Değerlendir:
  • 20 Oy - 3.05 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hangi Ev Sistemini Kullanmayı Tercih Ediyorsunuz?
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: hangi ev sistemini kullanmayı tercih ediyorsunuz?
(11-13-2010 11:19 PM)akayes Yazılan:  daha önce placidusa göre baktığım transitlerime bir de whole signse göre baktım biraz önce ve gerçekten whole signs daha çok uyuyor yaşadıklarıma. satürnüm placidusa göre 12.evde whole signse göre 1. evimde ruhsal yönden değil dış şartlardan dolayı engellenmeler, zorlanmalar oldu, oluyor hayatımda yani 1. evimdeki transiti daha iyi oturuyor. jüpiter uranüs placidusa göre 5. evdeler. normalde 5. ev konularıyla ilgili jüpiter desteğini pek göremedim ama sağlığım ve çalışma ortamım(6. ev) tam eyvah dediğim durumlarda yoluna girmeye başladı, başlıyor. 1. evimdeki transit Satürnün bu konularda bana yaşattığı sıkıntıları (iş ortamındaki, sağlıkla ilgili engellenmeler, zorlanmalar) jüpiterin 6. evimdeki transiti ile daha kolay atlattığımı düşünüyorum. yoksa katlanamazdım herhalde. Uranüste placidusta 5. evimde whole signste 6. evimde. Uranüste bu sene beni iş konusunda çok zorladı. bırakıp gidesim geldi çoğu kez işimi. bu iş bana uygun değil başka hangi işleri yapabilirim diye düşünüp durdum hala düşünüyorumgülücük

mutlu oluyorum böyle şeyler okuyunca gülücük verygood

11-13-2010 11:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: hangi ev sistemini kullanmayı tercih ediyorsunuz? - astrosohbet - 11-13-2010 11:24 PM
RE: hangi ev sistemini kullanmayı tercih ediyorsunuz? - marskovası - 03-04-2011, 02:29 AM
RE: Hangi Ev Sistemini Kullanmayı Tercih Ediyorsunuz? - marskovası - 08-26-2011, 11:45 PM
RE: Hangi Ev Sistemini Kullanmayı Tercih Ediyorsunuz? - marskovası - 08-28-2011, 04:11 PM
RE: Hangi Ev Sistemini Kullanmayı Tercih Ediyorsunuz? - marskovası - 08-28-2011, 08:20 PM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir