Değerlendir:
  • 64 Oy - 2.7 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lilith açıları
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: RE: Lilith açıları
(06-08-2014 10:34 PM)balsamic Yazılan:  Lilith 4.ev terazide,venuse karsit-uranuse ucgen aci yapmis.Anlami nedir? gülücük

Uranüs üçgeni önemli değil bence

Venüs karşıtlığı önemli olabilir -orb çok fazla değilse-

ilişkilerde ve parasal konularla alakalı karşına hileci,
güvenilmesi zor ama şeytan tüyü olan kişiler çıkabilir.

06-09-2014 03:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(06-09-2014 10:10 AM)Marie Yazılan:  11. Evdeki lilithim 5.evdeki plutonla karsit. İyi bi'şey olmasa gerek.

Kollektif gezegenlerin (Uranüs, Neptün ve Plüto) Lilith veya diğer astroidlerle yaptığı açıları çokta önemseme derim.
Şöyle düşünebilirsin seninle aynı yıl doğan herkeste Lilith-Plüto açısı var
Hem de dünyanın neresinde yaşarsa yaşasın herkeste ;)

06-09-2014 03:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(06-09-2014 11:54 AM)Kumsal Yazılan:  Benim de merküre üçgen, güneşe kare aya 45. Güneş kare yorumuna tek bulabildigim sey arzulanan kişilik verir tarzı bir şey. Tamam da neden böyle karenin gerilim yaratması gerekmiyor mu? Alakayı kuramadım gülücük

5 orbu sayarsak lilithim arkadasımın güneşine kavusuyor onun için sormustum ama belki sinastride kurallar farklıdır.

Lilithin cazibeyle alakası olduğunu bende düşünüyorum
lakin olumlu bir potansiyel olarak görmüyorum
aksine Lilithi 'kara kedi' olarak değerlendiriyorum :]

erkek arkadaşın, senin içindeki kara kediyi uyandırabilir
ya da sen onunkini =)

06-09-2014 03:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zorlamak Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

RE: Lilith açıları
Mars-Plüton açıları ve Mars-Lilith açıları birbirine benzer
Mars lilith açıları:
bilinçli irade ve arzularının içsel yabaniliği ile temas halinde olmakla ilgilidir.
mars lilith olmaksızın oldukça içgüdüseldir lilith sayesinde yaptıklarından emin olur. marsın diz kapağı refleksi gibi değildir bilinçli tepki verir.İleriye dönük kişi için neyin en iyi olduğunu uygun olarak tepki gösterir.Lilith marsa doğal dünyanın bilgeliğini sunmaktadır.

haritam
http://bit.ly/1Ba0i6W

Eğer anahtarları sendeyse bütün kapılar sonuna kadar açık.Eğer bakmayı bilmiyorsan açık olsa da kapılar göremezsin .
Hergün aynı şeyleri yaptığın için boş bakmaya başlarsın işte o zaman detayları kaçırırsın.Kaç kişi senle aynı yere bakıyor
her gün.Kaç kişi geçiyor farketmeden.sen de onlardan biri olursun eğer göremezsen.
01-02-2015 09:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
monaroza Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Benim dogum haritamda da Gunes ,Lilith ile kavusumda, Ay Lilith ile kare ve son olarak Chiron Lilith ile ucgen aci yapiyor.Lilithin Gunes ve Ay ile etkilesimleri sizce ebeveynlerle ya da hayatimizda karsimiza cikacak erkek ve kadin figurleriyle olan iliskiler hakkinda fikir verebilir mi? Bir de Venus lilith kavusumu beni cok korkutuyor acikcasi.Cunku cevremde o aciya sahip kisiler var.Ve ben balik yukselenli bir koc burcu insani olarak onlar kadar tehlikeli ve kurnaz degilim gülücük
05-14-2015 07:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Merkür-Lilith kare: sayfaları okumadım ama kendimce kendimi şöyle yorumlayayım,yapmak istediklerime ve aslında güzel işleyen zihnime rağmen bazen beni bulandırıp,bir melankoliye daldırıp içine çeken bir GİRDAP gibi olabiliyor,son zamanlarda çok şükür bayağı aştım..

Venüs-Lilith üçgen: Yorumsuz kaldım :D

Mars-Lilith 144: Yine yorumsuz :D

Lilith-Şiron Kare:Hıı,şimdi o Şiron 3.evimde olduğu için iletişim kurma sorunları yapabilir mi?Evet,takır takır yazan ben bazen konuşurken çok farklı olabiliyorum (R-Merkür'ün de etkisi olabilir)

Lilith-MC 60'lık : Yine yine yeniden yorumsuz :D

Düzenleme: Gölge nedir ya?Girdap o girdap!Yeniden okuyunca kendimden utandım,beynim iyi bulandı bu ara :D

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
02-21-2017 06:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
koçastroloji Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

plüton lilith üçgen nasıl oluyor peki ben bu lilith i tam anlayamadım iyi duygumuz mu kötü duygumuz mu?
02-15-2019 04:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cancer123 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Lilith Satürn kare benim de nasıl bir yorum çıkarabiliriz

Doğum haritam ; https://i.hizliresim.com/ZX49RV.png
Solar haritam ; https://i.hizliresim.com/lqnBQX.jpg
05-01-2019 01:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Haritalarda Lilith (Sinastri de Dahil) BayanKararsız 0 56,453 12-07-2018 06:02 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Lilith ve Kötülük astrosohbet 31 53,165 11-02-2018 12:47 AM
Son Mesaj: Taelalapupu
  LİLİTH - Ev ve Bulunduğu Burçlar(ETKİLERİ) nev_bahar 44 338,084 07-13-2017 01:15 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Kara Ay Lilith yezda 11 63,236 07-13-2010 10:36 AM
Son Mesaj: Serena

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir