Değerlendir:
  • 13 Oy - 3.08 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Türkiye'de son siyasi gelişmeler
Yazar Mesaj
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Türkiye'de son siyasi gelişmeler
(11-06-2010 02:47 PM)Yıldırım Yazılan:  Türkiye'nin ve ( Chavez gibi istisnalar dışında ) tüm dünya politikacılarının en büyük problemi , Küresel Sermaye'ye biat etmek durumunda bırakılmasıdır.
Eğer ' onlar ' burunlarını ülkemize sokmasa , en dandik siyasetçimiz bile şu ankinden daha iyi hale getirirdi Türkiyeyi eminim buna.
Ama realite diyorki ' onlar ' heryerde ve herşeye burnunu sokuyor..

İşte ben , bu en büyük problemle ilgili konuşan tek liderin Numan Kurtulmuş olduğunu gözlemliyorum. MHP terör odaklı dar düşünüyor , CHP rejim odaklı dar düşünüyor ve AKP Küresel Sermayenin yüksek müsadesiyle orada oturmaya devam ediyor.

Numan Kurtulmuş hem Kılıçdaroğluna benzer halkı ilgilendiren konulara değiniyor + hemde Küresel Sermayeye rağmen ülkeyi yönetmeye talip olduğunu vurguluyor.

Bu sebepler benim bu kişinin peşinden gitmem için yeterlidir.

Artık umarım çizgisinden sapmaz diyeyim.

Eğer Kurtulmuş küresel sermayeye rağmen ülkeyi yönetmeye talipse şimdiden istifa etsin bence.Çünkü bu ülkede bir devrim olmadıktan sonra iktidara gelebilmenin tek yolu küresel güce biat etmektir.

Nin.Me.Sar.Ra
11-06-2010 03:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(11-06-2010 03:22 PM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  
(11-06-2010 02:47 PM)Yıldırım Yazılan:  Türkiye'nin ve ( Chavez gibi istisnalar dışında ) tüm dünya politikacılarının en büyük problemi , Küresel Sermaye'ye biat etmek durumunda bırakılmasıdır.
Eğer ' onlar ' burunlarını ülkemize sokmasa , en dandik siyasetçimiz bile şu ankinden daha iyi hale getirirdi Türkiyeyi eminim buna.
Ama realite diyorki ' onlar ' heryerde ve herşeye burnunu sokuyor..

İşte ben , bu en büyük problemle ilgili konuşan tek liderin Numan Kurtulmuş olduğunu gözlemliyorum. MHP terör odaklı dar düşünüyor , CHP rejim odaklı dar düşünüyor ve AKP Küresel Sermayenin yüksek müsadesiyle orada oturmaya devam ediyor.

Numan Kurtulmuş hem Kılıçdaroğluna benzer halkı ilgilendiren konulara değiniyor + hemde Küresel Sermayeye rağmen ülkeyi yönetmeye talip olduğunu vurguluyor.

Bu sebepler benim bu kişinin peşinden gitmem için yeterlidir.

Artık umarım çizgisinden sapmaz diyeyim.

Eğer Kurtulmuş küresel sermayeye rağmen ülkeyi yönetmeye talipse şimdiden istifa etsin bence.Çünkü bu ülkede bir devrim olmadıktan sonra iktidara gelebilmenin tek yolu küresel güce biat etmektir.

Aslında haklısın , işin gerçeği bu.

Yinede birileri 'onlara' karşı durmak zorunda , denemek zorunda.
Ve ben kendi adıma , onlara karşı durmayı deneyeceğim diyen adamın peşinde olmayı tercih diyorum.

11-06-2010 03:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nil akça Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Rep Puanı: 0

Güzel konu ama Kılıçdaroğlu'nun doğum saatinden emin miyiz?
11-09-2010 11:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(11-09-2010 11:15 PM)molino Yazılan:  Güzel konu ama Kılıçdaroğlu'nun doğum saatinden emin miyiz?

bir harita eklenmişse ve 12:00 alınmışsa , ortalama bir saattir.gerçek doğum saati değildir.

ancak , mesela 12:00 de doğmuşsa bu , 11:59 veya 12:01 gibi alınıyor.
11-10-2010 01:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

one minute değil , durun 1 dakika !

05-17-2011 05:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(05-18-2011 02:19 AM)Rüzgar Yazılan:  Bencede bunların hepsi kayda geçti, inşallah diyelim hadi bakalım göreceğizgülücük

insan sarrafı olduğumu iddia edemem , elbette yanılıyor da olabilirim , yine de fikrimi belirtmek istiyorum -daha önce de yazmıştım-

numan kurtulmuş diğer siyasetçilerden farklı bir usluba sahiptir , diğerleri gibi havlamadan fikir ve somut çözüm önerileri sunmaktadır.
ve bu çözümlerin gayet akılcı olduğunu düşünüyorum.

kendisini samimi buluyorum , bu seçimde barajı geçemeyebilir ama olsun gönlüm ondan yanadır -ilk defa bir parti liderine sempatiyle bakıyorum-

05-18-2011 02:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

objektif bakabilen gözler için , bencede aralarında fark var.

numan kurtulmuş , eleştirilerini başbakanın yüzüne karşı tane tane ve güzel bir dille ifade ediyor -havlamıyor-

başbakan alışık değil tabii böyle diyaloglara gülücük

*** ( üç yıldız çok önemli gülücük ) numan kurtulmuş un eleştirilerine , başbakanın hangi cümlelerle cevap verdiğine dikkat ediniz. rockefellerin avukatı gibi gülücük

05-18-2011 02:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Bu gece rüyamda Numan Kurtulmuş'la aynı masadaydım. Ona tek başına onu başarılı bulduğumu, ama parti tayfasının eski saadet-fazilet dar kalıplıları ile dolu olduğunu, kendi gibi adamlar bulması gerektiğini söyledimhehee
05-18-2011 12:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

(05-18-2011 12:51 PM)Félicé Yazılan:  Bu gece rüyamda Numan Kurtulmuş'la aynı masadaydım. Ona tek başına onu başarılı bulduğumu, ama parti tayfasının eski saadet-fazilet dar kalıplıları ile dolu olduğunu, kendi gibi adamlar bulması gerektiğini söyledimhehee

haha :D
05-18-2011 07:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Türkiye Astrolojik Yorumu Angel 22 27,520 04-01-2017 03:18 AM
Son Mesaj: Alejandro
  Türkiye capri 12 13,760 03-05-2017 10:45 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Dünyanın en ünlü astroloğu Türkiye’nin falına baktı Tuğçe 10 10,835 12-12-2010 01:01 AM
Son Mesaj: SeRDaL

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir