Değerlendir:
  • 20 Oy - 3.3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İlişkilerde Satürn ve Kemikleşme
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: İlişkilerde Satürn ve Kemikleşme
* Bir ilişkinin 7. ve 14. yılları önemlidir. Çünkü 7.yılda Transit Satürn , ilişkinin başladığı andaki Satürne Kare açı yapmaktadır + 14.yılda ise zıt açı yapmaktadır.

Transit Satürnün , ilişkinin ( yada evliliğin ) satürn konumuyla böyle sert açılar yapması , o sene çiftlerin ilişkilerini gözden geçirmesiyle sonuçlanabiliyor.

Yolunda gitmeyen ama gözardı edilen gerçekler gözler önüne serilebiliyor.

İlişkinin kemikleşmiş yapısı ( natal satürn ) , en az kendi kadar sert bir duvara ( transit satürn ) çarpıyor. Bu çarpışma bir tür çatırdamaya sebep olabiliyor.

7 yıllık periyot boyunca ekilenler 7.yılda ya da 14.yılda biçiliyor.
Doğru şeyler ekildiyse bu süreci aşmak daha kolay olabiliyor.

03-05-2011 08:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

14. yıl satürn transitinden gecememiştik cok doğru..

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
10-24-2011 11:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

geçen bi arkadaşım -aklımın ucundan geçirmeyip, hiç mi hiç ummadığım- ''artık dayanamadığını, boşanmayı düşündüğünü'' söyledi.. şokdayaım.. yıllardır aslında hep huursuz olduğunu, belki düzeliriz diye sabrettiğini, kimseyede bir şey söylemediğini, artık herkese duyurdupğunu falan söyledi.. başka bir başlıkda da vardı, *terrazideki satürn ilişkileri sınar* diye.. aynen öyle olmuş sanıırm..

arkadaşım tanışdığında, ilişkileri başladığında satürn koçdaymış, şimdiys malum terazi.. kolay değil..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
10-25-2011 12:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(10-25-2011 12:05 AM)eylülmavi Yazılan:  geçen bi arkadaşım -aklımın ucundan geçirmeyip, hiç mi hiç ummadığım- ''artık dayanamadığını, boşanmayı düşündüğünü'' söyledi.. şokdayaım.. yıllardır aslında hep huursuz olduğunu, belki düzeliriz diye sabrettiğini, kimseyede bir şey söylemediğini, artık herkese duyurdupğunu falan söyledi.. başka bir başlıkda da vardı, *terrazideki satürn ilişkileri sınar* diye.. aynen öyle olmuş sanıırm..

arkadaşım tanışdığında, ilişkileri başladığında satürn koçdaymış, şimdiys malum terazi.. kolay değil..

bu arada arkadaşımın güneş ve marsı oğlak, merkür ve neptün yay, uranüs ve venüs akrep, ay ve pluto terazi, satürn başak, jüpiter aslan.. asc bilmiyorum.. ay ve güneşi zorlanıyor :(

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
10-25-2011 12:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Peki transit Satürn zaten terazideyken bir evlilik olusmussa, buna ne diyebiliriz... ilk 7. senesinde kare yaptiginda bu daha da zor olmaz mi haliyle Terazideki Satürne olacak olan bir kare üstelik...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
10-25-2011 04:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

bu saturn ve venus (akrep) kavusumum beni zor durumlara sokuyo .. degil sadece askta kendimi sevgi konularinda ifade edemiyorum.. duvarlarin ardindaym sanki.. karsi taraftan duygusuz gibi algilaniyorum.. cok yakin cevrem oyle olmadigini biliyor..
bu aralar tr saturn marsimla kavusumda 4uncu evde.. bisey yapamiyorum cok degisken bi ruh hali ve aile sorumluluklari.. sürprizzz

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
10-25-2011 11:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
body snatcher Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 10

1.evden 2.eve..

88-90 stelyumu (uranüs neptün satürn) + ay oğlak

satürn kemikleştirir
uranüs kırar
neptün tozları etrafa saçar
ay.. (:

http://b1112.hizliresim.com/s/7/ym23.jpg
bütün açılar;
http://a1112.hizliresim.com/s/7/ym21.jpg
01-14-2012 04:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(01-15-2012 06:51 PM)kahlo Yazılan:  
(10-25-2011 11:51 AM)picachu Yazılan:  bu saturn ve venus (akrep) kavusumum beni zor durumlara sokuyo .. degil sadece askta kendimi sevgi konularinda ifade edemiyorum.. duvarlarin ardindaym sanki.. karsi taraftan duygusuz gibi algilaniyorum.. cok yakin cevrem oyle olmadigini biliyor..
bu aralar tr saturn marsimla kavusumda 4uncu evde.. bisey yapamiyorum cok degisken bi ruh hali ve aile sorumluluklari.. sürprizzz

Picachu aynı problemleri ben de yaşıyorum.Senin venüs akrep'te en azından.Benim venüs oğlak düşün?Bir de buna satürn venüs kavuşumunu ekledik mi düşün halimi.Aynı şekilde ben de buzdolabı gibi algılanıyorum dışardan.!Şuan da terazi satürn venüsüme kare yapıyor daha da bir derin dondurucu oldumgülücükdüşün artık...Ama yine de zorlamak lazım bunları.Astrolojiyle tanıştığımdan beri olumsuz özelliklerimin üstüne gitmeye başladım ve yavaş yavaş aştığımı düşünüyorum...Sen de öyle yap o senin üstüne geldikçe sen de onun üstüne git...

kahlo evet simdi galiba akillanmaya basladim.. ayrildigim erkek arkadsimlada onunda venus/saturn akrepteydi sinastrimizde de kavusumdaydi... yillardan beri kopamamistik ama zannedersem duygularimizi tam ifade edememiz bide aramizdaki mesafe belkide bitirdi isi.. onun aldatmasiyla tamamen koptuk artik .. :( cok aci bi final oldu.. aðla...

inan boyle buzdolabiymis duygusuzmus gibi gorunmek beni o kadar rahatsiz ediyoki.. ugrassam sanki yapmacikmis gibi , merkur saturn sextilimde var kendimi anlatsamda yanlis anlasiliyorum cogu zaman.. cok konusmuyorum..
saturn dongumde 5inci evde olucak zaten.. evet sinavim sevgi konularinda benim.. bu darbeyi yemem lazimdi belkide ogrenmem icin.. "pek anlamadim" :D

haritam
01-15-2012 07:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(01-15-2012 07:59 PM)picachu Yazılan:  
(10-25-2011 11:51 AM)picachu Yazılan:  bu saturn ve venus (akrep) kavusumum beni zor durumlara sokuyo .. degil sadece askta kendimi sevgi konularinda ifade edemiyorum.. duvarlarin ardindaym sanki.. karsi taraftan duygusuz gibi algilaniyorum.. cok yakin cevrem oyle olmadigini biliyor..

Picachu aynı problemleri ben de yaşıyorum.Senin venüs akrep'te en azından.Benim venüs oğlak düşün?Bir de buna satürn venüs kavuşumunu ekledik mi düşün halimi.Aynı şekilde ben de buzdolabı gibi algılanıyorum dışardan.!Şuan da terazi satürn venüsüme kare yapıyor daha da bir derin dondurucu oldumgülücükdüşün artık...Ama yine de zorlamak lazım bunları.Astrolojiyle tanıştığımdan beri olumsuz özelliklerimin üstüne gitmeye başladım ve yavaş yavaş aştığımı düşünüyorum...Sen de öyle yap o senin üstüne geldikçe sen de onun üstüne git...

kahlo evet simdi galiba akillanmaya basladim.. ayrildigim erkek arkadsimlada onunda venus/saturn akrepteydi sinastrimizde de kavusumdaydi... yillardan beri kopamamistik ama zannedersem duygularimizi tam ifade edememiz bide aramizdaki mesafe belkide bitirdi isi.. onun aldatmasiyla tamamen koptuk artik .. :( cok aci bi final oldu.. aðla...

inan boyle buzdolabiymis duygusuzmus gibi gorunmek beni o kadar rahatsiz ediyoki.. ugrassam sanki yapmacikmis gibi , merkur saturn sextilimde var kendimi anlatsamda yanlis anlasiliyorum cogu zaman.. cok konusmuyorum..
saturn dongumde 5inci evde olucak zaten.. evet sinavim sevgi konularinda benim.. bu darbeyi yemem lazimdi belkide ogrenmem icin.. "pek anlamadim" :D

Pikachu

insanlar sen daha konuşmadan da senden elektrik alıyorlardır bence :D

01-15-2012 08:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(01-15-2012 08:03 PM)Neptunian Yazılan:  
(01-15-2012 07:59 PM)picachu Yazılan:  

Pikachu

insanlar sen daha konuşmadan da senden elektrik alıyorlardır bence :D

honq! heeee baya elektrik aliyolar huyum kurusungülücük) konusmasam daha iyi zaten gülücük))))))) iyy bu ne itici kendini begenmis bir odun diylerdir kesingülücük)))))))))))))))))))))
aa bazi insanlar beni anliyabiliy .. odun olsamda.. onlari tebrik ediyom.çiçek

haritam
01-15-2012 08:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  İlişkilerde ÖZSAYGI astrosohbet 15 19,543 02-05-2015 06:13 PM
Son Mesaj: zorlamak
  İlişkilerde sorunların kaynağı korkulardır! Hangi burç neden korkar? yezda 35 44,003 05-29-2012 05:24 AM
Son Mesaj: Amarth

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir