Değerlendir:
  • 43 Oy - 2.72 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Venüs - Jüpiter Açıları
Yazar Mesaj
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

RE: Venüs - Jüpiter Açıları
Neyse gülücük biz konuya geri dönelim de olay tatlıca hallolsun gülücük
Venüs jüpiter kişileri yaylar kadar olmasalar da iyimserlerdir, cömertlerdir(ay düğümü 2-8 aksına yerleşmediyse). Dünyaya sevgi yayan kişilerdir

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
03-05-2017 10:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Venüs-jüpiterliler ballı oluyor gördüğüm kadarıyla. İnsanlar ve kaynaklar onlara akıyor bir şekilde.

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
03-05-2017 01:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Sorma çok zenginiz :D venüs 7 jüpiter 4te

03-05-2017 02:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

Kumsal
Bende var ama bir işe yaramıyor
Farklı burçlarda 6orblik kavuşum var Hem orb büyük hem farklı burç Gösteriyor ama elletmiyor koptum.w

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
03-05-2017 02:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Cvp: Venüs - Jüpiter Açıları
(03-05-2017 01:28 PM)Kumsal Yazılan:  Venüs-jüpiterliler ballı oluyor gördüğüm kadarıyla. İnsanlar ve kaynaklar onlara akıyor bir şekilde.

Ballılık konusunda kesinlikle katılıyorum sürekli dört ayak üstüne düşerim en kötü anda gülücük (Venüs-Jüpiter 90)

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
03-05-2017 08:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

(03-05-2017 11:30 PM)divitsizhokka Yazılan:  
(03-05-2017 02:38 PM)Libra Yazılan:  Kumsal
Bende var ama bir işe yaramıyor
Farklı burçlarda 6orblik kavuşum var Hem orb büyük hem farklı burç Gösteriyor ama elletmiyor koptum.w

:D

Benimki de 8 orb. .. yorumun bana çok uyuyor. .

Bunun farklı açıklaması var. Haritada vurgular önemli venüs jüpiter açısının hayatınıza yansıması için diğer gezegenlerin açısal olarak önüne geçmeleri lazım
Bir insanın haritasında kareler kavuşumlar ve zıt açılar fazlaysa bu iki "hafif" gezegenin açısı ön plana çıkmayıp, arkada işleyecektir

03-05-2017 11:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

(03-05-2017 02:41 AM)zeynepelif Yazılan:  açıkçası amacım ego tatmini asla değildir. ancak toplum içinde ileri giderek yapmış olduğum yorumla kalbini kırdığımın farkındayım ve tekrar toplum içinde özür diliyorum, ancak sende tek bir yerleşim, açı, yada göstergeye bağlı kalmadan bütüncül yorumlamaya dikkat edersen en azından yeni başlayanlar durumu yanlış değerlendirmemiş olurlar,(marsı düşüşte gay olunmuyor) seninde dediğin gibi hepimiz sıfırdan başladık o günleri hatırlarsan eğer burada yanlış bilgi okusaydın hayatını yanlış yönlendirecektin aynı şey diğer okuyanlar içinde geçerli insanların hayatını yanlış yönlendirmemeleri adına kendimde dahil yanlış bilgi aktarmamaya özen gösterelim.. belki sert söylemim senin bundan sonra dikkatli olmana yardımcı olur dilekcim seni kırmak istemem ama önceden kibar bir dille söyleyen bir kaç kişi olmuştu hatta bende söylemiştim bir yerde ama dikkatini çekmemiş yada özen göstermiş olabilirsin herneyse daha fazla gerginlik yaratmanın kimseye faydası yoktur.

gençler siz gece uyumuyor musunuz? makara))

sonuçta özür dilemekte bir erdemdir..

yanlız sen niye önce gay e taktın? bak orda 2 ihtimal daha var iktidarsız yada kısır diye. ama niye ille de gay? :D

bu arada şu mars konusunu iyice bir irdeleyelim.. bu bilgiyi facebookta bir hint astroloğundan(tadevik die hatırlıym ama %100 emin değilim, bir dünya astrolog takip edince..) almıştım hatta (beyler burada siz bi çıkın forumdan :D ) bir haritada marsa bakarak o erkeğin bütün fiziksel ve bilinçaltı özelliklerini öğrenebilirsiniz demişti. hatta bunu o dönem (geçen yıl mayıs başı tarihi iyi hatırlıyom) akrep harici marsı yengeç yada balık olan erkekler üzerinden araştırmıştım.(baya 9-10 kişi falandı) ve hepsinde de marsın düşük olmasının etkisi vardı...

ama neticede astroloji istatiki bilgilerle doğmuş bir bilim.. kimileri marsı böyle gözlemlemiştir kimileri de (atıyorum) venüsü gözlemlemiştir... her yiğidin yoğurt yiyişi farklı...

sert söylemin bundan sonrası için dikkat falan? ııh ıııııhh gülücük

çocuk gibi kalkıp inadına her yere yazacak değilim elbet,
ama en geç 15li yaşlardan sonra benlik ve kişilik kavramı oluşunca, karşında kişiye sert söylemlerle hele hele alay ederek birşeyi öğretemez birşeyi düzelttiremezsin... ne demiş atalarımız zorla güzellik olmaz gülücük

daha önce kibarca söylendiğini hatta başka başka kişilerinde söylediğini hatırlamıyom yalan borcum yok. zaten birşey denseydi kesin cevabını verirdim.

(03-05-2017 03:27 AM)zeynepelif Yazılan:  sevgili Alejandro ben bayanı tanımıyorum zaten şahsına hakaret etmedim yakından tanısamda benliğine hakaret etme haddine sahip değilim ancak burası bilgi platformu bu yüzden yazılanlara dikkat etmek lazım sert çıkışmamın sebebide yanlış bilgiye idi. alejandrocum burası sohbete benzemiyor işte söz uçar yazı kalır misali :D

yoo gayet şahsımaydı... çarşaf çarşaf yaptın yani makara

bi daha diyorum yanlış bilgi yoktur, yorum farkı yada gözlem vardır.. kaldı ki harbiden yanlış bilgi veren ve kendine profesyonel astrolog diyen falcılar var bi sürü facebookvee twitter aleminde... onlara özelden falan neler napıyorsundur hiç düşünemiyom makara))

neyse sonuç olarak daha çoook demlenicez.. gülücük

benden hepinize gelsin.. gülücük
https://youtu.be/wY473jAptyw
03-05-2017 11:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

alejandro.

teşekkür edrim cnm gülücük

evet ahmeed in dediği gibi konuya dönelim..

şimcik size işyerindeki müdürümden bahsedeyim. 1 kasım 1969 doğumlu. haritasını kopyalamaya üşendim ama adamın terazide venüs jüpiter kavuşumu var. venüste jüpide terazide güçlü ya! ahmeed senin bahsettiğin şekilde öncülerde büyük haç var ama hiç zorlanmyor adamı nice müfettişleri püskürtmüş nice bölge müdürünü illallah ettirmiş :D hem belalardan kurtuuyor hemde hep üstün geliyor.. sözü geçiyor ne kadar hataları ve baskıcı halleride olsa şeytan tüyü var sonunda herkese kendini sevdirmeyi başardı :D

yanlız malum venüs zevkler jüpi de büyütç olduğun göre artık herkese göre alanı değişmekle birlikte bu açıya sahip olanlar acayip keyfine rahatına düşkün insanlar oluyor gülücük
03-06-2017 12:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

Din iman sevgisine de sebep olan bi açı türüdür. Kişiye iyilik özelliği katan bi açı denilebilir. Keyfine de düşkündür. Haritada öne çıkmışsa cana yakın ve çekici kişiler çıkartabilir. Sosyal hayat açısından iyidir yanigülücük ters tarafı jupiterin venüs konularını abartıp rahatı pahasına umursamaz bi tip çıkartması olacaktır.
03-06-2017 12:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Kızlar kusura bakmayın ben yazdıklarınızı görüyorum, sonra yazarım diyorum da başlıkları bulamıyorum. Kim nerde ne yazmıştı, unuttuğum olursa kusura bakmayın. Ahmedin dediği gibi daha baskın gezegenler bazı açıları hissettirmiyordur. Bir de ben ballı venüs-jüpiter derken kavuşumu kastetmştim. Negatif açıda tembellik,yeme içmeye düşkünlük daha gözüme çarptı.

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
03-06-2017 01:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Venüs Açıları Angel 115 215,162 12-09-2018 03:27 PM
Son Mesaj: Feslegen
  Venüs - Pluton Arasındaki Zorlayıcı Açılar ve "Aşk" Derin 13 29,321 05-02-2018 06:06 PM
Son Mesaj: Miu_miu
  Venüs - Satürn Açıları astrosohbet 34 59,629 12-10-2017 03:53 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Venüs - Mars Açıları astrosohbet 45 68,052 06-21-2017 02:05 PM
Son Mesaj: mashameral
  Venüs - Plüto Açıları astrosohbet 59 94,205 04-28-2017 01:39 AM
Son Mesaj: say24
  Venüs - Neptün Açıları astrosohbet 48 70,211 03-05-2017 10:41 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Venüs - Uranüs Açıları astrosohbet 47 64,027 02-27-2017 12:59 AM
Son Mesaj: zeynepelif
  Venüs Uranüs Karesi Gerçekleşiyor Aşka Sahip Çıkabilir Misiniz? Angel 6 11,446 11-03-2010 01:47 PM
Son Mesaj: Serena

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir