Değerlendir:
  • 31 Oy - 2.87 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Recep Tayyip Erdoğan'ın Haritası
Yazar Mesaj
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: Recep Tayyip Erdoğan'ın Haritası
(02-19-2012 11:21 PM)smoochy Yazılan:  14 ağustos 2001'de kurulan paritisi bir sene sonra ki seçimlerde %34 oy alıyor.
ben bunu tayyip erdoğan'ın başarısını 13.evde bulunan yatebas astreodine bağlıyorum.

toprak elementi eksik haritasında, ne kadar çok belli oluyor.

13.ev derken haritaya bakmadım ama 12.ev sanırım bahsettiğin
02-19-2012 11:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(02-19-2012 10:53 PM)ferit618 Yazılan:  Sayın Erdoğan ın haritası için bir rektifikasyon da ben yaptım. Yükselende plüto transiti ve transit haritada tepe noktalara gelen bir satürn üstüne bu rektifikasyonu kurdum.Transit satürnü gittikçe alçalan birisi 10 yıldır seçimleri kazanamaz bence. Yükselendeki plüto transiti ise hastalık habercisi.Doğum saatini 04:10:00 am olarak tahmin ettim.Haritayı imageshack a yüklemeyi denedim. harita aşağıda.Balık burcu , oğlak yükselen , natal satürn MC ile kavguşumda, natal güneş 2. evde.
http://img593.imageshack.us/img593/9573/recepa.png

Teşekkür ederim öncelikle

Seçimi kazanamaması konusunda biraz farklı düşünüyorum , rolünü oynamaya devam ettiği sürece kazanır çünkü seçimler de bizlerin oylarının hiç bir kıymeti yok , teknolojik bir hile kullanıldığını düşünüyorum ve gerçekte her iki kişiden birinin akp'ye oy atmış olabileceğine inanmıyorum + geçen seçimlerde her 10 kişiden 9'unun oy kullanmaya gittiğine inanmıyorum. Bu ülkede oy atmayan kişi sayısı 10 milyon civarındaydı önceki seçimlerde.

Yani bizleri kimin yöneteceği konusu astrolojiyi aşıyor gülücük

Ancak şu var ki Uranüs Koç ve Plüto Oğlak transitlerinin Türkiye haritasında çok etkin olmaları hükümeti ve başbakanı etkileyebilir.

02-19-2012 11:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

(02-19-2012 11:40 PM)Tuğçe Yazılan:  
(02-19-2012 11:21 PM)smoochy Yazılan:  14 ağustos 2001'de kurulan paritisi bir sene sonra ki seçimlerde %34 oy alıyor.
ben bunu tayyip erdoğan'ın başarısını 13.evde bulunan yatebas astreodine bağlıyorum.

13. ev derken demek istediğim : böyle abili ablalı evler.
02-20-2012 06:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

(02-19-2012 11:47 PM)Neptunian Yazılan:  
(02-19-2012 10:53 PM)ferit618 Yazılan:  Sayın Erdoğan ın haritası için bir rektifikasyon da ben yaptım. Yükselende plüto transiti ve transit haritada tepe noktalara gelen bir satürn üstüne bu rektifikasyonu kurdum.Transit satürnü gittikçe alçalan birisi 10 yıldır seçimleri kazanamaz bence. Yükselendeki plüto transiti ise hastalık habercisi.Doğum saatini 04:10:00 am olarak tahmin ettim.Haritayı imageshack a yüklemeyi denedim. harita aşağıda.Balık burcu , oğlak yükselen , natal satürn MC ile kavguşumda, natal güneş 2. evde.
http://img593.imageshack.us/img593/9573/recepa.png

Teşekkür ederim öncelikle

Seçimi kazanamaması konusunda biraz farklı düşünüyorum , rolünü oynamaya devam ettiği sürece kazanır çünkü seçimler de bizlerin oylarının hiç bir kıymeti yok , teknolojik bir hile kullanıldığını düşünüyorum ve gerçekte her iki kişiden birinin akp'ye oy atmış olabileceğine inanmıyorum + geçen seçimlerde her 10 kişiden 9'unun oy kullanmaya gittiğine inanmıyorum. Bu ülkede oy atmayan kişi sayısı 10 milyon civarındaydı önceki seçimlerde.

Yani bizleri kimin yöneteceği konusu astrolojiyi aşıyor gülücük

Ancak şu var ki Uranüs Koç ve Plüto Oğlak transitlerinin Türkiye haritasında çok etkin olmaları hükümeti ve başbakanı etkileyebilir.

seçimlerde bir kamyon yakalandı, içerisinde akp'ye evet basılı oy pusulası dolu.
abd seçimlerinde al gore'da açıklamıştı seçim hilelerini. herkes al gore sevdalısıyken bush seçilmişti.
işin bir neo elektromanyetik silah boyutu var, kısaca uzaktan beyin kontrolü, mesela cep telefonları. hani diyoruz ya sen vermedin ben vermedim nasıl oldu %50 diye, belki de biz astro partisine oy verdik zannederken aslında başka partiye oy veriyoruz.
zamanında söylenen " birileri bir yerden düğmeye basıyor" bu ülke söylenmiş en manidar sözdür bu anlamda.

Neptunian'ın dediği gibi, sadece türkiye'de değil, tüm dünya da siyaset astrolojiyi aşıyor. liderlik özellikleri değil kukla özellikleri önemli bir ülkenin görünen boşbakanı olmak içinde.
astroloji cengiz han, fatih sultan mehmet gibi gerçek liderler için geçerli.
02-20-2012 06:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ferit618 Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Astroloji bu hayatı anlatıyorsa siyasetide anlatır.Hayatta hile varsa bunu harita da görmemiz lazım.
02-20-2012 08:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mars_419 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

(02-20-2012 06:16 PM)smoochy Yazılan:  
(02-19-2012 11:40 PM)Tuğçe Yazılan:  

13. ev derken demek istediğim : böyle abili ablalı evler.

koptum.w süper yaa.koptum.w
02-20-2012 10:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Erdogan beyin ay mars kavusumu varmis demek... Tam olarak hangi burcta peki... ..? Hint astrolojisinde hos anlami olmayan bir aci bu... Bir yogayi olusturuyordu adi aklimda degil ... Her ay mars kavusumuna saturn mars kavusumu biri gerek diye dusunuyorum...gülücük

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
11-30-2012 07:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Başbakanın Güneşi Balık Yükseleninin Yay-Oğlak olduğunu düşünüyorum...

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
11-30-2012 01:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Fenomen Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Rep Puanı: 0

Tayyip Erdoğan'ın yükseleni Yay'dır. Asc de ay-mars kavuşumu vardır.
(Çok kesin bilgi değil.)
01-11-2013 12:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Dansözlük ve Siyaset arasındaki benzerlikler

02-25-2013 04:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla