Değerlendir:
  • 72 Oy - 2.83 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini
nilyum Yazılan:Bende İkizler etkisinin yoğun olduğunu düşünüyorum eğer Boğa burcu 1.evi azda olsa etkiliyorsa, 12 evin de Boğa olması gerekmiyormu?Çünkü İkizler benim hem 1. evde hem 2. evde ....

nilyum , bildiğim kadarını söyleyim ; placidus ev sisteminde evlerin kapladıkları alan sabit olmayabiliyor. mesela 1.evin 40 derece olabilirken , 12. evin 25 derece olabiliyor. eğer placidus ev sistemi kafamı karıştırıyor diyorsan , salmakis ve seals'in daha olumlu baktığı eşit ev sistemini deneyebilirsin. evlerin sınırlarını ezbere aklında tutabilirsin , tabii gezegenlerinin placidusa göre faklı evlere düşme ihtimali var. bunu irdelemek daha çok sana kalıyor. yani hangi ev sisteminin sana uyduğunu kendin ve yakınların için düşünerek , deneme yanılma yaparak bulabilirsin ok..

07-06-2007 03:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini
ya benim oğlanın yükseleni aslan

bildiğim kadarıyla kemik yapısı kuvvetli iriyarı baş yapısı büyük olması gerekiyor öyle değilmi? saçlarınıda geriye tarayıp serbest bırakacak galiba aslanın başka etkileri olacakmı??
08-13-2007 11:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

kuzen senin ufaklığın yükselenin hemen üzerinde satürn var. satürnün yükselen üzerinde ki etkisinin en az aslan kadar olacağını düşünüyorum. kemikleri - nazar değmesin - kuvvetli olabilir. saçlarını geriyemi tarar bilmiyorum ancak satürn çocukları kişisel imajında ''klasik'' takılır söyleyim. janjanlı bir yükselen aslan olmayacaktır bence. efendi çocuk diyebilecekleri bir stili olabilir diye düşünüyorum.

08-14-2007 01:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

hah ii babası gibi eFenDy olsun. komik esprili olsun..
güçlü olsun
biraz agresif ve hafif psikopat olsun gerektiğinde.
trabzonsporlu olsun
muhafazakar olsun
hippi olmasın
lütfen gezegen konumlarındaki gereken düzenlemeleri yaparmısınız gülücük

yorum için saol kuzen.
08-14-2007 06:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vivienleigh Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 0

bu kadar sevimli ve mütevazi bir yükselen kova şu işi bir geliştirelim senin de yükselenini buluruz bilemezgil bence kova değil ..eğer yükselen kova ise ve 1. evinde gezegenin yoksa bir ihtimal köşeli bir yüz verir uzun bir boyun oğlak yükselene daha uygun ben senin yazılarında sıcaklık ve mütevazilik hissediyorum gülücük
10-01-2007 03:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bilemezgil Çevrimdışı
Üye
**

Vivienleigh,hissettiklerin beni mutlu etti:)Teşekkür ederim

Kare bir yüz yapım var.Astroloji konusunda aşılmaz çömezlikten hatirama ulaşabileceğim net bilinir faktör üzerinden yola çıkmaya çalıştım.:)Yolda durmuş beklerken desteğinin olması çok güzelteşekkürler

Ay-se ve Yaren arkadaşlarım söylediği gibi yükselen başak olduğumu sanmıyorum.
Babamın dediğine göre öğleden sonra hava kararmaya yakın...Annemin zaman konusunda doğru bilgiyi vermesi zor gibi...gülücük

Bir tek Babannem kaldı.:)teşekkürler
10-01-2007 08:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

yay bazen çok konuşur bazen hiç konuşmaz.sesli ve sessiz yani.ve meraklı burçlardır ikizler ve yay ve meraklı burçların vurgusu harita sahibine iri bözler verebilir diye biliyorum.

feryadıma şahit gökteki tüm yıldızlar.
10-01-2007 11:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vivienleigh Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

size komik gelebilir ama ben yükselen ve güneş burçlarını şöyle tahmin ediyorum ,bir kere bütün olarak düşünmek gerek yani hareket ,konuşma tarzı ,el kol jest, mimik ,ses tonu olarak duruma bütün alarak bakarız, yeni ve burcunu bilmediğiniz tanıştığınız birinin burcunu tahmin etmenize yarayabilir..burcunu bulunca ne olacak belki başınız göğe erebilir bende böyle etkiler yapıyor çünkügülücük)
güne burcu ve yükselen için geçerlidir..ama hepsi için birebir tutmaz ..1. evde gezegen olmadığı durumlar dahil edilebilir..
koç ---gaga burun ,okan bayülgen,nefise karatay burnuna estetik yaptırmadan önce.
boğa---özellikle bayanda çıkık elmacık kemikleri bazen gamze.
ikizler--hızlı konuşma ,devamlı anlatma isteği ve ikizler burcu etkilendiği kişinin yüz ifadelerine bürünebilir ..örneğin güçlü bir venüsle komedyen olur..kenan imirzalıoğlu
yengeç --geniş omuzlar,
aslan --saçları kabarık olur
başak --gözler badem olur.dişler içerde..bergüzar korel
terazi--bazen çenede gamze verir..turgut özal
akrep--gözkapakları belirgin şiş gibi ,gözü örtmüş,necmettin erbakan
yay --ön iki diş iri,alın geniş
oğlak--dişler ya çok muntazam ya çok bozuk,fazıl say ,
oğlak --dişler içerde boyun uzun dar omuz güzel inci gibi dişler,çağla şıkel
çene sivri ve uzun ..
kova-kare yüz ,özellikle yanak altı çene belirgin candan erçetin --kova satürn etkisinde ikinci burçtur..çene bu yüzden oğlaktan farklı olsa da bir belirginliği olur yanak kısmında..
balık --henüz bir fikrim yok ,neptünden dolayı sanırım belirsizgülücük)
yukarda yazılanların astrolojik açıdan kesinliği yoktur ama benim için önemli ..
sevgiler
10-03-2007 09:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yaren Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

yezda Yazılan:güzel bir analiz olmuş vivi,ciğim tabi benim yükselenim kova ama hiç kova tipi yok daha çok merkür ve venüs karışımıgülücük

balıklar içinde ben düşüncemi söylim madem yazmamışsın,genelde küçük yüzleri olur,etine dolgun,balık etli denir genelde güzel türkçemizdegülücükgüzel gözleri olur saçlar düz olur,kirpikler uzun olur ve çok güzel bakarlar... (ebru akel)

sevgiler

bir balık bayanı olarak bende sıra şimdi....

hımmküçük yüz ...ewet öyle sayılır

etine dolgun,balıketli...ewet ..utandım

güzel gözler...ewettttttt...gülücük)

saçlarım dalgalı...kirpikler uzun sayılmaz..

çok güzel baktığımı söylerler...gülücük)gülücük)utandımgülücük)

teşekkürler

Full Time Şerefsiz Olacağına,Part Time İnsan OL......
10-04-2007 01:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cancimini Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip

Rep Puanı: 4

Ben de yükselen ikizlerin son derecelerinde doğmuşum ama fiziksel özellik açısından uyuyorum İkizler'e,buğday tenliyim,zayıfım,eklem yerleri belirgin özellikle yüz hatlarım fazla kemikli,bu da erkeksi bir hava veriyor.elmacık kemikleri çıkık alın yüksek fakat dar..Ovale yakın üçgen bir yüz.Ellerim küçük fakat parmaklarım uzun,uzun boylu değilim ama ortalama boyu geçiyorum.Şimdi gelelim fiziksel avantajlara; Ellerim çabuktur,hızlı yazarım,sağ el ile yazmama karşın,sol ayağım daha kuvvetlidir.. Bunu küçükken babam farketmiş, Babam başak burcuydu ve iyi futbol oynardı çünkü solaktı.. gülücük Solaklar iyi futbol oynar derler ya bende bayan olmama karşın sol ayağıma iyi hakimim.Yükselenin etkisi var bunda diyorum ama Yükselenin son derecelerinde doğmuşum bunu ne kadar etkiler onu da açılar belirliyor herhalde işte bu konu beni aşıyor.. gülücük)

"Allah yüzbinlerce Kimya yarattı ama, insan SABIR gibi bir kimya görmedi." Hz. Mevlâna

http://i.hizliresim.com/P0ONz9.gif
02-28-2008 07:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  YÜKSELEN NE DEMEK vivienleigh 33 51,565 09-02-2019 06:58 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Yükselen Yöneticisi astrosohbet 122 162,239 04-28-2019 12:34 PM
Son Mesaj: Minais
  Otuzlu Yaşlarda Yükselen Etkisi plutomania 17 23,329 02-03-2019 05:46 PM
Son Mesaj: say24
  Yükselen burçlar-12. ve 1.evden gelen kavuşumlar... SeLiN 24 38,491 04-10-2018 04:12 PM
  Yükselen burcumun beni engellemesinden nasıl kurtulurum? hilal-e 9 17,200 09-08-2017 06:24 PM
  Yükselen Burcumuz ve Yükselen Burcumuzdaki Gezegenlerin Anlamları.. yaren 96 120,742 02-14-2017 07:02 PM
Son Mesaj: capri
  Yükselen Burç - Astrolojik Maskeniz Volume 2 :) astrosohbet 11 22,089 11-18-2012 03:44 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Yükselen Burç - Astrolojik Maskeniz astrosohbet 8 23,376 10-17-2012 01:56 AM
Son Mesaj: Yakamoz
  Yükselen Burcumuzu ve 1.Evlerimizi İrdeleyelim astrosohbet 192 226,267 08-23-2012 02:41 PM
Son Mesaj: Liya
  insan, otuzundan sonra neden yükselen burcunun özelliklerini daha fazla taşır(mış)?? bu şarkı yarınlara 28 43,300 05-23-2012 11:32 PM
Son Mesaj: bu şarkı yarınlara

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir