Değerlendir:
  • 72 Oy - 2.83 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini
Yazar Mesaj
Alya Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 2

Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini
Selam Arkadaşlar,

Herkes aşağı yukarı birbirinin haritasını biliyor. Acaba astrolojiyi bilen arkadaşlarımız haritalardan yola çıkarak diğer arkadaşların fiziksel görüntüsünü tahmini olarak söyleyebilirmi?

Ben Nafizle Lunatic'ği söyleyeyim gerisini siz yapıngülücük

Yapılan hiçbir iyilik cezasız kalmaz! Bekle gör ki yaptığın iyiliklerin cezasını çektirsinler!
05-04-2007 02:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini
hımm ; bi bakalım Alya'da neler varmış fiziksel olarak ;
doğum haritası analizinde söylediğim gibi merkür-venüs ikilisiyle satürn arasında ki anlaşma fiziksel yapınada yansımış olabilir.
merkür - venüs ikilisi hoş bir ses tonu verir diye biliyorum , satürn oradaysa başkalarının beğeneceği sesini kendin beğenmeyebilirsin. satürn özgüven konusunda sorunlar getirebilir.
aynı şekilde venüs yüz güzeliği verir. satürn yine orada ve doğal güzelliği tercih edenlerden olabilirsin , fazla süslü olduğunu sanmıyorum.
plüto sert açısıda , bakışlara manyetik bir çekicilik katar diye biliyorum.

05-04-2007 03:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alya Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Saol Üstad. Sesimi ben beğeniyorum da kimseye beğendiremiyorum. Fizik olarak ta Ayşegül Aldinç'e benzediğimi söylerler. Haklısın abartıyı da sevmiyorum sadelikten yanayım.

Yapılan hiçbir iyilik cezasız kalmaz! Bekle gör ki yaptığın iyiliklerin cezasını çektirsinler!
05-04-2007 04:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kurby Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 0

Bir kere satürn asc kavuşumu, ince kemikli bir yüz veriyor.Hani böyle hiçbirşeyden memnun olmayan yüz haline sahipler herdaim.Venüs ise asc de bulunduğu burcn güzel yapısını veriyor.Bir de merkürün var değil mi, zeki ve meraklı bakışların olmalı.Pluto kavuşumi kare ve zıt açıalrı da gözlerle ilgili problemler veriyor.Şaşı doğmuş olabilirsin, bu nedenle küçük yaşta gözlük takmış olabilirsin.Ya da küçük yaşta miyopi olmuş olabilrisin.Genelde ilk 10 yıl içinde(10 yılına kadar) gözlük kullananlar asc pluto sert açısı alıyorlar.

Seninle ilgili fikrime gelince ince kemerli, çok da muntazam olmayan bir burun, üstünde gözlükler, meraklı küçük gözler, gayet muntazam bir dudak yapın olmalı, çene çıkık olabilir diye düşünüyorum.Yüz hatların keskin olabilir.
05-04-2007 04:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alya Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Gözlük 1.25 miyop ama lisede oldu. Tip dediğim gibi Ayşegül Aldinç benzeri. Saç burun yüz şekli aynı. Sadece o daha iri yapılı ben minyonum.

05-04-2007 04:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini
yükselen başak bir kızım var ve çok ince değil.yükselenindeki marsıda onda hafif bir erkeksi tavır veriyor.

feryadıma şahit gökteki tüm yıldızlar.
05-05-2007 02:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

bende ilk kez 1. evi bu kadar yoğun bir harita gördüm ve ilginç geldi.
oğalak taki venüs bu bayana biraz çekingenlik katmıştır mutlaka.hep kontrollü ve geçirtmem dediği bazı sınırları hep olmuştur.satürnün birinci evde olması hayatın her alanında tereddütler hissetmesine sebebiyet verebilir.ve kendini çokda eleştiriyor kısıtlıyor dur diye düşünüyorum.fiziksel yönden kendini rahat ifade edememe eylemi gösteren satürn aşırı sakarlıklara neden olur bu durumlarda.aslında marsın yaydaki konumu cesur girişimci konumu kişiye maceracı bir ruh getiri ama sanırım bu bayanı satürnü tutmakla meşgull....

05-08-2007 06:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alya Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Selam,
yükselenle plutonun sert açılarının gözde probleme hatta çocuklukta şaşılığa neden olabilineceği söylenmişti. Ben ailem ve arkadaşlarımın haritlarına baktım yaklaşık 25-26 kadar. Gözü bozuk olanların %90 nında bu açıyı göremedim. Özellikle kuzenim ve bir arkadaşımınkinde olması gereken bir açı. Çünkü çocukluktan bu yana şaşılık ve ileri derecede göz bozukluğu yaşıyorlar. Onlarda da yok. Gözlerinde problem olmayanların bazılarında bu açı var.

Bence Yıldırım'ın dediği gibi bu açı kişiye manyetik çekici bir bakış veriyor. Bu görüş daha yakın geldi bana.

05-09-2007 10:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

ezgi jüpiterinin konumu gereği bir kaç şey sormak istiyorum.önce yenğeçteki konumu gereği kilo alma problemin varmı diye soracağım. ve 7. evde jüpiterin uslanmaz bir gönül maceracısı olabileceği ile ilgili. bu senin hayatına girecek kişilerlede alakalı olabilir.ilişkiler pek rahat geçmez ve genellikle çok dinamik yaşanır bu konumda ama birde sana soralım.Jüpiter yedinci evde kişiyi yakın olmakla mesafeli olmak arasında ikilemde bırakır.hem bağımsızlıgını korumak hemde güvenlik ihtiyacı isterler.

birde bu yerleşime sahip kişiler jüpiter özelliklerinde bir eş seçebilirler.yabancı olabilir,din ve felsefe konularıyla bağlantılı biri olabilir,zengin,pirestij sahibi,hayat dolu biri olabilir.bu yerleşime sahip kişilerin eşlerinde bu tür özelliklere rastlamak olasıdır..gülücük

05-11-2007 12:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
uranus Çevrimdışı
.
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Sevgili cinbebek,
dogum saatinizi belirleyebilmek için :
1- hiç mi yaklaşık bilgi yok, ögle saatleri, sabah ezanı, aksam haberleri, ikindi vakti, gunes batmıştı, geceydi filan gibi... annenizin yakınında muhakkak biri vardı dogum sırasında, teyzeniz, anneanneniz gibi... ya da babanız...
2- başınızdan gecen cok önemli ve sizde iz bırakan olayları hatırlıyormusunuz, bunların zamanlarını yazar mısınız...
mesela evliyseniz,eşinizle tanıştıgınız gun, hafta ay ve senesi...
ilk evlenme duygusunun uyandığı gun, hafta, ay, sene.. tabii bu kendi kendine olmaz, muhakkak bir olay tetiklemiştir sizi...
Cocugunuz varsa, hamile kalma isteginizin uyandıgı tarih, cocuk duşurduyseniz o kararı aldığınız tarih,

Bir kaza, sizde iz bırakmış bir ölüm deneyimi ya da bir trafik kazasının tarihi

Cok cok sevindiginiz, mutlu oldugunuz bir tarih, mesela bir sey kazanmışsınızdır sürpriz olarak, para ya da terfi gibi mesela.... ama surpriz olan bir sey...

Kotu bir sürprizle karşılaştınız mı, bir skandalvari durum yaşadınız mı?

saglıkla ilgili sürpriz bir ameliyat, ya da herhangi bir organınızda genel bir rahatsızlıgınız, şikayetiniz var mı?

butun b unlarla ilgili gun, hafta, ay ve sene olarak bize tarih verebilirseniz cok iyi olur... rektifikasyon yöntemiyle bulabiliriz herhalde, iyice dusunun ve bize hatırladıgınız tarihleri yazınız... bunlar özel şeyler oldugu için belki paylaşmak istemezsiniz ve cok dogaldır bu, isterseniz bana özelden de mesaj atabilirsiniz. calisma epey zaman alacaktır benim acımdan ve bu calisma sırasında size yine bir suru sorular sorabilirim... bana ne kadar detaylı tarih verirseniz o kadar iyi olur... bazi seylerde hangi gun oldugunu hatirlamasaniz bile yaklaşık haftayı filan verebilirseniz harika olur.... ne kadar dogru bilgi, o kadar dogru bir dogum saati ...

kolaylar gelsin....
sevgiyle kalınız....

Mutluluğumun sınırı, başkalarının mutsuzluk sınırına kadardır.
05-17-2007 01:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  YÜKSELEN NE DEMEK vivienleigh 33 51,584 09-02-2019 06:58 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Yükselen Yöneticisi astrosohbet 122 162,309 04-28-2019 12:34 PM
Son Mesaj: Minais
  Otuzlu Yaşlarda Yükselen Etkisi plutomania 17 23,339 02-03-2019 05:46 PM
Son Mesaj: say24
  Yükselen burçlar-12. ve 1.evden gelen kavuşumlar... SeLiN 24 38,514 04-10-2018 04:12 PM
  Yükselen burcumun beni engellemesinden nasıl kurtulurum? hilal-e 9 17,205 09-08-2017 06:24 PM
  Yükselen Burcumuz ve Yükselen Burcumuzdaki Gezegenlerin Anlamları.. yaren 96 120,781 02-14-2017 07:02 PM
Son Mesaj: capri
  Yükselen Burç - Astrolojik Maskeniz Volume 2 :) astrosohbet 11 22,096 11-18-2012 03:44 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Yükselen Burç - Astrolojik Maskeniz astrosohbet 8 23,383 10-17-2012 01:56 AM
Son Mesaj: Yakamoz
  Yükselen Burcumuzu ve 1.Evlerimizi İrdeleyelim astrosohbet 192 226,324 08-23-2012 02:41 PM
Son Mesaj: Liya
  insan, otuzundan sonra neden yükselen burcunun özelliklerini daha fazla taşır(mış)?? bu şarkı yarınlara 28 43,323 05-23-2012 11:32 PM
Son Mesaj: bu şarkı yarınlara

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir