptün transiti bende çok seveceğim inşallah,hem bir balık olarak özelliklerimi daha da rahat ifade edebileceğim,hem de kendimi geliştirebileceğimi düşünüyorum
02-06-2012 07:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Neptün geliyor ama ben iyice karismislardayim... tas oldum sanirim... :( Ben hayati anlamadim arkadaslar vesselam... Artik ben kimim diyorum... Iyi tarafta miyim kötü mü onu da bilmiyorum... cünki hangisi iyi hangisi kötü bilmiyorum... Ne sacmaliklardayim ya rabbim... Kendimi aska birakmadim böyle oldu... oysa cok istemistim... evet aska asiktim aslinda... ama diyorum ya ben beni kaybetmisim kim bulsun... yasiyorum iste son nefes cikasiya dek...

Ayrica kopyaya ben de karsiydim... yildirimin dedigi gibi ne cekerdim ne de kopya verirdim... sorarlardi ne diyorsun ya falan derdim... calismadin ne isin var falan burada gibilerinden... ama caliskan olan insanlara arada fisildiyordum, cünki o an sadece o konuyu cözememis olmasindan dolayi yoksa bilmediginden degil... yardimlasmayi severdim...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
02-06-2012 07:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
michiru Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

(02-06-2012 07:42 PM)Mavisahram Yazılan:  Neptün geliyor ama ben iyice karismislardayim... tas oldum sanirim... :( Ben hayati anlamadim arkadaslar vesselam... Artik ben kimim diyorum... Iyi tarafta miyim kötü mü onu da bilmiyorum... cünki hangisi iyi hangisi kötü bilmiyorum... Ne sacmaliklardayim ya rabbim... Kendimi aska birakmadim böyle oldu... oysa cok istemistim... evet aska asiktim aslinda... ama diyorum ya ben beni kaybetmisim kim bulsun... yasiyorum iste son nefes cikasiya dek...

belki bu neptün dönüşüyle kendinizi bulma yolunda önemli adımlar atmanıza yardımcı olabilir =)
02-06-2012 09:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

neptün balığa geçtiğindenmidir, son günlerde okyanuslardaki köpek balıkları karaya vuruyor.. hemde en büyükleri (:
02-09-2012 10:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

(02-09-2012 10:04 PM)By Ceykp Yazılan:  neptün balığa geçtiğindenmidir, son günlerde okyanuslardaki köpek balıkları karaya vuruyor.. hemde en büyükleri (:

Evet By Ceykp az önce ben de haberlerde izledim allahim ilk defa bu denli balik görüyorum cok ciddiyim.. yani bu kadar büyük baliklarin varligini hic tasavvur etmemistim... ki Yunus a.s. min bir baligin karninda yasamis fikrini bir türlü anlayamiyordum ama simdi susuyorum... 30 metre büyüklügünde ve 200 ton agirliginda baliklar...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
02-09-2012 10:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(02-09-2012 10:37 PM)Mavisahram Yazılan:  
(02-09-2012 10:04 PM)By Ceykp Yazılan:  neptün balığa geçtiğindenmidir, son günlerde okyanuslardaki köpek balıkları karaya vuruyor.. hemde en büyükleri (:

Evet By Ceykp az önce ben de haberlerde izledim allahim ilk defa bu denli balik görüyorum cok ciddiyim.. yani bu kadar büyük baliklarin varligini hic tasavvur etmemistim... ki Yunus a.s. min bir baligin karninda yasamis fikrini bir türlü anlayamiyordum ama simdi susuyorum... 30 metre büyüklügünde ve 200 ton agirliginda baliklar...

Evet dün izlemiştim , oha dedirtecek kadar büyüktü

02-09-2012 11:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir