Değerlendir:
  • 13 Oy - 3.62 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

12.ev niçin bilinçaltının en dip noktasıdır ?
Yazar Mesaj
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

RE: 12.ev niçin bilinçaltının en dip noktasıdır ?
12.evimi inceleyesim geldi okuyunca:
11 derece Yengeç'te başlayıp yine 11 derece Aslan'da bitiyor,gezegen yok;ama gelelim çocukluktan bu yana bilinçaltımda benimle gelip yeni yeni su yüzüne çıkan şeylere ve şu anda olan şeylere: (Konu bilinçaltı olduğu için diğer 12.ev konularına girmiyorum.)

Ay 11.evde,Jüpiterle zıt,Satürnle kare: Annem gerçekten çok iyi bir insan onu çok seviyorum ama ilk ve tek çocuğu olmamdan olsa gerek biraz yanlış yetiştirme politikalarına kurban gittim ve aldığım hasarların neyseki farkındayım,kendimi yeni yeni temizliyorum.Mesela en ufak şeyde bağırma huyu,o bağırmalardan dolayı kendimi pasifize etmem,hepsi birer birer siliniyor ve adeta bir Başak pervasızlığıyla yüzüne vurup duruyorum.Aşmamda babamın da çok büyük yardımları oldu,inkar edemem.(Tabiki vicdan yapıp sakin kaldığım yerler de oluyor.)
Lilith (Yengeç) ve Amor (Aslan) 12.evde,

Yengeç'teki lilith sağ olsun bilinçaltımda aile kurma ve anne olma dürtüleri çok fazla,zaten Yengeç'i annelikle bağdaştırırsak ki 12.ev yöneticim zaten ay evet anne olma isteğim,annelik içgüdülerim tavan.
Amor'a gelirsek aşka aşık olmam da Güneş Terazisi olmam dışında sanırım bununla açıklanabilir gülücük

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
02-19-2017 08:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Yorum: 12.ev niçin bilinçaltının en dip noktasıdır ? - tiyatral_gitarist - 11-25-2010, 01:31 PM
RE: Yorum: 12.ev niçin bilinçaltının en dip noktasıdır ? - tiyatral_gitarist - 11-25-2010, 03:52 PM
RE: 12.ev niçin bilinçaltının en dip noktasıdır ? - BayanKararsız - 02-19-2017 08:01 AM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir