Değerlendir:
  • 20 Oy - 3.3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İlişkilerde Satürn ve Kemikleşme
Yazar Mesaj
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

RE: İlişkilerde Satürn ve Kemikleşme
:Dkahlo tam ustune bastinmakara) erkek arkadasimin uranusu 5inci eve girmisti benimde mcyle kavustugülücük)) kompozit haritamizdada ayimizla kavusmusgülücük)))))))))) haha bu kadar olurgülücük)
benim guney dugumun ustune tr. kuzey dugum tam kavusum yapmis.. gülücük) ki iliskilerde kopukluk veriyomus o kavusum.. gülücük)
hersey cok ani oldu.. gülücük tutulmalarda onun 1/7 evleri aarsinda benimse 6/12 evler arasinda gerceklesti..
catirdama noktasi ise gecen yil 21 aralikta olmustu kavgamizla.. :D
Not: yeniledim haritami :D ihihi

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
01-15-2012 09:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

kahlo problemli iliskiyle ugrasmaktansa boylesi daha iyi belkide.. hayirlisi olsun.. ben bi de sirtimdan vuruldum hep bu tip konularda daha rahat oldugum halde, bi durum olursa soyle dediim halde.... gülücük) neyse iyikide devam etmemis daha kotude olabilirdigülücük yasasin ozgurlukgülücük) :Dçiçek

haritam
01-15-2012 10:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

kahlo insana sirtindan vurulmak koyuyo ..ben buna cok uzuldum.. evt bende tutucuyum ama demekik benim degilmis..ben onu hep ozgurde birakmistim.. yapilabilcek bisey yok.. benim vicdanim rahat.... neyse bosver geldi gecti.. hayilrisi olsun herkes cook mutlu olsun gülücük))

haritam
01-15-2012 10:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(01-15-2012 11:23 PM)kahlo Yazılan:  
(01-15-2012 10:53 PM)picachu Yazılan:  kahlo insana sirtindan vurulmak koyuyo ..ben buna cok uzuldum.. evt bende tutucuyum ama demekik benim degilmis..ben onu hep ozgurde birakmistim.. yapilabilcek bisey yok.. benim vicdanim rahat.... neyse bosver geldi gecti.. hayilrisi olsun herkes cook mutlu olsun gülücük))

O seni değil kendini aldatmış.Aldatan aldanır,hep buna inanmışımdır.Sen elinden geleni yapmışsın.Vicdanımda rahat diyorsun.O zaman güzel günler yakındır senin için...Tüm güzellikler ve sevgiler senin olsun picachuask

halbuki soyleseydi bu kadar incinmezdim.. ama onunda belki baska dusuncesi vardi ne bilim neyse.. rabbim sanada herseyin en guzelini en hayirlisni nasip etsin gülücükask

haritam
01-15-2012 11:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Amarth Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 0

benim satürn kova burcunda ve gerçekten iletişimde kemikleşme var tutukluk iletişimsizlik vs...

http://img710.imageshack.us/img710/3623/unledmxa.jpg
05-29-2012 05:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Sinastri'de Satürn-Mars kavuşumunu nasıl yorumlayabilirim arkadaşlar?

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
10-28-2016 09:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Cvp: İlişkilerde Satürn ve Kemikleşme
(10-28-2016 10:05 PM)vilma Yazılan:  
(10-28-2016 09:42 PM)libr(a)quarius95 Yazılan:  Sinastri'de Satürn-Mars kavuşumunu nasıl yorumlayabilirim arkadaşlar?

Zorlayıcı bi açı bu aranızda çok sürtüşme oluyodur durup duruken gerilim tartışma olabilir bi taraf hep daha baskın olmaya çalışıyodur ayrıca kıskançlık problemi de olabilir ilişkinizde. Mars kişisinin enerjisini saturn kısıtlar mars sahibi de agresifleşebilir. Bu arada cinsellik içinde sıkıntılı bir açı

Sağ ol Vilma gülücük Simdilik çok yeni,henüz olmadı ama venüs-pluto kavuşumu da var,bu da tam zıttı etki yapıyor sanırım gülücük

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
10-28-2016 10:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(10-28-2016 10:33 PM)vilma Yazılan:  
(10-28-2016 10:23 PM)libr(a)quarius95 Yazılan:  
(10-28-2016 10:05 PM)vilma Yazılan:  
(10-28-2016 09:42 PM)libr(a)quarius95 Yazılan:  Sinastri'de Satürn-Mars kavuşumunu nasıl yorumlayabilirim arkadaşlar?

Zorlayıcı bi açı bu aranızda çok sürtüşme oluyodur durup duruken gerilim tartışma olabilir bi taraf hep daha baskın olmaya çalışıyodur ayrıca kıskançlık problemi de olabilir ilişkinizde. Mars kişisinin enerjisini saturn kısıtlar mars sahibi de agresifleşebilir. Bu arada cinsellik içinde sıkıntılı bir açı

Sağ ol Vilma gülücük Simdilik çok yeni,henüz olmadı ama venüs-pluto kavuşumu da var,bu da tam zıttı etki yapıyor sanırım gülücük

Bak şöyle bişey de var tabii destekleyici açıların varsa bu kadar sıkıntı yaratmaz bu kavuşum sana. venus pluto kavuşumu iyidir hojdur çekim baya vardır diye tahmin ediyorum ama bu da kıskançlık veren bir açı :D

Hangi taraf daha çok kıskanır dersin peki gülücük)) Ve şimdi farkettim Pluto-Satürn Kavuşumu da var,benim Venusumle onun Plutosu ve benim Marsim ve Plutomla onun Saturnu kavuşuyor,şu satürn kısmı beni korkuttu ve bunların hepsi Akrep burcunda

Haritam
10-28-2016 10:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(10-28-2016 11:20 PM)vilma Yazılan:  Bence kavuşumda ki mars tarafı olarak sen gülücük

Yapma yaaa gülücük Sanırım öyle olacak,ay yengeci olmasına rağmen çok ketum duruyor ya gülücük)))

Haritam
10-28-2016 11:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(10-30-2016 02:13 AM)vilma Yazılan:  
(10-28-2016 11:25 PM)libr(a)quarius95 Yazılan:  
(10-28-2016 11:20 PM)vilma Yazılan:  Bence kavuşumda ki mars tarafı olarak sen gülücük

Yapma yaaa gülücük Sanırım öyle olacak,ay yengeci olmasına rağmen çok ketum duruyor ya gülücük)))

aman amaaan ay yengeç erkekleri annelerine aşırı düşkün oluyorlar sana ketumdur o bide annesiyle gör bakalım :D gülümse

Ahahahaha o günler gelirse görürüm gülücük))) Daha tanışalı 1 hafta oldu kendimi resmen vurulmuş gibi hissediyorum :/ Ama o ne hissediyor zerre fikrim yok,çok doldum çoookk :///

Haritam
10-30-2016 03:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  İlişkilerde ÖZSAYGI astrosohbet 15 19,544 02-05-2015 06:13 PM
Son Mesaj: zorlamak
  İlişkilerde sorunların kaynağı korkulardır! Hangi burç neden korkar? yezda 35 44,007 05-29-2012 05:24 AM
Son Mesaj: Amarth

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir