Değerlendir:
  • 15 Oy - 2.33 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Etkilerinden Farkettiklerimiz
Yazar Mesaj
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

Yorum: Transit Etkilerinden Farkettiklerimiz
benim de yeni, mars neptünümün üstünde iken güneş venüsüme kare konumdayken gergin bir kaç gün yaşadım.. gerginlik gerginlik, ardından tartışma sonra tartıştırtma :D ve geçti...
aynı dönemde 10 günlük bir süreçte sürekli bir başağrısı çektim sonra farkettim ki başımın ağrısına neden odada sürekli yanan ufo imiş gülücük odadan çıkardım başağrısından kurtuldum..

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
11-25-2010 06:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dancingqueen Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 0

RE: Transit Etkilerinden Farkettiklerimiz
arkadaslar mrb benm yukselenm basak ama ay burcum terazi bende bu saturn transıtınden etkılenyrmuyum?
ozellıkle son 5 gundur ınanılmaz gergınım sınırlıyım..gergın ıp tabırı tam benı anlatyr.. ve son 40 gunluk surecte ınanılmaz bı sekılde 5 kılo kadar bısey aldm ama bu benm tarıhımde gordgm en fazla kılom..gergınlık ve strese baglı aşırı yemeye basldm canm ıstesın ıstemesın sureklı bıseyler yıyrm.. nezamn gececk bunlar peki??
11-25-2010 07:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

(11-25-2010 02:06 PM)Yonca Yazılan:  Dikkatimi çeken diğer bir Transit etki ise Mars, transit Marsın natal haritanızda Merkürünüze aktif bir açı aldığı zaman baş ağrılarında ve zihinsel fonksiyonlarınızda artış gözlemlemiş olabilirsiniz, Marsın yay burcuna geçişiyle beraber yay burcunda gezegenleri olan arkadaşlar daha çok farkında olacaklardır bu durumun ve haliyle özellikle onlardan etkiler hakkında bilgi rica ediyorum. Benim farkettiğim kadarıyla Mars yay burcunda hareket ettiği süre zarfınca yay burcunda natal haritalarında özellikle Ay, Güneş, Merkür, Mars ve Neptünü olanların başağrılarının arttığını, Ay ve Neptün etkilendiğinde gözlerde bulanıklık yaşadıklarını ve kızarmaların olduğunu, Güneş ve Merkür etkilenenlerde ise daha çok patlayacakmışcasına başağrıları yaşadıklarını çok duydum. Merkürle kavuşum yaptığı zaman bu ağrılarda çok daha artışlar olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim. Evet Marsın sinirleri uyardığını, özellikle Merkür ve Uranüsle açılandığında ki bu açılar; kavuşum, karşıt ve kare olduğu zaman çok daha belirgin bir agresyona sebep olduğunu hepimiz biliyoruz, başağrısı yapması bu sinirsel etkileşimleri göz önünde bulundurunca çok olağan gelebilir. Ateş burçlarında transit yaptığı dönemlerde Marsın kendi potansiyelini çok daha aktif olarak gösterdiğini de söylemek abartı olmayacaktır. Ancak Yay burcunda ki bu fazlasıyla belirgin hale gelen baş ağrılarını, özellikle natal haritalarında ikizler burcunda gezegenleri olan kişilerin çok daha belirgin şekilde yaşadığını düşünüyorum. Yay-İkizler aksında gezegenleri olan kişilerde gergin bir elektrik daima vardır, tetikleyen planetin Mars olması çok doğaldır ki böyle bir varyasyona sebep olabilecektir.
Sizlerinde bu konularda ve diğer transit etkilerde ki gözlemlerinizi ve fikirlerinizi paylaşmanız faydalı olacaktır. gülücük

tr mars natal merkür kavuşumumda ağrı kesici kullandığımı hatırlıyorum zihnim çok hızlıydı sürekli düşünüyodum tabi çeneme vurmuştu bu etki hehee son bi kaç gündür de merkür konusunda iyi hissediyorum tr merkür güneşimle kavuşumda, tr güneş de merkürümle kavuşumda belki ondandır çok iyi hissediyorum ya gülücük

ayrıca daha demin farkettim ilginçtirki tr mars natal venüsümle ,tr venüs de natal marsımla kavuşumda dil çýkarma C'est superr ! hehee
11-25-2010 07:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 7

bende de baş ağrısı okadar değilde gözlerim bulanık görüyor ve kaşıntı oluyor gerçi benim gözlerim zaten bozukta dahada arttı

[Resim: vuslatharitas.th.gif]

secdelerde imiş aşk bulmak alnıma düştü
11-26-2010 03:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

Satürn venüs kavusumu yaşarken büyük ihtimalle gidiyorum askere. Bu kavusumun verdiği etkiyi askerlerin arasında yaşamak ilginç olacak gülücük Ve fakat neyseki geri hareket falan derken 1 seneden çok daha fazla etkili hissedilecek heralde...

Satürn venüsün cilt üzerindeki etkiside heralde hergün olunan sinekkaydı lar ile yaşanacak gülücük
11-27-2010 09:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Moda Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

tr mars nt marsıma zıt, hatta 2 orb geçmiş hastayım yok yere nezle oldum,bugun bir arkadaşim bana carptı cay dokuldu allahtan ayakkabım dışında başka bir yerime gelmedi.

bayramda ütü ile bir yerlerimi yaktım.
yeni ay 7 kasımdı sanırım günü bu seferde fırında elimi yaktım.
1.5 aydır gozumde seyirme değil de alt goz kapağımın kenarı kalp gibi atıyor sanki .gunde birkaç kez yokluyor,inatla doktora gitmiyorum geçer diye.
11-27-2010 09:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

gittikçe suskunlaşıp, içime kapanıyorum, satürnün işiidr dedim; şu anın haritasını çıkardım. n-merkürümle kavuşan t-satürn, kavuşum açısını aşmış, uzaklaşıyor..

diğer dikkatimi çeken açı t-pluto oldu.. t-pluto asc mle kavuşup, n-merkürüme kare yapıyor.. t-pluto beni böyle derin derin düşüncelere mi salacak, içime mi kapatacak? 1.evdeki plutodan daha başka şeyle beklemiştim gülücük

arkadaşlar var mı bir fikriniz?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
11-27-2010 10:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(11-27-2010 10:46 PM)ayça Yazılan:  
(11-27-2010 10:42 PM)eylülmavi Yazılan:  gittikçe suskunlaşıp, içime kapanıyorum, satürnün işiidr dedim; şu anın haritasını çıkardım. n-merkürümle kavuşan t-satürn, kavuşum açısını aşmış, uzaklaşıyor..

diğer dikkatimi çeken açı t-pluto oldu.. t-pluto asc mle kavuşup, n-merkürüme kare yapıyor.. t-pluto beni böyle derin derin düşüncelere mi salacak, içime mi kapatacak? 1.evdeki plutodan daha başka şeyle beklemiştim gülücük

bilir kişi değilim.soruna cevap olamam fakat lütfen suskunlaşıp içine kapanma. senin hayatını yaşayacağın zaman. keyfini çıkar.ve inan banagözkýrpma

him

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
11-27-2010 10:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
jadesu2007 Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

yay burcuyum natal haritamda yay burcunda güneş neptün plüto ve kuzey ay düğümüm var son 3 gündür baş la bereber daha çokta boyun ense ve omuz ağrılarım korkunç boyutta.ki boyun ağrısını pek nadiren yaşarım..26.11.1974 istanbul akşam saat 9:15 pm doğumluyum..görüşlerinize katılıyorum ama bir an önce bu etkinin bitmesinide diliyorum gülücük
11-28-2010 12:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(11-27-2010 10:42 PM)eylülmavi Yazılan:  gittikçe suskunlaşıp, içime kapanıyorum, satürnün işiidr dedim; şu anın haritasını çıkardım. n-merkürümle kavuşan t-satürn, kavuşum açısını aşmış, uzaklaşıyor..

Merkürün fonksiyonlarında köklü bir dönüşüm yaşayacaksın.. Pluto açıyı 1. evden de yaptığı için, merkürün fonksiyonu olan kendini ifade etme konusunda değiştirmen gereken şeyler olduğu aşikar.. Düşünce yapın, yakın çevrenle ilşkilerin, kelimelerin artık eskisinden farklı bir hal alacak zamanla.. Belki iletişimde hep bir uyum ve taviz içindeydin ve bu seni senden başka birine dönüştürdü.. Şimdi kendin olman ve gerçekçi ifadeler için değişim zamanı.. Bu çaba gerektiriyor, sancılı bi süreç.. Belki iletişimini çoktan kesmen gereken iş dünyasından arkadaşlarınla, belirli bi süre sonra iletişimini tak diye kestiğini gözlemleyeceksin..
Çelik gibi bi irade ve konsantrasyon gücünün arttığını farkedeceksin..
11-28-2010 01:54 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Chiron coolhandsome 47 95,481 01-17-2020 08:03 PM
Son Mesaj: Pozitifterazi15
  Transit etkisi merkür_yen 1 4,501 09-20-2019 05:45 PM
Son Mesaj: dilek8855
  en iz bırakan transit ve etkilediği ev? bu şarkı yarınlara 33 44,559 02-18-2019 07:37 PM
Son Mesaj: elizya
  Gökyüzü arkadaşım için transit yorumum.. dilek8855 4 11,545 03-02-2015 03:06 PM
Son Mesaj: gökyüzü
  Transit Analizi Hakkında Pratik Öneriler astrosohbet 46 72,015 06-20-2014 12:36 PM
Son Mesaj: astrosohbet
  Transit Analizi Hakkında Pratik Bilgiler aeon 18 47,864 07-15-2011 10:58 PM
Son Mesaj: aries86
  8. Eve Transit Örnekleri vivienleigh 11 31,075 05-11-2010 08:38 PM
Son Mesaj: Tuğçe
  Aylık Transit Takvimi Çıkarılması Anlatımı... tiyatral_gitarist 15 26,803 02-14-2010 04:28 PM
Son Mesaj: tiyatral_gitarist
  Transit Çalışma Sayfamız Angel 57 62,609 07-28-2009 05:16 PM
Son Mesaj: harpy
  EVLERDE TRANSİT TUTULUM ETKİLERİ yezda 2 5,587 09-11-2007 05:08 PM
Son Mesaj: yezda

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir