Değerlendir:
  • 14 Oy - 2.79 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Plüto => Şüphe => Paranoya
Yazar Mesaj
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

RE: Plüto => Şüphe => Paranoya
(11-01-2010 10:36 PM)ginka Yazılan:  
(11-01-2010 10:15 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  ama içimde de yok ki!

vay arkadaş hehee

hehee. ben iyi özlliklerini almışım plutonun

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
11-01-2010 10:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(11-01-2010 10:15 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  ama içimde de yok ki!

Yay vurgun gayet güçlü.. Jüpiterin güç takıntısı olmaz, plutonik tavırlarla ise uzak yakın alakası yok..Eğer o stelyum 12. evindeyse, 12. ev de, o stelyum da akrepte olması sebebi ile çok karanlık duruyor.. 12. evdeki özelliklerimizin hiç farkında bile olmayabiliriz..Zaten pluto müsait evi bulmuş, gömebildiği kadar gömmüştür özelliklerini.. O stelyumdan bende terazide var.. Ben etkisini özellikle yakın ilişkilerimde çok net hissediyorum.. Akrepsi bulduğun yönlerin var mı mesela? Marsını nasıl kullanıyorsun?
11-02-2010 11:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Hoşuma giden bir alıntı ;

Paranoid (Sanrısal Bozukluk): Paranoya olarak da bilinir. Aşırı korku, öfke, kuşku, saldırganlık ve hezeyanlar görülür. İntihar riski yüksektir. Sınıflandırılan tipleri;

1)Persekütuar (Düşmanlık görme) tip; Sanrısal bozukluğun en sık görülen tipidir. Hasta izlendiğine, aleyhinde komplolar geliştirildiğine, zehirlenmek istendiğine, kendisine suikastlar düzenlendiğine, taciz edildiğine vb. dair hezeyanlar içindedir.

2)Grandiöz tip: Megalomani olarak da bilinir. Kendi değerini aşırı abartarak önemli biri olduğu şeklinde sanrılar geliştirir. Daha da ileri gidip mehdi, evliya hatta peygamber olduğuna inanıp etrafına müritler toplayabilir.

3)Kıskançlık tipi: Patalojik kıskançlık, Othello sendromu, aile paranoyası olarak da bilinir. Eşinin kendisini aldattığına inanır ve sadakatsizliğini ispat etmek için sürekli izler.

4)Erotmanik tip: Ünlü veya makam sahibi, ekonomik üst düzeye mensup biri tarafından sevildiğine inanır. Film yıldızı, şarkıcı gibi kamuoyunca tanınan kişilerin baş tacizcisidir.

5)Somatik tip: Hipokondriak (Hastalık hastalığı) psikoz olarak da bilinir. En belirgin sanrıları AİDS, Verem gibi önemli bir enfeksiyona yakalandığı ya da yılan veya böcek soktuğu veya midesinde yılan olduğu ya da kusurlu ve çirkin organlara sahip bulunduğu şeklindedir.

Düşünce bozuklukları ile beyin kimyası bozuklukları arasında bir ilişki vardır. Bir araştırmacıya göre; "Çarpık düşüncenin molekülü de çarpık olur.” Tüm cinsel ve ruhsal kökenli hastalıklarda Pluto baş roldedir.

Nazan Öngiden

11-06-2010 04:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

Akrebin sevmediği aptal yerine konulmaktır. Sana güvenilmiş, teslim olunmuş ve sen arkadan iş çevir. Akrebe mertçe yüzüne diyeceksin "evet seni tepe tepe kullanıyorum" akrep bunu takdir eder, oturur düşünür işine geliyorsa bu kullanılma "eyvallah" der...
[/b]
İşte bütün mesele buverygood
03-28-2011 12:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

(03-28-2011 12:46 AM)melis_bk Yazılan:  Akrebin sevmediği aptal yerine konulmaktır. Sana güvenilmiş, teslim olunmuş ve sen arkadan iş çevir. Akrebe mertçe yüzüne diyeceksin "evet seni tepe tepe kullanıyorum" akrep bunu takdir eder, oturur düşünür işine geliyorsa bu kullanılma "eyvallah" der...
[/b]
İşte bütün mesele buverygood

verygood
03-28-2011 12:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nazenin
Kayıtsız

pluto 8.evde bulunmasa bile herhangi bir gezegene ters bir açıyla yaklaşıyorsa o gezegenin yöneticisi bulunduğu alanda da paranoya verebiliyor hep bir acaba sorusu takılıyor....örneğin haritada merkür kare pluto varsa etrafında olan olayları farkında olmadan sürekli takip etme ve ne oluyor acaba hissi uyandırabiliyor....
03-28-2011 02:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Son dönemde paranoik duygu durumlarım arttı malesef ki, Uranüs Plüto ve satürnü tetikliyor, şüpheci bir paranoya hakim olmuş bir ruh halim var, böyle zamanlar yaşadığım zaman kendime aşırı derece de kızıyorum, hislerim doğru bile çıksa ne önemi var ki, sadece kendimi yıpratmaya yarayan saplantıdan öteye geçmiyor, elbette bu tr leri de atlatacağım, ancak yine yıpranmak istemiyorum, kendimi durdurmanın bir yolunu bulmalıyım. aðla...
03-28-2011 02:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(03-28-2011 02:28 AM)Yonca Yazılan:  Son dönemde paranoik duygu durumlarım arttı malesef ki, Uranüs Plüto ve satürnü tetikliyor, şüpheci bir paranoya hakim olmuş bir ruh halim var, böyle zamanlar yaşadığım zaman kendime aşırı derece de kızıyorum, hislerim doğru bile çıksa ne önemi var ki, sadece kendimi yıpratmaya yarayan saplantıdan öteye geçmiyor, elbette bu tr leri de atlatacağım, ancak yine yıpranmak istemiyorum, kendimi durdurmanın bir yolunu bulmalıyım. aðla...

olumsuz duyguların gün içinde baskın olmasını önlemek için ( elbette kısa sürede tamamen sıfırlamak zor ama azaltılabilir ) kendinizi oyalayabilecek hobiler bulabilirsiniz.
genelde boş kaldığımızda , amaçsız olduğumuzda o gölgeler etrafımızı sarabiliyor.

03-28-2011 02:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(03-28-2011 02:42 AM)Yıldırım Yazılan:  
(03-28-2011 02:28 AM)Yonca Yazılan:  Son dönemde paranoik duygu durumlarım arttı malesef ki, Uranüs Plüto ve satürnü tetikliyor, şüpheci bir paranoya hakim olmuş bir ruh halim var, böyle zamanlar yaşadığım zaman kendime aşırı derece de kızıyorum, hislerim doğru bile çıksa ne önemi var ki, sadece kendimi yıpratmaya yarayan saplantıdan öteye geçmiyor, elbette bu tr leri de atlatacağım, ancak yine yıpranmak istemiyorum, kendimi durdurmanın bir yolunu bulmalıyım. aðla...

olumsuz duyguların gün içinde baskın olmasını önlemek için ( elbette kısa sürede tamamen sıfırlamak zor ama azaltılabilir ) kendinizi oyalayabilecek hobiler bulabilirsiniz.
genelde boş kaldığımızda , amaçsız olduğumuzda o gölgeler etrafımızı sarabiliyor.

Çok teşekkür ederim Yıldırım, evet oyalayıcı hobiler iyi olacaktır, ancak benim gib zamanı iş, ev ve çocuklar arasında geçen biri için bu pek mümkün olmuyor, boş kalma şansım pek yok, kendime zaman üretip ancak astrolojiye yönelebiliyorum, artık resim bile yapacak zamanım kalmadı, yine de beyin paranoya üretecekse üretiyor, ama üstesinden gelirim, hiç birşey sebepsiz değildir, daha alacağım dersler var demekki. gülücük Tekrar teşekkürler. çiçek
03-28-2011 02:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
kvk Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 1

Merkür Akrepte,Sanırım fazla ileri seviyede bir şüphe..Merkür-Pluto Kavuşumu da Bunun en büyük destekleyicisi...ve Şüphe duyulan şeylerin genelde doğru çıkması....Pluto desteği...

Whole Signs
03-28-2011 01:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Pluto Evlerde İrdeleyelim vivienleigh 97 257,960 04-17-2020 06:16 PM
Son Mesaj: Hattusas
  Plüto Burçlarda Angel 36 60,025 04-25-2018 04:06 AM
Son Mesaj: cancimini
  Plüto ve Ayıklama astrosohbet 29 41,951 10-03-2017 03:14 PM
Son Mesaj: capri