Değerlendir:
  • 43 Oy - 2.72 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Venüs - Jüpiter Açıları
Yazar Mesaj
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

RE: Venüs - Jüpiter Açıları
Benim eski sınıftan bir erkek arkadaşım venüs ay uranüs jupiter kovada kavuşuyor burcu da kova yükseleni terazi. Çocuk çok yakısıklı ve naif biri. Her istediği oluyor ben anlamıyorum tam armut piş ağzıma düşlük bi tip ayrıca cok zenginler giydiği ayakkabı benim 2 maaşım felandı. Allah akıl fikir ihsan etsin çok para harcıyor
gay olduğunu biliyorum ayrıca kova stelyumu 4. Evinde ailesine aşırı düşkün ama haritası çok güzel. Direk ben yakısıklıyım diye bağıran harita

İlk başta hic anlasamadık

Haritasına bakmak isteyen olursa 6 şubat 1997 saat gece 11

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
02-28-2017 09:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

Cvp: Venüs - Jüpiter Açıları
(02-28-2017 09:17 PM)Alejandro Yazılan:  Benim eski sınıftan bir erkek arkadaşım venüs ay uranüs jupiter kovada kavuşuyor burcu da kova yükseleni terazi. Çocuk çok yakısıklı ve naif biri. Her istediği oluyor ben anlamıyorum tam armut piş ağzıma düşlük bi tip ayrıca cok zenginler giydiği ayakkabı benim 2 maaşım felandı. Allah akıl fikir ihsan etsin çok para harcıyor
gay olduğunu biliyorum ayrıca kova stelyumu 4. Evinde ailesine aşırı düşkün ama haritası çok güzel. Direk ben yakısıklıyım diye bağıran harita

Venüs uranüs ay jüpiter. 4.ev iç huzuru simgeler, arkadaşınızın iç motivasyonu uüksek
Çekim yasasını kullanan biri olduğunu düşünüyorum. Bunca gezegenin kovaya vurgu yapması onu eşcinselliğyle alakalı olduğunu düşündürtmemizi sağlar. Zaten venüs uranüs açısı olanlarda bu oran daha yüksek. Ya da uranüsün venüse yaptığı transit sırasındaki zor açılar da bu durumu tetikler.

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
02-28-2017 09:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Bu arada şunu da söyleyeyim; 1.evin yöneticisi 4.evde ise kişi genelde mutludur

02-28-2017 09:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

AŞIRI MUTLU , herkese enerji saçan biri. Hiç öyle de kerimcan gibi felan değil gayet oturmasınj kalkması sert soğuk erkek gibi ama gay olduğunu söyledi belki dalga geçti bilmiyorum. Gerçekten mutlu ve her istediği olan işini şansa bırakıp gram gam yemeden yaşıyor. Çalışmadan çoğu dersten geçiyor. Ayı uranüsle de kavusumda belki buda etkili. Ayrıca ayrıca benimde venisüm uranüsle kavuşumda sıradışı kişilik veriyor evet.

02-28-2017 09:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

(02-28-2017 09:38 PM)divitsizhokka Yazılan:  
(02-28-2017 09:17 PM)Alejandro Yazılan:  Benim eski sınıftan bir erkek arkadaşım venüs ay uranüs jupiter kovada kavuşuyor burcu da kova yükseleni terazi. Çocuk çok yakısıklı ve naif biri. Her istediği oluyor ben anlamıyorum tam armut piş ağzıma düşlük bi tip ayrıca cok zenginler giydiği ayakkabı benim 2 maaşım felandı. Allah akıl fikir ihsan etsin çok para harcıyor

çok yakışıklı olsa kaç yazar eş cinsel biri için? Ve cok zengin mutlu olsa ne yazar, toplumun çoğunluğu tarafından dislanacak olduktan sonra. ..?
Ruhsal olarak illa ki ciddi sıkıntılar yaşayacak. Ayrica Maddi yönden her şeye doymuş biri, olmayacak sapaklara dalar genelde.

ben üzüldüm açıkçası arkadaşın için.:( .. İç huzuru olduğuna pek inanmıyorum, aile huzuru ile iç huzur aynı şeyler değil bence. .
Hele ki, 4.ev dip noktamız. gorunenin ardında çok başka şeyler yatıyor olabilir diye düşünüyorum.

Haritasında pluto vurgusu yoksa halinden memnuniyetsizlik söz konusu olamaz

02-28-2017 09:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

(02-28-2017 10:09 PM)divitsizhokka Yazılan:  [Resim: YDMDol.gif]

Doğum yeri istanbul aldım.
Bence Pluto vurgusu var ?? Sizce

Hayır. Mars terazi vurgusu var. Ve retro 12.evde. Toplumun dışlanmışlıklarıyla kendini özleştirme durumu. Evlilikte mars baskısı(vedik olarak) var. Bu zaten bu kişinin umrunda olmaz zaten eşcinsel :D

02-28-2017 10:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

(02-28-2017 10:43 PM)divitsizhokka Yazılan:  Oğlak ağırlıklı olunca herkesi kendim gibi karamsar düşünüyorum.
Kişi kendinden bilirmis isi" misali.

Bu haritaya bakarak Mars baskısı olduğunu nasıl anlarız?

Ve 12.evdeki Mars kisisellere acı yapınca toplumu takmayan veya bunu normal şekilde içsellestirmis biri mi demektir..

Harikasınız.
Mars baskısı marsın 12.evde zor bir burçta(boğa,terazi yengeç) yerleşmesi. Retro olan bi gezegen gücünü hafif de olsa kaybetmiştir. Mars satürn karşıtlığıyla iyice kaybetmiş. Retro mars terazide üstelik.

02-28-2017 10:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

Ahmeedd erkeklerde, escinsellik icin marsa bakiyoruz dimi?

Herkes venus uranus kavusumundsn zannediyor ama bir erkegin cinelligini disa vurdugu yer marsi.. cunku su ana kadar marsi dusuk konumda olan butun erkekler ya gay ya iktidarsiz yada kisir cikti.. gülücük

Pekiiii 21 derece oglakta retro mars nasildir sizce? :D

22 derece balik jupiterden 60ligi var. Retro ama oglakta olmadi iyidir bildigim hattaaa suan Transit Pluto ustunde geziniyor. Hiii ne dersiniz??? :D
02-28-2017 11:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

yaa haritasnı ne incelemişssiniz hemen kafa karışıklıklarını giderici şeyler söyleyeyim konu
nerelere gelmiş...

bikere kimse mars satürn karşıtlığını görmedi mi , marsı terazi ve retro double güçsüzlük veriyor ki evet ..

dilek ablaya şu cümlede katılldım "herkes venus uranus kavusumundsn zannediyor ama bir erkegin cinelligini disa vurdugu yer marsi.."

bu doğru .. benim uranüs venüsün kovada kavuşumu var eşcinsel değilim ama öyle algılanıyorum sıradışı olduğum için bu çok ayrı mevzu ama arkadaşımda durum bence çok başka..bende mars çok güçlü bir konumda mesela koçta ve kavuşumlarla dolu ..

bir gün kerimcanla sametin videosunu açtım laf attı samete kerimcanı sevmiyomuş ona göre prim yapmaya çalışıyomuş kerimcan bende "homofobikmisin be sanane cocuktan " dedim "salakmısın ben gayim şaka yapıyordum " dedi "oha nası sen mi yok yani iyide sen hiç öyle davranmıyosun " dedim bana "belki erkeksi gayimdir biraz sıradışılığın kime zararı olmuş hahahahah hem sen niye öyle dedin her öyle davranan gay değil mi ? " demisti .. benimde moralim bozuldu laf soktu diye bende o günden sonra karamsar bu muhabbete dayanarak konuşuyorum ama eşcinsel mi değilmi bilemicem ama kız çeken bi yapısı var çok çekici bakışları var çuval giyse yakışıyor .. yükselen terazi ya ondandır ..

eşcinsel erkeklerin genel olarak erkek çevresi az kız çevresi geniş olur tam tersi arkadaşımda . erkeklerle gayet iyi anlaşıyor . ama tam bir mars terazi .. kavga edemez asla bir gün çok sinirlendirdim onu çok üstüne gittim direk "lütfen sana bağırmak istemiyorum alihancım " dedi tam bir mars terazi cümlesi..

herkesin bu çocuktan aldığı ortak şey "BİZİ İYİ HİSSETTİRİYOR" etkiisi. biraz vakit geçirince etkisini güçlü olduğunu anlaşılıyor. sosyal medyaya karşı kulanmıyor.

03-01-2017 12:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

@zeynepelif

Bu bilgiyi yabanci bir astroloji forumundaki tartismadan almistim. Hatta yine bir Turkce bir gazete haberinde erkekler icin kesinlikle mars demisti profosyonel astrolog olan bir bayan.. kadinin ismini hatirlamiyorum ama bi ay evvel falan kalp krizinden olen dunyaca unlu bir erkek sarkicinin escinselligini vurgulamak icin surekli marsini kullanmisti..

Yani bariz alayci bir uslupla yaklasmissin ama bizde bi tarafimizdan element uydurmuyoruz.. tipki senin gibi arastirip gozlemleyip ogrendiklerimizi paylasiyoruz..
Ve bize yanlis gorunen bir bilgi geldi mi de senin gibi kalkip alay etmiyoruz..

Birseyleri bilmek kadar onu anlatma biciminde onemlidir..

Uslubuna biraz daha dikkat edersen sevinirim gülücük
03-01-2017 01:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Venüs Açıları Angel 115 214,547 12-09-2018 03:27 PM
Son Mesaj: Feslegen
  Venüs - Pluton Arasındaki Zorlayıcı Açılar ve "Aşk" Derin 13 29,272 05-02-2018 06:06 PM
Son Mesaj: Miu_miu
  Venüs - Satürn Açıları astrosohbet 34 59,495 12-10-2017 03:53 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Venüs - Mars Açıları astrosohbet 45 67,876 06-21-2017 02:05 PM
Son Mesaj: mashameral
  Venüs - Plüto Açıları astrosohbet 59 93,950 04-28-2017 01:39 AM
Son Mesaj: say24
  Venüs - Neptün Açıları astrosohbet 48 70,033 03-05-2017 10:41 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Venüs - Uranüs Açıları astrosohbet 47 63,845 02-27-2017 12:59 AM
Son Mesaj: zeynepelif
  Venüs Uranüs Karesi Gerçekleşiyor Aşka Sahip Çıkabilir Misiniz? Angel 6 11,441 11-03-2010 01:47 PM
Son Mesaj: Serena

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir