Değerlendir:
  • 19 Oy - 3.21 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hangi Burçlar Nerede İkamet Etmeli?
Yazar Mesaj
Tarihci Çevrimdışı
Sakaryalı
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 68

RE: Hangi Burçlar Nerede İkamet Etmeli?
(11-10-2010 08:17 PM)nerlir Yazılan:  
(11-10-2010 08:05 PM)Tarihçi Yazılan:  benim burcum koç yükselen akrep ama dağları , tepeleri, yeşilliği benden çok seven olmaz heralde:D 2006 yılında öss ye girmeden 1 gün önce arkadaşıma telefon ettim hazır ol dağa çıkıyoruz dedim ve çıktım, ayakkabıları çıkardım toprakta tepindim horon teptim elektirik falan kalmadı yani rahatlamanın en güzel yanı dağda , yeşillikte temiz hava gibisi yok :D benim mekan süper sakarya ayaklarının altında verygood ama tabi bu da bende boğa etkiside var ordan kaynaklanıyor olmalı... şehir hayatı bana göre değil elimde olsa ilk gideceğim şehirlerden biri rize dağlarıdır çıkacam dağa ohh bee yeşillikler ,temiz hava ızagaranı yapacaksın, her şeyi tazesi ile koparacaksın tarlandan yiceksin. yok efendim domatese zam geldi şuna zaman geldi derdin olmayacakdil çýkarma :D

Kankim senin kadan bende severim doğayı gülücük Bilirsin yanegülücük O tepe sade senin için değil bende severimgülücük

hoyytt kanki sulanma benim mekanıma orası benim :D ferman padişahınsa dağlar bizimdir verygood

ARTIK DEVİR DEĞİŞTİ TABİ RECEP'TE DEĞİŞTİ verygood
11-10-2010 08:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: Hangi Burçlar Nerede İkamet Etmeli?
Ben bu konuyu daha önce düsünmüstüm bu yaziyi okumadan önce... yani böyle bir sey olmali diye.. Bu düsünceye de bir arkadas mexika aslan burcu ülkesi vs... sözünü okumustum bir yerde... Örnegin ben hindistan ve avusturalya da yasamayi istiyorum... (günesimin 12. evde olmasindan kaynaklaniyro heralde)hala gidebilmek icin egitim yollarini denemeyi düsünüyorum...

Yalniz simdi isin kötü tarafi da var.. bilemiyecegim ama daha yakin bir akrabamla -kendisi psikoloji konusunda bilgi sahibi- konustuk... ya da kiminle konustum hatirlayamiyorum inanki her neyse gülücük
Örnegin Peygamber efendimiz (s.a.v.) kendisi ashabina demis... nerede fitne cikacagini, nerede bolluk olacagini görebiliyorum diye... ben de bu cümleden yola cikarak sunu düsünmüstüm... Demekki bir yerde belirli bir burc kütlesi agirlik olunca fitne cikabilir, ya da diger türlü zenginligi isaret eden burc kütlesi belirli bir yerde yasayinca da zenginlik görülebilir... Ama ozaman da dünyanin dengesi bozulur diye düsünüyorum.. herkes kendi bölgesinde ikamet etse... Örnegin aslanlari düsünürsek gülücük hepsi sahne de olmak isteyince... kim izleyecek bunlari gülücük

Ben yukaridaki yazilanlari hem günes hem de ay burcu olarak okudum.. Aslan ve Kova yi... Söyle söyleyeyim... Gercekten benim sagligim almanya da türk vatandaslarimla calistigimda bozulmustu resmen :( o yüzden yabancilarla calisirken kendimi daha rahat hissediyorum...

Paylasim icin tskler messa.. aslinda girmek istemiyordum siteye... sagligim düzelene kadar uzak durmaliymisim.. ben de böyle yapmam gerektigini düsünüyorum... Ayrica fazla radyosyona maruz kalmis olmam...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
11-11-2010 04:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Hangi Burç Erkeği-Hangi Yemek(Video) Jackal 1 3,857 05-20-2012 05:50 PM
Son Mesaj: picachu
  Burçlar Ve Kelimeler Luli 7 9,595 11-16-2010 06:26 PM
Son Mesaj: bu şarkı yarınlara

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir