Değerlendir:
  • 72 Oy - 2.83 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini
Yazar Mesaj
elifcik Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini
(03-21-2016 12:53 AM)Alejandro Yazılan:  
(03-20-2016 04:14 AM)elifcik Yazılan:  Yükselen boğa : cidden venüsün enerjisini çok iyi taşıyorlar. Kadınları esmer saf güzellikte ve derin bakışlı hafif toplu bir fizik , erkeklerde ise sakin dümdüz saçlı bebeksi bir yüz veriyor.
Kara kaş kara göz beyaz ten orta boyum..rsmer saf güzellik kısmına birazcık uygunum..☺☺
Boğa burcu mu güzellik veriyor merak ettim.yani esmer olmaya meyilimiz boğalıktan mı geliyor???

Ben kendi açımda şunu diyebilirim , boğayı venüs yönetiyor venüs güzellik verir değdiği noktaya .yinede fiziksel özelliklerle bağdaştırılabilir. Bu yüzden saf güzellik verdiğini düsünürüm. Yükselen terazi ve boğa . Misal teyzem . Boğa burcu yükseleni de boğa simsiyah saçları kara gözleri ve bembeyaz bir teni var kaşları da aynı şekilde ve gözleri cok derin bakar. Aynı şekilde okuldan bir arkadaşım aslan yükseleni boğa oda derin bakışlı kıvırcık saçlı esmerdi.

Esmerliğe gelince boğa burcu toprak burcudur yani toprak burcu olduğu icin esmerlik verebilir yine kendimce düşümcem öyle ama sapsarı boğalar da var :D örnek olarak ; burak özcivit oğlak burcu (toprak) , mariano di vaio boğa burcu
03-21-2016 02:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
elifcik Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

(03-21-2016 02:20 AM)elifcik Yazılan:  
(03-21-2016 12:53 AM)Alejandro Yazılan:  
(03-20-2016 04:14 AM)elifcik Yazılan:  Yükselen boğa : cidden venüsün enerjisini çok iyi taşıyorlar. Kadınları esmer saf güzellikte ve derin bakışlı hafif toplu bir fizik , erkeklerde ise sakin dümdüz saçlı bebeksi bir yüz veriyor.
Kara kaş kara göz beyaz ten orta boyum..rsmer saf güzellik kısmına birazcık uygunum..☺☺
Boğa burcu mu güzellik veriyor merak ettim.yani esmer olmaya meyilimiz boğalıktan mı geliyor???

Ben kendi açımda şunu diyebilirim , boğayı venüs yönetiyor venüs güzellik verir değdiği noktaya .yinede fiziksel özelliklerle bağdaştırılabilir. Bu yüzden saf güzellik verdiğini düsünürüm. Yükselen terazi ve boğa . Misal teyzem . Boğa burcu yükseleni de boğa simsiyah saçları kara gözleri ve bembeyaz bir teni var kaşları da aynı şekilde ve gözleri cok derin bakar. Aynı şekilde okuldan bir arkadaşım aslan yükseleni boğa oda derin bakışlı kıvırcık saçlı esmerdi.

Esmerliğe gelince boğa burcu toprak burcudur yani toprak burcu olduğu icin esmerlik verebilir yine kendimce düşümcem öyle ama sapsarı boğalar da var :D örnek olarak ; burak özcivit oğlak burcu (toprak) , mariano di vaio boğa burcu

Güzel olmanın ötesinde başıma gelmeyen kalmadı.
BaşYükselen boğa : cidden venüsün enerjisini çok iyi taşıyorlar. Kadınları esmer saf güzellikte ve derin bakışlı hafif toplu bir fizik , erkeklerde ise sakin dümdüz saçlı bebeksi bir yüz veriyor.
a agrılarım bitmiyo bu venüs yaktı beni
Cevabına teşekkür ???
03-21-2016 02:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NeptünKızı Çevrimdışı
Üye
**
lt=

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini
Benim de burcum balık yükselenim ve ay başakta gülücük İnce bir belim var.Öndişlerim uzundur.Ellerimin güzel olduğunu duydum birkaç arkadaşımdan gülücük Bu özellikleri internetten okumuştum.Ayrıca boyum da çok kısa gülücük
04-28-2016 01:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nesqu Çevrimdışı
Yeni Üye
**

burcum boğa yükselenim de terazi gülücük çok uzun veya kısa değilim minyon tipliyim saçlarım açık kahve tonlarında buğday tenliyim gözlerim de ela..
06-07-2016 06:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

Merhaba Ben yeni üye oldum Ama her astrolojide merak ettiğim sorunun cevabı için buraya da bakıyordum gülücük

Konuya döneyim Benim yükselenimin yöneticisi ay aslanda ve venüsüm aslanda olduğu için gür saçlı ve havalı görünüyorum İnsanlar konuştukça havalı biri olmadığımı anlıyorlar Terazi ve Yengeç kadını olduğum anlaşıyor

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
08-24-2016 08:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
essence1995 Çevrimdışı
Yeni Üye
**
lt=

Gunesim Boga, Yukselenim Aslan ve Venusum Koc. Gunes-Saturn sextile Gunes-Yukselen ve Gunes-Mars kare, Mars-Venus ucgen , sizce nasil bi goruntum var?

09-15-2016 03:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Seda Çevrimdışı
Üye
**

Pluto akrepte,yukselenımde akrepte,gunes burcum aslan,venus ve Merkur aslan ,ay terazi marsimda terazi 11.12.evlerim terazi bu karışımı açıklayabilen?
10-14-2016 11:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Jijimo Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Yükselen burcum kova ama çoğu kişi saçlarım gür ve dalgalı olduğu için aslan olduğumu düşünüyor bir kısmı gözlerim ve bakışlarımdan dolayı balık diyor. Bu kova ne vermiş bana çözemedim gülücük Tabi oğlak stelyumum olduğu için ten rengim koyu buğday ve çok kemikli bir fiziğim var ayrıca uzun boylu değilim ama dışardan gören insanlar beni 1.80 sanıyo buda bi enteresan durum :D

Bunların dışında gözlem olarak farkettiklerim, yükselen aslan çevremde çok bulunduğu için seçebiliyorum artık mesela gövde kısımları bacak boylarından uzun çok bariz bir fark olmasa bile ilk bakışta göğüs ve omuz kısımları dikkat çekiyor bacaklar geride sanki. Birde gözleri ela veya bal rengi renkli olmasa bile parlaması sarımsı veya yeşilimsi.
Yükselen akrepte kulaklar yukarı doğru çekik ve sivri gibi yükselen yengeçlerde kalp gübi gelen omuz şekli yükselen ikizler ince kemik minyonluk ama surat geniş ve yuvarlak.

http://hizliresim.com/OqrJ9P
10-16-2016 03:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

(10-16-2016 03:36 PM)Jijimo Yazılan:  Yükselen burcum kova ama çoğu kişi saçlarım gür ve dalgalı olduğu için aslan olduğumu düşünüyor bir kısmı gözlerim ve bakışlarımdan dolayı balık diyor. Bu kova ne vermiş bana çözemedim gülücük Tabi oğlak stelyumum olduğu için ten rengim koyu buğday ve çok kemikli bir fiziğim var ayrıca uzun boylu değilim ama dışardan gören insanlar beni 1.80 sanıyo buda bi enteresan durum :D

İki Yükselen yöneticin Uranüs ve Satürn Oğlakta Neptün'le birleşiyor.Bu Balığa benzer gözlerin olmasının sebebi olabilir

Bu olduğundan uzun boylu sanılma durumu bende de var.Kiloluyken değil ama zayıf olduğumda olduğumdan uzun zannediliyorum.
10-17-2016 12:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

http://astroselfies.tumblr.com
Güzel site. Daha kapsamlısı varsa o daha iyi olur tabi ama bu da bi süre oyalar.
12-21-2016 07:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  YÜKSELEN NE DEMEK vivienleigh 33 51,580 09-02-2019 06:58 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Yükselen Yöneticisi astrosohbet 122 162,293 04-28-2019 12:34 PM
Son Mesaj: Minais
  Otuzlu Yaşlarda Yükselen Etkisi plutomania 17 23,335 02-03-2019 05:46 PM
Son Mesaj: say24
  Yükselen burçlar-12. ve 1.evden gelen kavuşumlar... SeLiN 24 38,508 04-10-2018 04:12 PM
  Yükselen burcumun beni engellemesinden nasıl kurtulurum? hilal-e 9 17,205 09-08-2017 06:24 PM
  Yükselen Burcumuz ve Yükselen Burcumuzdaki Gezegenlerin Anlamları.. yaren 96 120,770 02-14-2017 07:02 PM
Son Mesaj: capri
  Yükselen Burç - Astrolojik Maskeniz Volume 2 :) astrosohbet 11 22,094 11-18-2012 03:44 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Yükselen Burç - Astrolojik Maskeniz astrosohbet 8 23,383 10-17-2012 01:56 AM
Son Mesaj: Yakamoz
  Yükselen Burcumuzu ve 1.Evlerimizi İrdeleyelim astrosohbet 192 226,308 08-23-2012 02:41 PM
Son Mesaj: Liya
  insan, otuzundan sonra neden yükselen burcunun özelliklerini daha fazla taşır(mış)?? bu şarkı yarınlara 28 43,317 05-23-2012 11:32 PM
Son Mesaj: bu şarkı yarınlara

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir