Değerlendir:
  • 25 Oy - 2.88 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aylık Burç Analizler By Dinoo
Yazar Mesaj
Dinoo Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

RE: Aylık Burç Analizler By Dinoo
YÜKSELEN KOVA-KASIM

Herkese Merhaba!

Burçları yazarken sonlara doğru içimi hep yavaş yavaş bir heyecan kaplar, çünkü sona yaklaştıkça bu yazdıklarım sizlerle buluşacak ve okuyacaksınız. Aslında yazdıklarımı okurken herkesi tek tek gözlemlemek isterdim mimiklerini, tepkilerini. Eee çok meraklıyım kabul ediyorum. Sanırım birkaç saat sonra bütün burçları yayımlamış olacağım, benim ortalama 2-3 saatte yazdığım bir burcu siz 5-10 dk içinde okumuş olacaksınız. Bu ay sizlere güzel haberlerim var, burcunuzda geri giden Neptün ileri gitmeye başlayacak mesela, iş ve kariyer konularında hoş gelişmeleriniz var. Sizleri de daha fazla meraka sürüklemeden analizlere başlayalım hemen;

Verilen tarihleri +/-2 gün olarak düşünmenizi rica ediyorum.

5Kasım
Merkür (Akrep) Üçgen Jüpiter r (Balık)
Merkür (Akrep) Kare Neptün r (Kova)

İş ve kariyer konularında kazandığınız gelirleri arttırmanın yollarını çok rahat bulabilirsiniz özellikle iletişim yeteneklerini ve araçlarını kullanarak. Mesleki anlamda fikirleriniz ile göz doldurduğunuz zamanlar yaşıyorsunuz. Finans konularınızı da bağlayacak olan önemli anlaşmalar, sözleşmeler ve görüşmeler gündeme gelebilir.Yoksa iş veya pozisyonunuzu mu değiştirmek istiyorsunuz? Fakat acele etmemeli, somut adımlar atmalı, dedikodulara kulak verilmemesi gereken tarihler yoksa hayal kırıklığı ile karşılaşabilirsiniz. Organize olmalı, dağılmamalı, alıngan olmamalısınız.

6 Kasım
Akrep burcunda yeni ay.
Venüs Terazi burcunda retro

Gerçekten güzel bir gün 10. evinizde bir yeni ay gerçekleşecek. İş, kariyer, toplum önünde bulunmanız gereken koşullar, mesleki ilerleyişinizi simgeleyen evinizde. Birkaç senaryo var benim aklıma gelen. Eğer iş arıyor iseniz bu yeni ay döneminde, uzun zaman önce başvurduğunuz bir ilana cevap gelebilir ve sizi görüşmeye çağırabilirler ve bir deneme süresi başlayabilir sizin için. Eğer iş değiştirmeyi düşünüyorsanız, bunu sinsice ve gizlilik içinde yürütmeyi düşünebilirsiniz. İş ilişkisi içinde olduğunuz kişilerle, üstlerinizle aranızda gizli bir rekabet duygusu gelişebilir. Eğer pozisyon değiştirmeyi düşünüyorsanız bu yeni ay zamanı ilk adımları atabilirsiniz. Ev-iş arası dengeleri korumalısınız.

Venüs bir süredir kariyer evinizde geri gidiyordu, biraz tembellik katmış, üzerinize rehavet çökmüş, gelişmeler yavaşlamış, üstlerle ilişkilerde zaman zorlanmış, geçmişe ait konular gündeme gelmiş veya eski iş yerinize ait konularla ilgilenmek zorunda kalmış olabilirsiniz. Herneyse, Venüs artık 10. evinizden çıkıp 9. evinize giriş yapıyor. Yabancılarla ilişkiler, yurt dışı, ticaret, yüksek eğitim gibi konularda Etilerini göstermeye başlayacak. Bazı gecikmeler, yanlış anlamalar, hatalar, zorlanmalar meydana gelebilir. 20 Kasıma kadar sabredin sonrasında ise daha olumlu etkiler altında olacaksınız.

7 Kasım
Merkür (Akrep) Üçgen Uranüs r (Balık)

Günü kurtaran kişi belki de siz olacaksınız. Oldukça orijinal fikirleriniz işe mesleki anlamda göz doldurmayı başaracak, finansal konularda aklınızı kullanarak kazançlarınızı arttırmanın yollarını bulabileceksiniz. Beklenmedik anlaşmalar, sözleşmeler, teklifler, görüşmeler olaylara bakış açınızı değiştirebilir bu maddi hayatınıza yansıyabilir.

8 Kasım
Neptünün Kova burcunda ki Retrosu bitiyor.

1.evinizde geri giden Neptün olaylara karşı objektif yaklaşmanızı zorlaştırmış, zaman zaman gerçekçi olmakta zorlanmış, hayal kırıklıkları yaşamış olabilirsiniz. Neptünün olduğu yerde çözülmeler, tembellik, kendi bırakma, hayata adeta bir tül perde arkasından bakma, hayalcilik, belirsizlik ve kaotik bir durum vardır. Geri gittiğinde bu etkiler çok daha derinden etki etmeye başlar. Bir süredir ilişkileriniz, başlamaya çalıştığınız işler, başlangıçlarınız bu etkilere maruz kalmış olabilir. Şimdi ise Neptün artık ileri gitmeye başlıyor, daha somut şeylere tutunma zamanı. Belirsizlik ve kafanızı allak bullak eden koşullarda kurtulmak için duygusal değil akılcı yaklaşımlar ile bunun üstesinden gelebilirsiniz.

9 Kasım
Merkür Yay burcunda

Merkür 11. evinize giriş yapıyor. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerde iletişim yetenekleriniz ön plana çıkıyor. Organizasyonlar yapabilir, çevrenizdeki kişileri bir araya getirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla her zamankinden çok daha fazla görüşebilirsiniz, iletişim halinde olabilirsiniz. Sohbet ortamları yaratabilirsiniz.

11 Kasım
Jüpiter r (Balık) Kare Pluto bitiyor

Jüpiter ile Pluton bir süredir kendi aralarında mücadele içindeydi, sınırları ve koşulları zorladılar, güç gösterisi içinde bulundular, şartları değiştirmek için var gücüyle çalıştılar. Bu ikilinin mücadelesini sizler hem finansal hem de sosyal anlamda etkilerini çoğu zaman gözlemlediniz. Arkadaşlıklarınız, dostluklarınız bu süreçte bir nevi testten geçtiler. Finansal anlamda zaman zaman krizlerle boğuşmak zorunda kaldınız, iyimserlik ile gerçeklik arasında gidip geldiniz. Zaman zaman korkularınızla yüzleşmek zorunda kaldınız hatta kendi karanlık yönünüzle yüzleştiniz. Bu mücadele artık sona eriyor. Bilinçaltınız nispeten daha rahat, finansal kaynaklarınız konusunda ki baskı, güç savaşı sona eriyor. Engellendiğiniz, kontrolünüz dışında gelişen olaylar sizi rahat bırakmaya başlıyor.

16 Kasım
Güneş (Akrep) Üçgen Jüpiter r (Balık)

Bugün altın değerinde adeta! İş ve kariyer konular, finansal konular, kazançlarınızla ilgili harika günler. Gelirlerinizi arttırmanın yollarını bulabilir, fırsatlarla karşılaşabilir, işinizi genişletebilir, büyütebilir, daha iyi bir sektöre veya firmaya geçiş yapabilirsiniz. Hangisi olursa olsun, bugünü takviminizde işaretleyin.

18 Kasım
Güneş (Akrep) Kare Neptün (Kova)

Bugünde dikkat edilmesi gereken bir gün. Gerçekçi olmalı, olmadık hayaller peşine düşmemeli, kariyer anlamında riske girmemelisiniz. Dağınık, savruk, tembel bir yapı zarar görmenize neden olabilir. Bunun yanı sıra sağlığınıza da dikkat etmeli, özellikle sıvı gıdalara karşı. Son kullanım tarihlerini kontrol etmeyi unutmayın. Egonun ortadan kalktığı tarihler, kendinizi ifade ederken zorlanabilirsiniz.

19 Kasım
Güneş (Akrep) Üçgen Uranüs (Balık) r

Ertesi gün işte bu açı imdadınıza yetişiyor aslında. Ani, beklenmedik, sürpriz gelişmelerin habercisi. Hayatınıza, kariyerinize farklılık katmak, değişikliğe ihtiyacınız var ise bu günler uygun koşul ve şartlarla karşılaşabilirsiniz. Sürprizlere hazır olun.

20 Kasım
Merkür (Yay) Kavuşum Mars (Yay)
Venüs Retrosu bitiyor. Terazide şu an
Jüpiter Retrosu bitiyor balık burcunda ki

4 yıldız değerinde bir gün daha. Öncelikle sosyal çevrenizde, arkadaşlıklarınızda zaman zaman gerginlikler oluşabilir. Ani, sert çıkışlar ilişkilere zarar verebilir. Hızlı ve çözüm odaklı olacağınız zamanlar.

Yaklaşık 40 gündür geri giden Venüs, artık ileri gitmeye başlıyor. En son 9. evinizde geri giden Venüs, seyahatler, yüksek eğitim, hukuksal konular, ticaret gibi konularda problemler yaratmış olması muhtemel. Şimdi Venüs ileri giderek, bozduğu ne varsa onarmak için çalışacak. Bir düşünün bakalım 40 gündür hayatınızda geciken, engellenen, kaçırdığınızı düşündüğünüz fırsatlarınız, bozulan ilişkileriniz neler? Şimdi yavaş yavaş toparlanma zamanı.

Jüpiter Venüs’ten çok daha uzun süredir geri gidiyordu, finansal anlamda her zamankinden çok daha bonkör olmuş, paranızı, finansal kaynaklarınızı kontrol etmekte zorlanmış olabilirsiniz. Gecikmeler, alacak-vereceklerde sorunlar olmuş olabilir. Şimdi Jüpiter ileri gitmeye başlıyor ve finansal açıdan bütçenizi yeniden değerlendirmeniz konusunda çalışmaya başlayacak. Tabii bunun yanında kazançlarınızda artmaya başlıyor ama dikkat, harcamalarınızda artabilir.

21 Kasım
Dolunay Boğa burcunda

Bu ayın dolunayı boğa burcunda. Yuva, aile, yerleşimle ilgili konular bu dolunayın odak konusu olacak. Bir süredir taşınmayı düşünüyordunuz, o halde yapmanın tam zamanı. Ev almayı planlıyorsanız bu dolunayda bu işi de halledebilirsiniz, belki de işinize yakın bir eve geçmeyi planlıyorsunuz? Eğer taşınmak, alım-satım işleri planlarınızda yok ise, eviniz içinde bir takım değişiklikler, yenilikler yapmak istiyorsunuz. Hangisi olursa olsun dolunay size destek verecektir.

23 Kasım
Güneş Yay burcunda

Önümüzde ki 1 ay oldukça haraketli, faal olacaksınız. Sosyal ilişkiler kuvvetleniyor. Arkadaşlarınızla daha çok bir araya gelebilir, beraber eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Davetler, kokteyller, organizasyonlar, bu ay ajandanız epey oldu olabilir. Fakat aynı güne ya da aynı zaman dilimlerine söz vermeniz zaman zaman sizi zor duruma düşürebilir.

30 Kasım
Venüs Akrep burcunda

İş ilişkileri, kariyerinizle ilgili konulara Venüs tekrar el atmak için geldi. Bitmesi gereken işler için size destek olacak, üstlerinizle ilişkileri onarmak içinde. Kıskançlık ve gizli rekabet duygusu yanında amorti olacak ama iş hayatında mutluluğu yakalamanız daha kolay olacak.

Harika bir ay geçirmenizi diliyorum.!

http://solarlunarx.blogspot.com/

Haritam

Kusurlarımız ile Mükemmeliz.!
11-01-2010 04:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dinoo Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

YÜKSELEN BALIK-KASIM

Herkese Merhaba;

Nihayet son burca geldik. Son güne yaklaşık 4 burç bıraktığımdan dolayı yorulduğumu itiraf etmeliyim. Bu burcu da yazdıktan hemen sonra blogumda yayımlamaya başlayacağım, saat yaklaşık olarak 1 Kasıma 15 dk var, yep yeni bir aya girmiş olacağız, yen umutlar ve beraberinde yeni gelişmelerle! Bu burç yorumlarını yazarken en büyük destekçim kedim oldu, yazmamam patilerinden gelen türlü şaklabanlığı yaptı, mutfakta yarattığı arbededen bahsetmek bile istemiyorum, özellikle üzümlerle olan dansından. Bu ay keyif verici gelişmeler söz konusu. Şimdi hızlı bir şekilde göz atalım;

Verilen tarihleri +/-2 gün olarak düşünmenizi rica ediyorum.

5Kasım
Merkür (Akrep) Üçgen Jüpiter r (Balık)
Merkür (Akrep) Kare Neptün r (Kova)

Biraz karmaşık etkilere sahip, eğer dağılmaz, konsantre olur, fikirler havada uçuşmaz ve alıngan olmazsanız süper aslında. Eğer işiniz ithalat-ihracat, yaratıcılık gerektiren, avukat, yazar iseniz sizler için özellikle harika! Oldukça yaratıcı, gelişime açık, güzel haberler alabileceğiniz zamanlar. Elbette sadece bu işlere mensub olmanız gerekmiyor, genel anlamda güzel etkileri olan bir gün. Seyahatler, yüksek eğitim ile ilgili konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Fakat unutkanlık ve dalgın zihin bugünün bir nevi amortisi dikkatli olun.

6 Kasım
Akrep burcunda yeni ay.
Venüs Terazi burcunda retro

9. evinizde bir yeni ay gerçekleşiyor. Eğer bir dava açmayı planlıyorsanız bu yeni ay zamanında tohumu ekebilirsiniz, tezinizi yazmaya başlayacaksanız keza yine bir yeni ay size destek verecektir. Seyahat planları gündeme gelebilir, uzun zamandır görüşmediğiniz uzak akrabalarınızla bir araya gelebilir, haber alabilirsiniz. Yeni bir şeyleri araştırmak için ideal zamanlar. İdealleriniz konusunda kolaylıkla konsantre olabilirsiniz.

Venüs bir süredir 9. evinizde geri harakette idi. Gideceğiniz yön, hedefleriniz, idealleriniz konusunda zaman zaman sizi yanıltmış, gecikmelere sebebiyet vermiş olabilir, çıktığınız seyahatlerde sorun yaşamış, uçağınız rötar yapmış, bavulunuz kaybolmuş, biletinizle ilgili de sorun çıkmış olabilir, ya da çok eskiden gittiğiniz ve çok beğendiğiniz bir yere tekrar gitme şansı da yakalamış olabilirsiniz. Şimdi Venüs terazi burcuna geri dönerek 9. evinizi rahat bırakacak. Fakat bu sefer başkalarına ait finansal kaynaklar, krediler, borçlar, eşinizin finansal durumu ile ilgilenmeye başlayacak 20 kasıma kadar. Bu konularda gecikmeler, yanlış anlamalar veya anlatmalar, finansal ilişkide olduğunuz kişilerle (Muhasebeciniz, bankacınız) sorunlar yaşanabilir. Dikkatli olun.

7 Kasım
Merkür (Akrep) Üçgen Uranüs r (Balık)

Hatırı sayılır, güç sahibi, beklenmedik kişilerden destek alabilir, görüşmeler yapabilirsiniz. Bu destek daha çok fikir bazında, tavsiye tadında olabilir. Hayatınızı etkileyecek önemli anlaşmalar, sözleşmeler gündeme gelebilir.
8 Kasım
Neptünün Kova burcunda ki Retrosu bitiyor.

12. evinizde Neptün bir süredir geri gidiyordu, bilinçaltınız, ruhsal dünyanız bir süredir kaos ve belirsizlik içinde olabilir. Hayatı ve manevi şeyleri çok fazla sorgulamış, yaratıcı esinlerinizi kullanarak bir şeyler ortaya çıkarmış olabilir, bol bol melankoli ve hüzünle karşılaşmış olabilir, dalgınlık ve unutkanlığınız artmış, kendi kendinizi acımasızca çok defa eleştirirken bulmuş olabilirsiniz. Neptün artık ileri gitmeye başlıyor, artık biraz ruh halinizi toparlama, kendinize motivasyon kaynakları bulma zamanı geldi demektir.

9 Kasım
Merkür Yay burcunda

İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda iletişim yeteneklerinizi çok daha rahat kullanabileceğiniz, organize edebileceğiniz zamanlar. Yalnız yay dağılmaya müsait bir burçtur, bu yüzden özellikle mesleki anlamda görüşmelerinizde konuya odaklı kalmayı unutmayın, konudan konuya atlamayın. Önemli görüşmelerle Merkürün yay burcunda ki seyrinde karşılaşabilirsiniz.

11 Kasım
Jüpiter r (Balık) Kare Pluto bitiyor

Bu harika bir gün sizler için. Çünkü uzunca bir süredir üzerinizde garip bir gerginlik, bir şeyleri değiştirme arzusu, genel olarak memnuniyetsizlik duymuş olabilirsiniz hayatınızda ki bir çok şeye karşı. Özellikle sosyal anlamda radikal bir değişime gitmiş, iş hayatınızla ilgili önemli kararların eşiğinden geçmiş, değişikliklerin içinden geçmiş olabilirsiniz. Üzerinizde ki bu sizi değişime zorlayan ve stres yaratan güç sona eriyor.

16 Kasım
Güneş (Akrep) Üçgen Jüpiter r (Balık)

Bomba bir gün daha size! Hayata karşı daha iyimser olabileceğiniz, sezgilerinizin kuvvetleneceği, ideallerinize ulaşmak için daha kolay destekler alabileceğiniz, finansal konularda olumlu gelişmelerin yaşanacağı, seyahatler, eğitim, hukuksal konularda destek ve sorunlara çözüm bulacağınız altın değerinde tarihler.

18 Kasım
Güneş (Akrep) Kare Neptün (Kova)

Fakat bugün biraz riskli, dağılma, savrulma, toparlanmakta zorluk çekme potansiyeli var. Eğer hayalleriniz ve idealleriniz gerçekçi temeller üzerine kurulu değil ise, hayal kırıklıkları yakanızı bırakmayacaktır. Alıngan ve hassas olabileceğiniz tarihler.

19 Kasım
Güneş (Akrep) Üçgen Uranüs (Balık) r

Beklenmedik, ani, sürpriz gelişmelere hazırlıklı olun. Kadersel karşılaşmalar, beklenmedik kişilerden beklenmedik destekler alabilirsiniz. Eğitim, hukuk, ticaret, iletişimle ilgili konularda. İletişim araçlarını çok daha aktif bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Hayatınızı değiştirecek radikal kararlar alabilirsiniz.

20 Kasım
Merkür (Yay) Kavuşum Mars (Yay)
Venüs Retrosu bitiyor. Terazide şu an
Jüpiter Retrosu bitiyor balık burcunda ki

Öncelikle iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda, çözüm odaklı, hızlı düşünüp, insiyatif alıp, sonuca hemen ulaşabileceğiniz zamanlar. Fakat stres ve fevri çıkışlar eleştirilmenize neden olabilir.

Venüs’ü 8. evinizde ki geri hareketi artık sona erdi. Venüs ileri harakete başlayarak, son 40 gündür hayatınızda çıkarttığı problemleri düzeltmek için çalışmaya başlayacak. Öncelikle kazançlardan, eşinizin finansal konuları ile ilgili, alacak-verecek konularından başlayacak çalışmaya.

Jüpiter, Venüs’ten daha uzun süredir geri gidiyordu, onunda geri gidiş süresi bugün itibari ile bitip ileri gitmeye başlayacak. 1. evinizde ileri gidecek olan Jüpiter, öncelikle ilişkileri hızla iyileştirmeye başlıyor, sonra yeni başlangıçlar için size motivasyon ve fırsatlar yaratmaya başlıyor fakat dikkat kilo alabilirsiniz.

21 Kasım
Dolunay Boğa burcunda

Dolunay bu ay boğa burcunda ve sizlerin 3. evinde gerçekleşecek. Yakın çevre, kardeşler, komşular, eğitim ve iletişim konuları gündemde. Bu konularla ilgili bitirmek istediğiniz işleri bitirmek için uygun koşullar yakalayabilirsiniz. Yazdıklarınızı yayın evinize gönderebilirsiniz, önemli bir araştırmaya başlayabilir, daha meraklı olabilirsiniz. Çevrenizde gelişen bir takım olayları daha yakından takip etmeye başlayabilirsiniz. İletişim yetenekleriniz, yazı yazma yeteneğiniz var ise bunu kullanabileceğiniz ortamlarla karşılaşabilirsiniz. Dolunay genel anlamda olumlu etkilere sahip.

23 Kasım
Güneş Yay burcunda

Önümüzde ki 1 ay boyunca iş ve kariyer konularına odaklanacaksınız. Eğer işiniz yok ise ve iş arıyor iseniz, bugün e takip eden bir ay boyunca görüşmelere gidebilir, 2 iş arasında seçim yapmanızı gerektirecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Eğer işiniz var daha iyi bir konuma geçmek istiyor iseniz, öncelikle neyi istediğinize tam olarak karar vermeniz gerekiyor. Konsantre olmalısınız. İş ve kariyer konuları ile ilgili hatırı sayılır güçlü kişilerle ilişkiler içine girebilirsiniz. Kendinizi daha rahat ortaya koyabileceğiniz koşullar olacaktır.

26 Kasım
Satürn Kare Pluton bitiyor

Özellikle krediler, borçlar, eşinizin finansal durumu, banka ile ilgili işler, finansal kaynaklarınızı ilgilendiren konularda yaşadığınız sıkıntı ve stres verici süreç sona eriyor. Arkadaşlıklarınız, sosyal ilişkileriniz finansal kaynaklarınız gerilimli bir hat üzerindeydi bir süredir. Önemli gerçeklerle karşılaştınız, sorumluluklarınız arttı, belki de işiniz için büyü yatırımlar yaptınız, riskler aldınız. Eğer değişime direnmeyip, hem kendinizi, sosyal çevrenizi ve kaynaklarınızı geliştirmiş ve değiştirmiş iseniz bu dönem bunların meyvelerini toplayabileceksiniz. Fakat kredilerden uzak durmakta yine de fayda var.

Muhteşem bir ay geçirmenizi diliyorum!

Haritam

11-01-2010 04:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Oldukça detaylı ve kaliteli yorumların için tebrikler Dinoo..alkis Uzun ve emek isteyen çalışmanı ayrıca takdir ettim, teşekkürler..çiçek
Benim için kasım ayı transitlerde oldukça hareketli bir süreç olacak, Venüs tekrar güneş ve uranüs kavuşumumla birleşecek v.s oldukça detaylı ve değişik bir ay geçireceğimi düşünüyorum, senin de yorumlarınla harmanlayınca evet çok değişik bir ay beni bekliyor gibi..gülücük
11-01-2010 08:50 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

dinoo yüreğine sağlık..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
11-01-2010 10:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dinoo Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rica ederim arkadaşlar verygood
yaklaşık 1 yıldır her ay yazıyorum bu şekilde burç analizlerini

Haritam

11-01-2010 01:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(11-01-2010 01:10 PM)Dinoo Yazılan:  Rica ederim arkadaşlar verygood
yaklaşık 1 yıldır her ay yazıyorum bu şekilde burç analizlerini

emeğine sağlık Dinoo , paylaşım için teşekkür ettim verygood

11-01-2010 01:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

Dinoo yükselen yengeçler için güzel haberler vermişsin ellerine sağlık. Bir çok olumsuz açı bitiyor anladığım kadarıyla demekki üzerimizde ne kadar çok gergin enerjiler varmış. Ben bir de şunu sormak istiyorum şimdi benim yüksek öğretimle ilgili planlarım var yüksek lisans tezim bitmek üzere inşallah gerçi ağırdan alıyorum ama bitiyor. Ben doktora için dil çalışmalarıma bir türlü başlayamadım bu jüpiterin 9. evdeki retrosu sona erdiğinde olumlu yönde etkiler mi? Norrmalde kurslara filan gittim ama yaz tatilinde bir bıraktım pir bıraktım tekrar başlamam lazım bir türlü içimde o kıvılcımı yakalayamıyorum. Başlasam bile bir iki gün. Ama muhakkak çalışmam da lazım.
11-01-2010 06:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(11-01-2010 06:22 PM)ayca571981 Yazılan:  yorumların için çok teşekkürker dinoo. yükselen oğlakta güzel şeyler okudum inşallah 2011 yılıda böylesine güzel olur. çünkü 2010 yılı bana kötü geldi

Aynen benim içinde iyi sayılmazdı. Hele şu mart ortası, nisan ve mayıs ayları oldukça berbattı. Mümkünse bu yıl kayıtlardan çıkarılsın diyorum..
11-01-2010 07:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dinoo Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(11-01-2010 06:19 PM)Messa Yazılan:  Dinoo yükselen yengeçler için güzel haberler vermişsin ellerine sağlık. Bir çok olumsuz açı bitiyor anladığım kadarıyla demekki üzerimizde ne kadar çok gergin enerjiler varmış. Ben bir de şunu sormak istiyorum şimdi benim yüksek öğretimle ilgili planlarım var yüksek lisans tezim bitmek üzere inşallah gerçi ağırdan alıyorum ama bitiyor. Ben doktora için dil çalışmalarıma bir türlü başlayamadım bu jüpiterin 9. evdeki retrosu sona erdiğinde olumlu yönde etkiler mi? Norrmalde kurslara filan gittim ama yaz tatilinde bir bıraktım pir bıraktım tekrar başlamam lazım bir türlü içimde o kıvılcımı yakalayamıyorum. Başlasam bile bir iki gün. Ama muhakkak çalışmam da lazım.

Zaten kursa yüksek ihtimalle retro zamanı başladın, bu yüzden devamını getirmekte zorlandın
9. ev hali hazırda yüksek eğitimle ilgilidir
retro bittikten sonra motivasyonunu toparlayacağına eminimverygood

Haritam

11-01-2010 07:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(11-01-2010 07:21 PM)Dinoo Yazılan:  
(11-01-2010 06:19 PM)Messa Yazılan:  Dinoo yükselen yengeçler için güzel haberler vermişsin ellerine sağlık. Bir çok olumsuz açı bitiyor anladığım kadarıyla demekki üzerimizde ne kadar çok gergin enerjiler varmış. Ben bir de şunu sormak istiyorum şimdi benim yüksek öğretimle ilgili planlarım var yüksek lisans tezim bitmek üzere inşallah gerçi ağırdan alıyorum ama bitiyor. Ben doktora için dil çalışmalarıma bir türlü başlayamadım bu jüpiterin 9. evdeki retrosu sona erdiğinde olumlu yönde etkiler mi? Norrmalde kurslara filan gittim ama yaz tatilinde bir bıraktım pir bıraktım tekrar başlamam lazım bir türlü içimde o kıvılcımı yakalayamıyorum. Başlasam bile bir iki gün. Ama muhakkak çalışmam da lazım.

Zaten kursa yüksek ihtimalle retro zamanı başladın, bu yüzden devamını getirmekte zorlandın
9. ev hali hazırda yüksek eğitimle ilgilidir
retro bittikten sonra motivasyonunu toparlayacağına eminimverygood

Benim ingilizce temelim yok tabi kpds üds malum üst bilgi gesrektiriyor. Geçen sene Haziran ayının birinde başladım. Yeterli puanı alamayınca ocak gibi tekrar başka bir kursa başladım mayıs sınav oldu idare eder bir puan aldım ama doktora için yeterli değil. Bundan sonra kursa gitme niyetim yok evde çalışacağım ama mayıstan beri bıraktım çünkü hem tez hem sınava çalış çok bunaldım. Şimdi tekrar başlamak istiyorum ama o içimde bir kıvılcım daha çakmadı. Bir an önce başlayıp nisan ayındaki sınavdan iyi bir puan almak istiyorum.
11-01-2010 07:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  2011 Haftalık ve Aylık Gökyüzü Hareketleri Derin 288 341,289 04-02-2012 10:04 AM
Son Mesaj: gullusutcu
  2010 Haftalık ve Aylık Gökyüzü Hareketleri Angel 462 674,830 06-02-2011 12:58 AM
Son Mesaj: ginka
  Susan Miller’ın 2011 Burç Analizleri trend 12 17,051 01-03-2011 03:02 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Aylık Transit Takvimi Çıkarılması Anlatımı... tiyatral_gitarist 15 26,829 02-14-2010 04:28 PM
Son Mesaj: tiyatral_gitarist

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir