Değerlendir:
  • 25 Oy - 2.96 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

21 Aralık Ay Tutulması ve Etkileri
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: 21 Aralık Ay Tutulması ve Etkileri
(12-21-2010 09:29 PM)aeon Yazılan:  
Alıntı:İKİZLER burcuna odaklanın diyebilirim.

babam ikizler burcu :D

haritasını da ekleyim.
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;lang...1292952519

Numan Kurtulmuş ile aynı sene doğmuş baban yani babanı sevdim gülücük

Hatırlarsan Numan Kurtulmuş hakkında şu minik yorumu yapmıştım ;

Transit Plüto Oğlak burcunun ilk derecelerinde ve Numan Kurtulmuş'un Satürnüne dokunuyor demiştim.
Satürn nedir = toplumsal konumu , kariyeridir.

Numan bey nasıl ki Kariyeriyle bağlantılı yeni bir sürece adım attıysa ve eski partisinden AYRILDI ise , baban içinde benzer bir süreç iyi gelebilir.

Elbette hem satürn hem de Plütonun temel mesajı çok önemli ;

- Ne ekersen onu biçersin..

Yani baban ve 1959 doğumlu herkes için kariyerle bağlantılı yeni adımlar İYİ OLACAK gibi bir genelleme yapmayalım.

Baban ve diğer 59 doğumlu olup mesleki konumlarıyla ilgili dönüşümün ağzında olan kişiler , bu sürece gelene kadar NE EKTİLERSE karşılarına o çıkacaktır.

Baban iş hayatını objektif biçimde irdelesin ve BEN EKTİKLERİME GÜVENİYORUM derse aynen devam etsin derim.

kem küm ederse bilemiyecem gülücük

12-21-2010 09:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
jadesu2007 Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

arkadaşlar bu tutulmadan en fazla etkileneceklerin arasındayım.yay burcu, yükseleni aslan, ay burcu koç yandık sanırım hadi hayırlısıgülücük))
şimdi bi sorum olucak yardım ederseniz sevinirim.astrolojiyi kendi çapımda öğrenmeye çalışıyorum.astroloji5.40 diye bir programı indirdim ve kullanıyorum.günlük transit açılarıma bakarak öğrenmeye çalışıyorum bu arada sizlerin tüm yazdıklarınızı okuyarakta çok verimli bilgiler ediniyorum.ama......sorunum şu sizin sitenizde kullanılan natal harita ve tüm dünyada kullanılan sanırım natal harita düzeneğiyle benim kullandığım ve bana en modern en az hata payı olduğu söylenen astroloji 5.40 programı arasında yaklaşık20 derecelik bir sapma farkı var..kafam oldukça karıştı bu konuda hangisinin doğru olduğunu bilen biri varmı bana yardım edermisiniz çünki bi çok şey değişiyor bu durumda..
şimdiden çok teşekkür ederim ve tutulmanın en güzel etkilerini almanızı dilerimgülücük

[Resim: jadesu.th.gif]
12-21-2010 09:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(12-21-2010 09:31 PM)aeon Yazılan:  
Alıntı:Bu konunun Satürn Terazi transitiyle bağlantılı olduğunu düşünüyorum.

Bu transitin babanın doğum haritasında ki konumu önemli olabilir

sağol yıldırım.

bende transit etkisine daha çok odaklanma taraftarıyım .ancak , doüum saatini bilmiyorum.yükselenini koç olma ihtimali yüksek olsa da birşey diyemiyorum.

sence retronun düzelmesini beklese daha iyi olur mu ?

Retro merkür, yeni plan proje gibi başlangıçları sonradan sekteye uğratabilir.. Aksaklıklar olur.. Verilmiş kararlar sonra tekrar düzenleme ister.. Ama şöyle bi durum var.. Baban bu ortaklığı bitirme kararını birden mi aldı? Yoksa daha önce bitirmek gibi planları ve girişimleri olmuş muydu? Ne kadar doğrudur bilmiyorum.. Ama bir çok kaynakta daha önce verilmiş kararların, planlanmış girişimlerin retro merkürde yapılması doğru sonuçlar verebilir yazıyor.. Ayrıca babanın yengeç-oğlak aksındaki ay ve satürnü pluto ve satürnle etkileşim halinde.. Mevcut kariyeri, iş hayatı, duygusal dünyası ve ailesi ile ilgili değişmesi gereken kemikleşmiş düzenin dönüşüm sancıları başlamış olsa gerek. Dönemi doğru mu bilemem.. Ama bu olasılıklar zaten tutulmaya bakmaksızın natal gezegenlere olan transitlerle haber veriyor..
12-21-2010 09:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

değerlendirmen için teşekkürler yıldırım

tek başına devam kararı aldı.
valla yıldırım kendisine güveniyor.ayrılık konusunda bir sorun yok , o kadar verildi zaten.kendisini istemeyenle ortaklık yapamazmış (aslan :D )

anlaşma imzalıyorlar.bir türlü kara veremiyor.devir işlemleri vs.

retro hangi gün son buluyor acaba.
ephemeris biraz karışık geliyor da .
12-21-2010 10:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Alıntı:Baban bu ortaklığı bitirme kararını birden mi aldı? Yoksa daha önce bitirmek gibi planları ve girişimleri olmuş muydu? Ne kadar doğrudur bilmiyorum.. Ama bir çok kaynakta daha önce verilmiş kararların, planlanmış girişimlerin retro merkürde yapılması doğru sonuçlar verebilir yazıyor
evet nihan daha önceden verilmiş bir karar.ayrılığı yılbaşında kararlaştırmışlardı.

değerlendirme için teşekkürler. gülücük verygood
12-21-2010 10:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(12-21-2010 10:32 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  daha ne kadar sürecek bu tutulmanın etkisi?

Güneş tutulması yılarla, ay tutulması aylarla ifade edilir.. Bugünkü tutulma kaç dakika sürdü? Diyelim ki 3 dk. O zaman 3 aylık süreçte etkileri görülür. 3 dklık bi güneş tutulmasının etkileri 3 yıl içerisinde transitlerin tetiklenmesi ile zamana yayılarak görülür..
12-21-2010 10:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

koskoca kapı kafama düştü. alnımda ceviz kadar şiş var. tutulmaya ben de bu şekilde merhaba dedim gülücük

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
12-21-2010 11:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

Bugün bir süredir ulaşamadığım arkadaşla görüştüm. Bir mekan açmıştı uzun uğraşlar sonucunda ve daha önce olan bir vergi borcu yüzünden aniden icra gelmiş ve tüm magazasındaki mallara el konmuş tekrar başa döndü. Tutulma öncesi etki sanırım.
12-22-2010 12:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

serena gecmıs olsun canım :(

ben bısey yasamadım evdeydım sağsalim Mc'de zaten benım... iş teklıfı aldım ama uygun bulmadım bakalım acaba

eskı bır arkadasımla gorustum bayadır gormuyodum ozlemıstım ( retro merkur etkısıde var tabı )

aşkla ilgili de gülücük bulusma teklıfı aldım ama gerceklestırılemedı suna-bak

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
12-22-2010 12:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(12-21-2010 11:59 PM)Serena Yazılan:  koskoca kapı kafama düştü. alnımda ceviz kadar şiş var. tutulmaya ben de bu şekilde merhaba dedim gülücük

geçmiş olsun Serena , seninde tam Asc noktanın üzerinde tutulmuş ve fiziksel görünümünü etkilemiş gülücük

12-22-2010 01:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  11 kasım merkür tutulması merkür_yen 5 43,659 11-05-2019 01:06 PM
Son Mesaj: say24
  21 Ocak Kanlı Ay Tutulması ssem 5 47,517 01-20-2019 01:19 AM
Son Mesaj: ssem
  13-14 Kasım 2012 güneş tutulması zeppi 18 25,746 11-19-2012 01:19 PM
Son Mesaj: lacrimosa
  İkizler Burcunda Güneş Tutulması zeynepece 20 29,049 05-24-2012 03:30 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  4 Ocak Oğlak Burcunda ki Parçalı Güneş Tutulması ve Etkileri Dinoo 3 11,511 01-05-2011 03:43 AM
Son Mesaj: Dinoo

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir