Değerlendir:
  • 20 Oy - 3.05 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hangi Ev Sistemini Kullanmayı Tercih Ediyorsunuz?
Yazar Mesaj
penelope Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

RE: hangi ev sistemini kullanmayı tercih ediyorsunuz?
an itibarıyla whole signs ın doğruluğuna yürekten inanmış bulunuyorum tüm çelişkiler yerle bir

04-15-2011 12:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(04-15-2011 12:49 AM)penelope Yazılan:  an itibarıyla whole signs ın doğruluğuna yürekten inanmış bulunuyorum tüm çelişkiler yerle bir

niçin böyle düşündüğünü merak ettim , çok özel değilse seni ikna eden sebepleri biraz paylaşırmısın.

04-15-2011 01:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Enteresan olan whole de de placidus da da uyanlar var ancak Placidus daha doğru gibi...

whole ye göre 1.evimde satürn oluyor kendimde satürn tipi göremiyorum hiç..Soğuk değilim genelde gördüğüm yükselen oğlaklar hep soğuklar yada bana öyleleri denk geldi.....Karakter olarak samimiyeti sever ama laubaliliği sevmem belli sınırda olmasını severim .İşim önemlidir çünkü hayatta malesef para önemlidir...Ama sadece bunlar benim satürnümü 1.eve taşımaz sanırım ......Placidus a göre Merkür 1.evde ..solağım ve hızlı konuşurum genelde iki işi aynı anda yaparım ve iletişimle ilgili bir iş yapıyorum ..vs

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
04-15-2011 03:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeytin Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

benim pek bir değişiklik olmadı,placidus ile whole signs arasında
yalnız benimde 1.evimde merkür var(placidus), solağım ve hızlı konuşurum.
gezegenlerde ev değiştiren bir tek,ay ve şiron oldu,4.evdeydiler
5.eve geçtiler,ama bu ay açısından sevdiğim bir konum oldu verygood
5.ev açısından...

haritam
04-15-2011 04:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
penelope Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(04-15-2011 01:06 AM)Yıldırım Yazılan:  
(04-15-2011 12:49 AM)penelope Yazılan:  an itibarıyla whole signs ın doğruluğuna yürekten inanmış bulunuyorum tüm çelişkiler yerle bir

niçin böyle düşündüğünü merak ettim , çok özel değilse seni ikna eden sebepleri biraz paylaşırmısın.

aslında kıvılcımın dediği de doğru ikisinde de uyan şeyler var daha dikkatli bakınca bunu gördüm. diğerinde kesin doğru dedğim şeyler değişti bu sefer
whole signs ta yanlış bişey göremediğim için özellikle jüpiterim 11 den 12 ye geçtiği şans noktamın 10. eve gelmesi(9 olmasına inanamıyordum) ve 5. evimdeki neptün venüs plüto 6 ya geçtiği için taşlar yerine oturdu diye düşündüm ama mesela placidusda da tipik bi öğretmen haritası çıkıyordu bunda öyle bişey yok 4 ve 6. evler ağırlıklı. marsında 4te olması yanlış yürekten inandım lafı abartı olmuş sanırım az bi zaman geçince taşların oturmadığı çıktı meydana gülücük

04-15-2011 10:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

(04-15-2011 10:35 PM)penelope Yazılan:  
(04-15-2011 01:06 AM)Yıldırım Yazılan:  

aslında kıvılcımın dediği de doğru ikisinde de uyan şeyler var daha dikkatli bakınca bunu gördüm. diğerinde kesin doğru dedğim şeyler değişti bu sefer
whole signs ta yanlış bişey göremediğim için özellikle jüpiterim 11 den 12 ye geçtiği şans noktamın 10. eve gelmesi(9 olmasına inanamıyordum) ve 5. evimdeki neptün venüs plüto 6 ya geçtiği için taşlar yerine oturdu diye düşündüm ama mesela placidusda da tipik bi öğretmen haritası çıkıyordu bunda öyle bişey yok 4 ve 6. evler ağırlıklı. marsında 4te olması yanlış yürekten inandım lafı abartı olmuş sanırım az bi zaman geçince taşların oturmadığı çıktı meydana gülücük

ohooo hehee
04-15-2011 10:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

gülücük

04-15-2011 11:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
penelope Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

çok tutarsızım biliyorum ay ım balık ne yapayım :D

04-16-2011 12:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

RE: Hangi Ev Sistemini Kullanmayı Tercih Ediyorsunuz?
ya arkadaşlar, ev sistemini belirlemek için, taransitelerle ilgili nasıl sorular sorabilirim kendime, yardım lütfen..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
06-01-2011 12:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

RE: Hangi Ev Sistemini Kullanmayı Tercih Ediyorsunuz?
Eylülcüğüm tr yi yaşayan evin, burcun, natal planetin ve tr yapan planetin hepsi harmanlanmalıdır. Mesela bir örnek olarak 9. evde tr yapan bir mars a sahipsin, 9. evin boş ve Mars ordan geçiyorsa senin için yabancı erkeklerle tanışmak, yabancılarla fikirsel münakaşaya girmek ve bol bol kısa süreli seyahatlerden söz edebiliriz.
8. evle ilgi bir tr de satürn ün 8. ev tr si yaptığını düşünelim, 8. ev bağlamında, bitişler ve başlengıçlar, karşı cinsle cinsel etkileşimler, arzuların yoğunluğu azlığı, bilinmeyene olan merakın artışı, miras v.s diyebiliriz. Satürn burda yerleşen planetine göre sende bu konularla ilgili kısıtlamalar ve zorluklar getirecektir, çok şey öğrenecek ancak bir o kadar da yıpranacaksındır.
Mesela 8. evinde Venüs olsun ve Satürn Venüs üne zıt açılanmış olsun, bu durumda beğenilmediğin duygusuna kapılabilir, istenmeyen birimiyim gibi şüphelerle boğuşabilirsin, parasal kısıtlamalar yaşayabilirsin, çalıştığın işyeri kaynaklı parasal sıkıntı söz konusu olabilir, cinsel hayat kısıtlanır, terbiyeden geçer, hukuksal sorunlar yaşanabilir v.s.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.
06-01-2011 01:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir