Değerlendir:
  • 16 Oy - 2.88 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yay Ateş Burçlarının En Olgun Olanıdır
Yazar Mesaj
farkl1 Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Yay Ateş Burçlarının En Olgun Olanıdır
PATAVATSIZLIK OLGUNLUKSA EVET YAY OLGUNDUR
06-05-2010 08:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

(06-05-2010 08:44 PM)Vena Yazılan:  Yayları patavatsızlıkla eşleştiremeyiz, çok çok az patavatsızlık yapan, hatta iyi yalan söyleyebilen yaylar da var. Ayrıca patavatsız olmak olgun olmamayı getirmez ki. Ama yayın burç olarak olgun olduğunu düşünmüyorum, diğer ateş burçlarına göre de bu değişmiyor. Herkes olgun olmak zorunda mı yahu, ateşler de kimi zaman çocuksu ve neşeli olabilmeleri ile güzel.

Bence yaylar doğal bi çocuksuluğa sahip dansy hiç büyümicez sankii dil çýkarma
07-21-2010 01:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

bende yayların hıc olgun oldugunu dusunmeyenlerdenım , kadınıda erkegıde ... tamam biz koçlarda olgun degılız ama yaylar bızden olgun degıl bence.. dansy
en olgun aslan gorunur bıde en sımarıktır dil çýkarma
patavatsız tarafları var ama bence yayların , venaya katılıyorum cok ıyı yalancı cıkar yaylardan , yanlıs anlasılmasın sevmedıgımden falan soylemıyorum utandým

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
07-21-2010 12:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(07-21-2010 01:00 PM)Sniper Yazılan:  kesinlikle Aslanlar Ateş burçları arasında, en olgun, en zeki, en aklı başında, en kendine güvenen, kısaca en kral GÖRÜNME eğilimindedirler. Ama malesef, çoğu içi boş şımarıklar:D
Jüpiter Satürnün zıttıysa çoğu konuda, Satürn de olgunluğun ve olgunlaşmanın simgesiyse, kesinlikle Yaylar pekte olgun sayılmazlardil çýkarma

Gölge yönlerini kullanmayan yaylar, sempatik bi olgunluğa sahip oluyorlar bence..Bilgeliğe erişmiş, babacan ve yumuşak oluyorlar..İnsanı kasmayan bi yapıları oluyor..Satürnyen olgunların yanında kendinizi rahat hissedemiyorsunuz..Olgunluk kasvetli olmak değildir ne de olsa...Ateş burçlarından koçun olgunluğa erişemeyecek bi sabırsızlığı, aslanın şımarık oyunculuğu var..Gölgesiz de kullansalar bu burçları olgunluğa erişemezler..Bu burçların prensiplerinde yok..Ama yayın amacı bilgelik zaten..E kontrollü bi bilgelik beraberinde olgunluğu da getirir;))
07-21-2010 01:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Bir şey daha eklemek istiyorum..Gezegenlerin ikizler-yay aksında sert yerleşimi, 'sue Tompkins'in ifadesi ile ebedi ergen olarak tarif buluyor..Aklıma geldi yazmak istedim, konu ile alakasız görünebilir;)
07-21-2010 02:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

(02-01-2011 07:26 PM)büşra Yazılan:  off çok kıskanıyorum şu yay burçlarını:)off aynı zamanda aşığım yayaaskaskask
Benim için burcu farketmez ama egosu hormonlu,insani nazarı hibrit tipleri çok kıskanıyorum,en acınası durumlarını bile farketmeden nasıl da bahtiyar yaşayıp gidiyorlargülücük
02-01-2011 07:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

yay burcu = akademisyen kibri dil çýkarma :D
02-01-2011 08:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

(02-01-2011 08:02 PM)aeon Yazılan:  yay burcu = akademisyen kibri dil çýkarma :D
Akrep karışmılardaki ne hocam:D
Neptünün bile boğamadığı yoksa hikmet hibrit zihinde mi
02-01-2011 08:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: