Değerlendir:
  • 26 Oy - 2.96 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Neptünün Dönüşü
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Neptünün Dönüşü
Başak burcunun doğal hüneridir : diğer insanlara hayır diyebilmek

02-06-2012 02:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(02-06-2012 03:21 PM)karmen2 Yazılan:  
(02-06-2012 01:45 PM)Lajâ Yazılan:  neptün 5.evimden Güneş ve Mars'a dokunurken bile körü körüne aşık olmadım..
bile bile oldum dil çýkarma
natal haritalar müsaitse aşka aşık tipler çoğalabilir evet.. ama hele ki şiron-başak etkililer kralı gelse etkilenmezler.. neptün de kim dil çýkarma
aşk dediğin şey birbirini fiziki olarak beğenmekten başka birşey değil.
çok riskli dönemlere girdik;
neptün balığa girdiğine göre sevgisine karşılık bulamayan manyakların,intihar ettiği haberlerini sıkça televizyonlardan izleyeceğiz.
sahte peygamler sıkça karşımıza çıkacak,belkide bu dönemde yeni bir din bile ortaya çıkabilir,insanlar saapıtacak,dünyada sular kabaracak ve her yeri seller alacak.

tam bir baş belası bu neptün.

eğer transit neptününüz natal güneşinizle kavuşum yada zıt açı yapıyorsa 2 kere daha dikkatli davranmak gerekir.

dünya 14 yıl boyunca skandallarla çalkalanacak gibi gözüküyor allah sonumuzu hayretsin

Karmen abartmışsın gülücük

02-06-2012 03:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(02-06-2012 02:34 PM)callisto Yazılan:  
(02-06-2012 01:54 PM)eylülmavi Yazılan:  lajaya katılıyrorum.. başak etkiniz varsa, ne tam bir aşık olabilrisiniz, ne de hadi oldunuz diyelim, kendinizi aşka bırakabilirsiniz..

bir kaç gün önce eski bi lise arkadaşımla yazıştım facede.. sevgilim diyemiyecem, eli elime değmemeişti.. ama severdik birbirimizi.. aynen şöyle yazdı ''okumayı çok istediğini biliyordum, ama beni sevdiğinide biliyordum.. beni değilde okumayı seçtiğinde öyle zoruma gittiki anlatamam, hiç beklemiyordum, oysa beni tercih edeceğinden emindim..''

ne kadar seversek sevelim, mantık nerde biz ordayız..

ama yinede çok dikkat etmeliyim diyorum ekndime gülücük t-neptün ayımın üzeirnde, ay 7. ev yöneticim gülücük)

benim lisdeki eski erkek arkdaşım da okumak için ona yardım etmemi istemişti, birlikte ders çalışalım diye..
kusura bakma,ben üniversiteye kendimi ancak hazırlayabilirim dmiştim.
kendimi yada onu ders çalıştırmak arasında kaldığımda, sonuç gayet belliydi.

ama belki de başka açılarla ilgilidir de..bende jupiterjan, marsiyen ve plutonik etki de söz konusu, bir çok konuda çok bencil olmama neden oluyor. belki sadece mantığımdan değl, bencilliğimden kendimi düşünüyorumdur.

yok ben yazılılarda sözlülerde ona yardım ediyordum.. (aslında elimden geldiğince herkese yardımederdim) ya yanına oturuyordum ya arkalı önlü oturuyorduk, kağıt değiştiriyorduk.. geçen bunlarıda konuştukgülücük)

bi matematik yazılısı. yanyana oturuyoruz.. ben kağıdımı doldurup ona verdim, onun kağıdını aldım.. yalan yanlış bir kaç şey karalamış.. tam çözmeye başladım ki, hoca yanıma geldi, kağıda baktı boş sayılacak bir kağıt.. hoca bana kızıyor ''sen bunları biliyorsun, nasıl yapamazzsın, bu böyle mi olacaktı.. '' gibi ben kem kmümm ediyorum.. ve kağıdın üst tarafını sürekli büküyorum, hoca açısyor, sorulara bakmak için ben kağıdı bükmeye çevirmeye çalışıyorum habire.. üst tarafda onun adı yazıyordu gülücük ya hoca gerçekten farketmedi, ya biz şanslıydık gülücük)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
02-06-2012 04:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Ya hocam sizi görünce birden cevaplar aklıma geldi deseydin gülücük

Îtiraf = kopya çekmezdim + kopya vermezdim de

çok gıcık biriyim :]

02-06-2012 04:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
destrudo
Kayıtsız

tr.neptün 8. evden 5.evdeki natal neptüne ve 11. evdeki jüpitere kare yapacak... ben bu tabloya fukara sümüğü gibi yapışmam umarım...ama venüs koç etkilerini sevdim..iyi gelir inziva zaten kimseyle fazla yakın olmak bana yaramıyo kendimi daha yanlız hissediyorum kalabalığa karışıp herkezlere uzaklardan bakmak en güzeli mesela ben @ copacabana yeni hayalim [Resim: dislek.gif]
02-06-2012 05:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

destrudo , kişisel gezegenlerin neptünden açı alması daha önemlidir.

02-06-2012 05:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
destrudo
Kayıtsız

(02-06-2012 05:13 PM)Neptunian Yazılan:  destrudo , kişisel gezegenlerin neptünden açı alması daha önemlidir.
tamamdır, an itibariyle güneşle 72 derece, genel olarakta uyumlu zaten nema problema verygood
02-06-2012 05:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(02-06-2012 04:51 PM)Neptunian Yazılan:  Ya hocam sizi görünce birden cevaplar aklıma geldi deseydin gülücük

bak bu konuda tam bir neptünyenim gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
02-06-2012 05:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
callisto Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

(02-06-2012 04:51 PM)Neptunian Yazılan:  Ya hocam sizi görünce birden cevaplar aklıma geldi deseydin gülücük

bizim lisede sınıfın sistematiği vardı, matematik herkesin kendi alanıydı,
tarih benim alanımdı..(o dönemde bile merkür akrep-pluto kavuşumu ve ay başak işte..kendimi belli ediyormusum) önümdeki ve arakamdaki sıraların kağıtlarını ben yapardım,
benim coğrafyamı da sıra arkadşım yapardı.
din bilgisini de sıra arkadaşım ve arka sırada oturanlar yapardı. bana din savaşları çok mantıksız gelirdi çünkü.
üniversitede kopya değil de not verme sistemi vardı
sen bana notlarını ver ben sana notlarımı o zaman verebilirim kuralını benimsemiştim :D
kişisellere açı önemliyse ne olcak bilmiyorum, şu an marsımın üstünde, güneşime kare, ayıma 150 derece,yükselen derecesine de 150, , venüsüme filan da açı yapmaya başlayacak. çok sakat bir yerde duruyor sürprizzz
hatta tüm balık burcu alanı benim için çok sakat, akrepte ve yayda stelyumlarım var çünkü, illa ki bi açı yapıyor bi kişiselle. wholesing a göre 9. evime girdi ve 6. eimdeki güneşle filan açısı var,
iş hayatım ne olcak hiç bilmiyorum, üstüne de 10. evimde uranüs transiti var
5 yıl sonra kendinizi nerde görüyorsunuz?
-cevap: dünyanın her yerinde her işi yapıyor olablir, uranüs ve neptün bu belli olmaz koptum.w koptum.w

placidus;
http://imageshack.us/f/705/gergergeg.jpg/

whole sings;
http://imageshack.us/f/51/sdfghjkid.jpg/
02-06-2012 05:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

ahaaa callisto yay ve yukselen yengecgülücük) venus akrep benimde benimdeeee ...artik senden ogrenecem bu muhterem neptunun gunese naptigini benim son derecelerde gerci.. bi 10 yilim var galiba etkilemesine kim oleee kim kalagülücük

tr. uranus benimde mc mde:gülücük blahs..

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
02-06-2012 06:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir