Değerlendir:
  • 31 Oy - 2.94 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kristen STEWART
Yazar Mesaj
hanzade Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Kristen STEWART
http://www.astrotheme.com/portraits/KW87m5Y95dpW.htm
[Resim: untitled.jpg]
en çok sevidiğim oyuncu haritasını koymak istedim
10-17-2010 08:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

RE: Kristen STEWART
filmini izledikten sonra aeon'la beraber bu hatunun haritasını incelemiştik. haritaya bakmadan önce hatunun marsının sert plüto etkili olabileceğini düşündük. zira hatun oynadıgı rolde plütonik tiplere çekiliyordu. ben dedim ki marsı kovadır, plütodan da kareyi yemiştir:D çünkü mars kova, hatun kişinin erkek arketibine sıradışı, toplum genelinin dışında, eksantrik eş seçimleri verebiliyor.
ölüm-yaşam, karanlık güçler vb. etkileri simgeleyen plüto ile sert etkiye girmiş bir mars kova bu hatunu anlatır dedik. haritasını görünce de şaşırdık.

insanlar haritalarının auralarını, enerjilerini taşıyorlar ve yapımcılar da oyunculara rollerini hiç farkında olmadan, bu doğrultuda veriyorlar.

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
10-17-2010 11:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Kepçe kulak Yay ve Jüpiterin marifeti olabiliyor gözlemlediğim kadarıyla.

Bu hatun gerçek hayatta da tipik Koç kızına göre çok daha hassas biri olabilir.

Yükselen Yengeç ve Yükselen Şiron , 4.evdeki Ay burcunun Şironla bağlantısı , Venüs Balık gibi kombinasyonların onun Koç ateşini söndürdüğünü düşünüyorum.
Oldukça alıngan bir yapısı olabilir.

10-17-2010 11:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

(10-18-2010 12:29 AM)Sniper Yazılan:  
Alıntı:insanlar haritalarının auralarını, enerjilerini taşıyorlar ve yapımcılar da oyunculara rollerini hiç farkında olmadan, bu doğrultuda veriyorlar.

bence farkında olabilirler, tek akıllılar biz değiliz ya:D

bu kızdan hiç hoşlanmıyorum bende rahatsızlık uyandırıyo, gerçi buna sebep olan başkaları da var ama neyse.. keşke değiştirseler.. Güneş Koçuymuş, ne gıcık bi burç, üstelik bi de dolunay etkisiyle koç-yengeç etkileri harmanlanmış, bu kaçıncı örnek.. kimse alınmasın ama :D

zaman zaman olabiliyor. örneğin ben yaylara doğal olarak ısınıyorum. yayları çok severim. ama akrep gördüm mü negatif bir etki alıyorum. zaman zaman kovalarda da aynı şeyi yaşadıgım oldu.

arkasından konuşmak gibi olmasın, mesela aeon'un yay sevgisi meşhurdur:D geçenlerde aynen şöyle bir cümle kurdu '' keşke yayı zodyak çemberinden çıkarsalar '' hehee

10-18-2010 12:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(10-18-2010 12:35 AM)Serena Yazılan:  
(10-18-2010 12:29 AM)Sniper Yazılan:  . Güneş Koçuymuş, ne gıcık bi burç

mesela aeon'un yay sevgisi meşhurdur:D geçenlerde aynen şöyle bir cümle kurdu '' keşke yayı zodyak çemberinden çıkarsalar '' hehee

Amine al benden de o kadar..
Aeon satürnün kasvetini tüm bünyesinde taşıdığı için, jüpiterin rahatlığı, şanslılığı, her şeyi bilmesi, armut pişi ağzıma düş durumları onu hasta ediyor olmalı. Ama unutmayalım ki, 12. evinde bir jüpiteri var.. Gölge yön 12. evimizle de açıklanır.. Bu kadar rahatsız olduğuna göre içinde bi yay var, kullanamadıkça yansıtma yapıyorhehee
10-18-2010 12:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

(10-18-2010 12:42 AM)Félicé Yazılan:  
(10-18-2010 12:29 AM)Sniper Yazılan:  . Güneş Koçuymuş, ne gıcık bi burç

mesela aeon'un yay sevgisi meşhurdur:D geçenlerde aynen şöyle bir cümle kurdu '' keşke yayı zodyak çemberinden çıkarsalar '' hehee

Amine al benden de o kadar..
Aeon satürnün kasvetini tüm bünyesinde taşıdığı için, jüpiterin rahatlığı, şanslılığı, her şeyi bilmesi, armut pişi ağzıma düş durumları onu hasta ediyor olmalı. Ama unutmayalım ki, 12. evinde bir jüpiteri var.. Gölge yön 12. evimizle de açıklanır.. Bu kadar rahatsız olduğuna göre içinde bi yay var, kullanamadıkça yansıtma yapıyorhehee

evet evet bi taraftan sinir olurken bir yandan da imreniyor makara
dinleyici topluluğu buldular mı başlarlar fildişi kulesinden vaaz vermeye diyor:D
ya ne var ne güzel işte, pozitif ve bilge insanlar diyorum. bana da kıl oluyor. beni de biraz jüpiteryen buluyor zaten hehee

10-18-2010 12:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Serena'nın yükseleni ikizlergülücük
10-18-2010 04:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

(10-18-2010 03:15 PM)Sniper Yazılan:  
(10-18-2010 12:29 AM)Sniper Yazılan:  
Alıntı:insanlar haritalarının auralarını, enerjilerini taşıyorlar ve yapımcılar da oyunculara rollerini hiç farkında olmadan, bu doğrultuda veriyorlar.

bence farkında olabilirler, tek akıllılar biz değiliz ya

bu kızdan hiç hoşlanmıyorum bende rahatsızlık uyandırıyo, gerçi buna sebep olan başkaları da var ama neyse.. keşke değiştirseler.. Güneş Koçuymuş, ne gıcık bi burç, üstelik bi de dolunay etkisiyle koç-yengeç etkileri harmanlanmış, bu kaçıncı örnek.. kimse alınmasın ama

zaman zaman olabiliyor. örneğin ben yaylara doğal olarak ısınıyorum. yayları çok severim. ama akrep gördüm mü negatif bir etki alıyorum. zaman zaman kovalarda da aynı şeyi yaşadıgım oldu.

arkasından konuşmak gibi olmasın, mesela aeon'un yay sevgisi meşhurdur:D geçenlerde aynen şöyle bir cümle kurdu '' keşke yayı zodyak çemberinden çıkarsalar '' hehee

tüh gözümden kaçmış, unutmuşum bi an içingülücük sen de Ay Koçu ve Yükselen Yengeçtin diimi Serenaygülücük özür dilerim gerçekten sana bi imada bulunmak filan değildi amacım.. ayrıca bunu sana daha önce de söylediğimi hatırlıyorum, bence senin Balık ve Satürn etkilerin Koçun olumsuz yönlerini törpülemiş ya da dengelemişgülücük çünkü senden hiç rahatsızlık duymadımgülücük benim koçlardan nefret etme sebebim yüzeysellik ve bencillik konusunda çok ileri gitmeleri, oysa bence senin Balık ve Satürn etkilerin bunu dengelemiş yoksa forumda herkesle değerli bilgilerini paylaşıyo olmazdın değil mi çiçek

gezegenlerin 7. evime düştügü içindirask

evet amine yükselen ikizlermişim, yaz saati uygulamasını yanlış almışım, yengece yakın çıkıyordu o yüzden. ohh yırrtık yengeçten :D

10-18-2010 10:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

kristen'in haritası açılmıyor.
aklımda kaldıgı kadarıyla asaletleri çok iyi.
güneş koç, ay yengeç, venüs balık.
asalet bakımından iyi bir haritası var..

10-18-2010 10:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

serena, aselet olayı nasıl oluyor*

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
10-18-2010 10:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »