Değerlendir:
  • 15 Oy - 2.27 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tutulmaların İRtibat Halinde Olduğu Gezegenler
Yazar Mesaj
Derin
Kayıtsız

RE: Tutulmaların İRtibat Halinde Olduğu Gezegenler
Bence 8 çok fazla aslında ben açı toleransı olarak 0-1 derece olması gerekktiğini düşünyorum hadi enfazla 2 olsun ama onun bile çok olduğunu düşünüyorum vetutulmanın olduğu ev de çok önemli bir de tutulumun Türkiye den gözleemlenebiliyor olmasının da önemli olduğunu düşünüyoorum
11-24-2011 08:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

Bu tutulma 6. evimde ve natal uranüs'le kavuşum halinde olacak. İş yaşantımda değişiklik filan hiç itirazım olmaz şahsen gülücük Umaırm bu tutulma iyi yönde olur gerçi natal güneşimle kare ve chironla zıt ama bakalım.
11-24-2011 09:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

(11-24-2011 01:12 AM)nisan15 Yazılan:  25 kasımda 2 derece yay burcunda gerçekleşek olan güneş tutulmasına gözlemlerimden çok önemli bir örnek aktermak ve paylaşmak istedim.

Tutulma 5. evinde olacak ve 1 orb aralığı ile natal jüpiter ile kavuşumda gerçekleşecek ve gözlemledigim şahıs erkek yaklaşık 1 yıldır cocukları ile problemler yaşarken tutulmaların etkileri +15 , - 15 gün önceden hissediliyor diye anımsıyorum en cok problem yaşadığı çocugu ile ilişkisini düzeltti şimdi buzler erimeye başladı 5. ev aslan burcunun ve cocukların evi ve buradaki jüpiter ile kavuşumda gerçekleşen bu tutulma 1 yıldır süren kopuklugu düzeltti.gülücük Kendisine anlatsam astrolojiböyle böyle diyor diye sen falcısın diye dalga geciçek2 söyleyemedim bile makara

Benim ise 9. evimde olacak 7 orb aralığı ile güneşime karşıt ayıma kare sanırım zorlayacak beni yine de bu tutulmanın herkese iyi bir şeyler getirmesini katmasını diliyorum çiçek

Benim de placidusa göre 4. ev ama whole signs a göre 5. ev de gerceklesiyor... cocugum olmadigina göre ask konularinda düzelmeler oluyor... o evde neptün ve uranüs de bulunuyor ;)

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
11-24-2011 11:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
merkürijüp Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 2

Pladicus a göre 3. evimde,wholeye göre 4. evimde yay stelyumuma dokunacak.(pladicus,whole,vedic vs. vs. derken astroloji iyice karışıyor,kafam karıştı böyle) Bakalım ne olacak,tutulmaların birşeylerin sonlanmasını yada yeni karar verilmesini,harekete geçirtici özelliği olduğunu okumuştum.6 ay öncesinden etkisi başlayabiliyormuş, bende ağustos ayında bir konuyla alakalı harekete geçtim.
11-24-2011 11:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

(11-24-2011 06:34 AM)sankigibibiraz Yazılan:  Tutulma 7.evimde gerçekleşecek ve bu evimdeki Uranüsümle kavuşacak hadi bakalım her şey olabilir. Yıldırım aşkı istiyorum beeennn gülücük
benımde 7 evde ,nataldakı uranusle kavusumda .....yıldırım askı gelırmı bılmem:D benım natal gunesımle 90 ,merkur 60 .... Tutulmadan sonra etkılerı yazarsan sevınırım :D

YILDIZ HARITAM
11-25-2011 01:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Tutulmanın yönetici gezegeninin önemli olduğu söyleniyor jüpiter şu anda güneşimle hemen hemen tam açıya yakın kavuşumda en çok bunu merak ediyorum bende; güneş 2.evimin yöneticisi. Bakalım bu yönetici gezegen olayı ne kadar etkili görecez gülücük
11-25-2011 02:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

(11-25-2011 02:41 AM)Derin Yazılan:  Tutulmanın yönetici gezegeninin önemli olduğu söyleniyor jüpiter şu anda güneşimle hemen hemen tam açıya yakın kavuşumda en çok bunu merak ediyorum bende; güneş 2.evimin yöneticisi. Bakalım bu yönetici gezegen olayı ne kadar etkili görecez gülücük

Eğer öyleyse Jüpiter,9.evimdeki Merkür'e dokunuyor zaten.
Jüpiter 4.evimin yöneticisi.
Okulla ilgili birşey çıkmasın ya.
Okulla ilgili kötü bir süprizle karşılaşmak istemem.Aile konusunda da öyle.
11-25-2011 03:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

çıkmaz umarım bu ev sistemine göre bakarsın yaza yurtdışıa falan gidersin ya da eğitiminle ilgili beklediğin önemli bir durum varsa o sonuçlanabilir ya da gerçi daha okuyorsun ama kariyerinle iligili olarak belki değişik bir durum oluşur bilemiyorum
8.Evdeyse beklediğinbir miras paara gibi birşeylrr varsa o sonuçlanabilir ;)
bu tutulma hemparçalı hemde Türkiye üzerinde değil bana göre Türkiye den gözlemlenen tutulmaların etkisi bize daha fazla olur fikrindeyim
11-25-2011 02:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
feynmann_m Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

Benim 9.evin başlangıcında gerçekleşecek marsla kavuşumda ve transit jüpüter güneş ve merkürümle kavuşum yapıyor.
Tutulmaları önemsemeli miyiz ne kadar etkili olabilir?
11-25-2011 03:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(11-25-2011 03:47 PM)feynmann_m Yazılan:  Benim 9.evin başlangıcında gerçekleşecek marsla kavuşumda ve transit jüpüter güneş ve merkürümle kavuşum yapıyor.
Tutulmaları önemsemeli miyiz ne kadar etkili olabilir?

Ülkemizde tutulma fenomeninin abartıldığını düşünüyorum.

Etkisi var lakin astoloji sitelerini ve astrolojiyle alakalı programları uzun uzun meşgul edecek kadar değil , gözlemlerim bu yönde.

İnsan hayatında yada evlilik gibi kurumlarda Transit Satürn dinamik açıları hayatımızda daha net tutulmalar yaşatabilir.

11-25-2011 04:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir