Değerlendir:
  • 31 Oy - 2.87 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Recep Tayyip Erdoğan'ın Haritası
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Recep Tayyip Erdoğan'ın Haritası
(02-19-2012 10:53 PM)ferit618 Yazılan:  Sayın Erdoğan ın haritası için bir rektifikasyon da ben yaptım. Yükselende plüto transiti ve transit haritada tepe noktalara gelen bir satürn üstüne bu rektifikasyonu kurdum.Transit satürnü gittikçe alçalan birisi 10 yıldır seçimleri kazanamaz bence. Yükselendeki plüto transiti ise hastalık habercisi.Doğum saatini 04:10:00 am olarak tahmin ettim.Haritayı imageshack a yüklemeyi denedim. harita aşağıda.Balık burcu , oğlak yükselen , natal satürn MC ile kavguşumda, natal güneş 2. evde.
http://img593.imageshack.us/img593/9573/recepa.png

Teşekkür ederim öncelikle

Seçimi kazanamaması konusunda biraz farklı düşünüyorum , rolünü oynamaya devam ettiği sürece kazanır çünkü seçimler de bizlerin oylarının hiç bir kıymeti yok , teknolojik bir hile kullanıldığını düşünüyorum ve gerçekte her iki kişiden birinin akp'ye oy atmış olabileceğine inanmıyorum + geçen seçimlerde her 10 kişiden 9'unun oy kullanmaya gittiğine inanmıyorum. Bu ülkede oy atmayan kişi sayısı 10 milyon civarındaydı önceki seçimlerde.

Yani bizleri kimin yöneteceği konusu astrolojiyi aşıyor gülücük

Ancak şu var ki Uranüs Koç ve Plüto Oğlak transitlerinin Türkiye haritasında çok etkin olmaları hükümeti ve başbakanı etkileyebilir.

02-19-2012 11:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Recep Tayyip Erdoğan'ın Haritası - Derin - 12-06-2011, 12:54 AM
RE: Recep Tayyip Erdoğan'ın Haritası - astrosohbet - 02-19-2012 11:47 PM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir