Değerlendir:
  • 12 Oy - 3.08 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yetkililere Duyurulur!!! Doğum Analizimi İstiyorum :)
Yazar Mesaj
bluex Çevrimdışı
Süper Moderatör
**
lt=

Rep Puanı: 0

Yetkililere Duyurulur!!! Doğum Analizimi İstiyorum :)
Doğum tarihim: 26 01 1980 saat: 17:00

Lütfen doğum haritamı analiz edermisiniz !!!

Rica ediyorum yani.. gülücük

belki yarın belki yarından da sonra farketmez bekliyorum..

Analizi yapacak arkadaşa da şimdiden teşekkür ediyorum gülücük

[Resim: xx1qn1kt7.gif]
05-02-2007 04:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

RE: yetkililere duyurulur!!! Doğum analizimi istiyorum :)
kuzen ben bütün yorumlar bittikten sonra 20 senedir tanıdığım ''sen''i buraya yazıcam.. bakalım senin özelliklerini en iyi kim bulacak.. arkadaşlar gerçektende bazı özellikleri çok dikkat çekici bir şekilde belirgin.. özellikle 2-3 karakter özelliği kimsede görmediğim kadar belirgin. bunları kim bulursa +50 puanda rep verecem valla gülücük maksat rep değil gelişim ama olsun gülücük
05-06-2007 12:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bluex Çevrimdışı
Süper Moderatör
**
lt=

Rep Puanı: 0

arkadaşlar sağolsun..
eywallah kardeş ..  sağolasın gülücük

[Resim: xx1qn1kt7.gif]
05-07-2007 11:50 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

bluexcalibur doğum haritası analizi
selam kuzen yorumun gecikti kusura bakma ok ; hemen başlıyorum

kova burcusun ; farklı olmayı seven bir tarzın olabilir. uysal görünsende otoriteye karşı inatçı bir tavrın olabilir. kova dehanın burcudur ; pek çok dahide delilik alametleri görülürmüş gülücük sende aklını etkili kullandığın zamanlarda orijinal fikirler üretebilir , gaipten sesler duyabilirsin gülücük
merkür kova burcunda ve güneşine yakın duruyor ; merkür kovada zeka konusunda olumlu konumdadır bence. çünkü iletişim ve zihin gezegeni merkür , yüksek aklın burcu kovada rahattır , iyi çalışır. iletişim yeteneğin olsada kova etkisiyle herkesle haşır neşir olmayı istemeyebilirsin. biraz ukalalık olabilir :D
şimdi doğum saatin doğruysa ay burcun ikizlerin ilk derecesine girerken doğmuşun yani boğa etkisi yok sende söyliim.
ve ay ikizleri ile kova arasında uyumlu açı görüyorum. yani duyguların ve düşüncelerin uyumlu olmalı.
ay ikizlerde ne gibi duygusallık verir ?
meraklılığını arttırır. çabuk kavrama yeteneği verir. beraberinde çabuk sıkılma içgüdüsü verir. çünkü karşında ki leb demeden leblebiyi anlamışsındır ve uzun uzun konuşmaya gerek yoktur.
ay ikizleri aynı zamanda espirilidir , kin tutmaz , sevimlidir.
üstelik senin ay ikizleri satürnden güzel açı alıyor , yani daha güvenilirlik veriyor sana. tipik ay ikizleri gibi çapkın olduğunu sanmıyorum.
jüpiter sert açısı duygusal konularda abartılı tutumların olacağına işaret edebilir. sevgini abartmak gibi yada sevdiğin insanları gözünde büyütmek gibi..
venüs balık burcunda.. işte şairliğinin kaynağı burada olmalı. hassaslık verir venüs balığı.. duyarlılığını arttırır. alınganlık verir. ilişkierinde ''duygusal kararlar'' vermene sonradan pişman olsanda fedakarlık yapmana neden olabilir. zaten balık ve başaklar en fedakar iki burçtur. senin mars burcun da başak. bu yüzden , Alçakgönüllülük ve Fedakarlık senin temel yapını temsil eden kelimeler olabilir diye düşünüyorum.
Yine venüsüne jüpiterden sert bir açı görüyorum , ilişkilerinde hayalkırıklıkları söz konusu olabilir. sadece aşk ilişkilerini kast etmiyorum , sosyal arenada kendini ifade etmekte tutukluk yaşayabilirsin , aslında sevimli bir yapın olsada çok samimi olmadığın insanlarla kolay kaynaşamayabilirsin. dışarıdan bakanlar senin soğuk yüzünü görebilirler daha çok.
geri giden marsın jüpitere yakın duruyor ve venüsüne zıt bakıyor.
şöyle yorumlayabilirim ; venüs balığı olarak aslında istesen çok çabuk aşık olabilirsin yada çok romantik bir tarzın olabilir ilişkilerinde ancak mars başak ve geri olunca ilişkilerinde tutukluk sözkonusu olacak bu da içsel gerilime neden olacaktır diye düşünüyorum. uzaktan kumandalı aşklar yaşamış olabilirsin gülücük
uranüsün AY ile yaptığı zıt açı da ilginç görünüyor. duygularında DEĞİŞKENLİK VE BAĞLILIK arasında gel gitler yaşayabilirsin.
duygusal potansiyelin kolay mutlu olmaya , azıyla yetinmeye müsait olabilir ancak yinede şartlar gereği tam bir mutluluk doyumuna ulaştığını sanmıyorum.
2006 mart ve nisan aylarının + 2007 ocak ve şubat aylarının ; AŞKTA VE SAVAŞTA DEĞİŞİK BİR ZİHİNSEL SÜREÇ vermiş olabileceğini söyleyebilirim.
bu dönemlerde sürprizler + gerilimler bir arada yaşanmış olabilir..
bu tür gerginlik ve ya duygusal problemler söz konusu olduğunda nacizane tavsiyem bünyende ki zıtlıkların ortak yönlerine odaklanman olacak.
mesela balık - başak zıtlığını iyi oku ve hazmet derim. sonra bunların ortak yönlerini AY BURCUN İKİZLERLE sentezlediğinde hayatın daha ANLAMLI olacaktır bence..
bişi anlamadım dersen bi örnek vereyim ; balık - başak zıtlığının ortak yönlerini söylüyorum ; YARDIM VE HİZMET , BİR KATKIDA BULUNMA , BALIK HAYALLERİNİ BAŞAK ÇALIŞKANLIĞIYLA YAZMA + ÇİZME VB..
Şimdi bunları AY İKİZLERİYLE sentezlemeye çalışırsak seni neyin mutlu ettiğini bulacağız genel olarak.. aynı konuya sabit kalmadan yazacağın hem duygusal hem neşeli yazılar , şiirler para kazandırmasa bile seni mutlu edecektir.
zaten yazdığını az çok bildiğim için kopya çekmiş gibi oldum ama önemli olan yukarıdaki sentezlemeyi yapıp hobi olarak seni mutlu edecek hedefler seçmek diye düşünüyorum..
şimdilik bu kadar kuzen , inşallah beklediğine değmiştir.

[/b]

05-19-2007 12:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası hakkında Mayaa 1 20,596 11-20-2020 01:30 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 17,719 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 29,982 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Doğum haritası yorumu josii 87 118,127 05-27-2020 11:19 PM
Son Mesaj: josii
  Evlilik ve ciddi ilişkilerde doğum haritamin önemi. eda_sgnc 3 10,981 12-10-2019 11:13 PM
Son Mesaj: eda_sgnc
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,281 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,494 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  Doğum haritası ve ilişkiler beyzakubra 9 17,701 07-31-2018 04:57 PM
Son Mesaj: beyzakubra
  Dogum haritama bakabilir misiniz? ddmmyyy 118 132,631 05-29-2018 10:31 PM
Son Mesaj: shrekk
  Doğum haritamı yorumlayabilir misiniz? lansor 55 67,483 10-25-2017 09:17 AM
Son Mesaj: tugsem_10

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir