Değerlendir:
  • 18 Oy - 2.78 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Venüs - Uranüs Açıları
Yazar Mesaj
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

RE: Venüs - Uranüs Açıları
(08-19-2011 06:05 PM)Kıvılcım Yazılan:  
(07-23-2011 12:00 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  venüs-uranüs açısına sahip bayanları sıkıntı beklediği gibi, bu açıya sahip bir kadından hoşlanan erkek de sanıyorum ki pek huzurlu olmayacaktır.

erkeğin kişisellerinden biri, kadının venüsüne dokunacak ki erkek ondan etkilensin! gülücük gel gör ki bu dokunuş, erkek için kadının uranüsüyle de etkileşim içine girmek demektir!! :D

münzevi bir hayatı bekleyen erkek bu yüzden iki kere yandı...

erkeğin kişisellerinden biri, kadının venüsüne dokunacak ki erkek ondan etkilensin! desmişsin ..........Eşimin kişisel gezegenlerinden benim venüsümü etkileyen yok...benim ve eşimin haritaları aşağıda bakarmısın rica etsem ?

ilk görüşte aşk gibi potansiyeller pek göremedim haritanızda. hatta ara ara kopmalar, anlaşmazlıklar olabilir. ama satürn bağlarınız güçlü olduğu için uzaklaşmalarınızın sonunda tekrar bir araya gelme ihtimaliniz çok yüksek.

biraz daha dikkatli bakınca senin yükseleninle onun yükseleninin, gezegenerle yaptığı açıları gördüm. senin haritanda asc de venüs yükseldiği için cazibeli ve dolgun hatlı olabilirsin. eşin de bu tür bayanlardan hoşlanan biri ve şehvetli biri olabilir. venüs-mars bağlarınız çok kuvvetli olmasa da bireysel anlamda, natallerde bu açılar güçlü.

şironlarınızın kavuşması da evlilik açısından iyi!

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
08-19-2011 06:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vatansever Çevrimdışı
Yasaklanmış

bide benim haritaya baksana bu sarki olurmu bu is geri donermi vicdan azabi cekkermi
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lan...2799088483
08-19-2011 06:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

(08-19-2011 06:33 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  
(08-19-2011 06:05 PM)Kıvılcım Yazılan:  
(07-23-2011 12:00 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  venüs-uranüs açısına sahip bayanları sıkıntı beklediği gibi, bu açıya sahip bir kadından hoşlanan erkek de sanıyorum ki pek huzurlu olmayacaktır.

erkeğin kişisellerinden biri, kadının venüsüne dokunacak ki erkek ondan etkilensin! gülücük gel gör ki bu dokunuş, erkek için kadının uranüsüyle de etkileşim içine girmek demektir!! :D

münzevi bir hayatı bekleyen erkek bu yüzden iki kere yandı...

erkeğin kişisellerinden biri, kadının venüsüne dokunacak ki erkek ondan etkilensin! desmişsin ..........Eşimin kişisel gezegenlerinden benim venüsümü etkileyen yok...benim ve eşimin haritaları aşağıda bakarmısın rica etsem ?

ilk görüşte aşk gibi potansiyeller pek göremedim haritanızda. hatta ara ara kopmalar, anlaşmazlıklar olabilir. ama satürn bağlarınız güçlü olduğu için uzaklaşmalarınızın sonunda tekrar bir araya gelme ihtimaliniz çok yüksek.

biraz daha dikkatli bakınca senin yükseleninle onun yükseleninin, gezegenerle yaptığı açıları gördüm. senin haritanda asc de venüs yükseldiği için cazibeli ve dolgun hatlı olabilirsin. eşin de bu tür bayanlardan hoşlanan biri ve şehvetli biri olabilir. venüs-mars bağlarınız çok kuvvetli olmasa da bireysel anlamda, natallerde bu açılar güçlü.

şironlarınızın kavuşması da evlilik açısından iyi!

Teşekkür ederim canım...Evet kopmalarımız oldu ama malesef benim bir anda kopartma huyum var yani sabrediyorum sonuna kadar ama baktım bieşy değişmiyor kesip atabiliyorum :( kötü bişey....Ama eşim beni ilk gördüğünde afalladım diyor gülücük onun tabiriyle... Ve aşık oldu...Ama ikimizde evlilik kararını çok zor aldık...enteresan haritasında ilk görüşte aşk kime olur gözüküyor mu gülücük

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
08-19-2011 06:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

vatansever inşallah tekrar birleşirsiniz... belli olmaz böyle şeyler.
sizin ilişki pek de sakin görünmüyor ama. fikir anlaşmazlıkları, kavgalar, tartışmalar, kıskançlıklar, iticilik durumları oluşablir. bu fevrilikler yerine oturup sakin bir şekilde etraflıca konuşsanız...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

08-19-2011 06:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

ilk bakışta venüs-mars bağlarınız yok diye öyle dedim. sonra dikkatli bakınca senin asc de venüsü görünce ve de bu yengeçte olunca seni çekici bulduğunu düşündüm. asc açılarınız fazla!

ilk görüşte aşk bana göre
mars-venüs / pluto venüs karelerinde oluyor.
ay burçlarının karşılıklı durması...
ay mars ya da pluto güçlü açılarında.

08-19-2011 06:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vatansever Çevrimdışı
Yasaklanmış

bizim harita iyi diyen olmustu ya alla alla neyse bu sarki
08-19-2011 07:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aries86
Kayıtsız

Venüs uranüs trine

Bu insanlar hayatın tadını çıkarmayı bilirler. Geleneklere ve kurallara bağlı olanlar, kaçık olduklarını düşünebilirler. Çok farklı arkadaşlıklar kurarlar. Arkadaşlarıda kendileri gibi enteresan kişilerdir. Kendilerini insanlığa adayabilirler. Sosyal bilinçleri çok gelişmiştir. Gelişmiş uyum ve güzellik duygularını sanat aracılığıyla ifade edebilirler. Paranın nereden geleceğini kestirme konusunda özel yetenekleri vardır.Hayatin daima aydınlık yönlerini gören kişilerdir. popülerdirler. Çok arkadaşları vardır. Es ve sevgili ilişkileri de uyumludur. Para konularında ise aniden mutlu olurlar. Telekomünikasyon konularında başarılıdırlar. Birçok flörtleri olur ve bunlarda zorlanmazlar.Çekicilerdir

venüsüm koçta uranüsüm yayda...uyumluyumdur fakat çabuk sıkılabilirim...
08-19-2011 07:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(08-19-2011 07:13 PM)aries86 Yazılan:  Venüs uranüs trine

Bu insanlar hayatın tadını çıkarmayı bilirler. Geleneklere ve kurallara bağlı olanlar, kaçık olduklarını düşünebilirler. Çok farklı arkadaşlıklar kurarlar. Arkadaşlarıda kendileri gibi enteresan kişilerdir. Kendilerini insanlığa adayabilirler. Sosyal bilinçleri çok gelişmiştir. Gelişmiş uyum ve güzellik duygularını sanat aracılığıyla ifade edebilirler. Paranın nereden geleceğini kestirme konusunda özel yetenekleri vardır.Hayatin daima aydınlık yönlerini gören kişilerdir. popülerdirler. Çok arkadaşları vardır. Es ve sevgili ilişkileri de uyumludur. Para konularında ise aniden mutlu olurlar. Telekomünikasyon konularında başarılıdırlar. Birçok flörtleri olur ve bunlarda zorlanmazlar.Çekicilerdir

venüsüm koçta uranüsüm yayda...uyumluyumdur fakat çabuk sıkılabilirim...

sorma ya... haritamda silip atmak istediğim açılardan biridir venüs-uranüs kavuşumu!. ay yengeç, asc-mars-pluto akrebiyle tabiatı zıt düşüyor.

08-19-2011 07:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vatansever Çevrimdışı
Yasaklanmış

o kizla aylarimiz zitti ya aðla... ilk goruste ask var gibi teorik olarak ama hissetmiom dio yaaa ooof yalan atio pesimden kossun die bende nah kosarim yukselen oglagim ben koptum.w kiz milleti yalanci arkadas bunu boylece bildim inandim hem selektor yakio gel seviom die hem hissetmiom dio yalanciiii
08-19-2011 07:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(08-19-2011 07:30 PM)vatansever Yazılan:  o kizla aylarimiz zitti ya aðla... ilk goruste ask var gibi teorik olarak ama hissetmiom dio yaaa ooof yalan atio pesimden kossun die bende nah kosarim yukselen oglagim ben koptum.w kiz milleti yalanci arkadas bunu boylece bildim inandim hem selektor yakio gel seviom die hem hissetmiom dio yalanciiii

vatansever çekip gideceğine niçin konuşmuyorsunuz! en azından yolunu çizmiş olursun. düşüncelerin netleşmiş olur. kafan rahat eder

08-19-2011 07:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Venüs Açıları Angel 115 214,434 12-09-2018 03:27 PM
Son Mesaj: Feslegen
  Venüs - Jüpiter Açıları astrosohbet 58 76,893 06-15-2018 12:19 PM
Son Mesaj: shinigami
  Venüs - Pluton Arasındaki Zorlayıcı Açılar ve "Aşk" Derin 13 29,264 05-02-2018 06:06 PM
Son Mesaj: Miu_miu
  Venüs - Satürn Açıları astrosohbet 34 59,484 12-10-2017 03:53 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Venüs - Mars Açıları astrosohbet 45 67,849 06-21-2017 02:05 PM
Son Mesaj: mashameral
  Venüs - Plüto Açıları astrosohbet 59 93,917 04-28-2017 01:39 AM
Son Mesaj: say24
  Venüs - Neptün Açıları astrosohbet 48 70,011 03-05-2017 10:41 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Venüs Uranüs Karesi Gerçekleşiyor Aşka Sahip Çıkabilir Misiniz? Angel 6 11,438 11-03-2010 01:47 PM
Son Mesaj: Serena

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir