Değerlendir:
  • 22 Oy - 2.68 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Septil ve Bi-septil Açılar
Yazar Mesaj
Venüs
Kayıtsız

RE: Septil ve Bi-septil Açılar
Bu karın ağrısı ile bile güldürdün ya beni, bende bu çocuk niye arada böyle tam olarak kendini anlatamıyor ve soyutlanıyor diyordum, meğerse bizim ki, üşenmenin getirisi olan bir tıkanma yaşıyormuş...suna-bak
10-18-2010 07:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

(10-18-2010 07:00 PM)Yonca Yazılan:  Bu karın ağrısı ile bile güldürdün ya beni, bende bu çocuk niye arada böyle tam olarak kendini anlatamıyor ve soyutlanıyor diyordum, meğerse bizim ki, üşenmenin getirisi olan bir tıkanma yaşıyormuş...suna-bak

Ama öyle bedava gülmek yok. O zaman yorum bekliyorum senden. gülücük Güneş-satürn-jüpi... Aralarında septil var. Satürn jüpi ağır gezegen diye saymazsak . GÜneşe satürn septil ve jüpi biseptil oluyor ablacım çiçek

Bu arada hayırdır ablacım hastamısın , karın ağrısı falan ?
10-18-2010 07:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Borçlandım desene..gülücük Evet mide krampları ile gece bir türlü uyuyamadım, ülserden sandım ama meğerse gıda zehirlenmesiymiş, aslında zararlı birşey de yemadim, demek ki, zayıf bir anıma denk geldi..
Haritana bakıp birşeyler yazmaya çalışayım ama yetkili ağız değilim bunu bir kez daha belirteyim..verygood
10-18-2010 07:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Evet Sevgili Tiyatral, Başak güneşin akrepte ki Satürne septil açı aldığına göre, mükemmelliyetçi analiz kavramına etki etmiş olmalı, sezgilerini ve anladıklarını tam olarak ifade edemezsen de içten içe kurguladıkların beynine hücum edip dibini bucağını karıştırma na sebep olan bu açı tam seni ifade eden bir açı olmuş, nazik bir çerçevede kendi düşüncelerinin analizlerini gayet mantıklı anlatma çabaların bu açıdan çok etkilenmiş olmalı. Güneşinin, oğlakta ki Jüpiterle olan biseptil açısı da konuyu daha derin anlama çabana işaret ediyor olabilir, geniş bir merak ve sezgilerin getirisi, olayı veya konuyu son demine kadar didiklemene, en mükemmel veriye ulaşmana neden olabilir.. Bu açının nezaket verilerini de dahil ederek, kalp kımadan ısrar ve incelemelerine devam etmeni daha iyi anladım bu açılarla..verygood
10-18-2010 07:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

Çok çok teşekkür ederim ablacım. HArika bir yorum olmuş gerçekten. Ama bu yoruma uyarak yorumun kendisinide didiklicem ondan şüphen olmasın gülücük Kendim bi hazmediyim önce, sorucam ;)
Çokta geçmiş olsun. Gıda zehirlenmesinin venüs retrosuyla ilişkisi var mı acaaba onada bi bak istiyosan ablacım. Ayrıca ülsere kudret narı iyi geliyor heralde , yaraları iyilşetiriyormuş vücuttaki gülücük
10-18-2010 11:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(10-18-2010 07:14 PM)Yonca Yazılan:  Borçlandım desene..gülücük Evet mide krampları ile gece bir türlü uyuyamadım, ülserden sandım ama meğerse gıda zehirlenmesiymiş, aslında zararlı birşey de yemadim, demek ki, zayıf bir anıma denk geldi..
Haritana bakıp birşeyler yazmaya çalışayım ama yetkili ağız değilim bunu bir kez daha belirteyim..verygood

Gıda zehirlenmesi vb. rahatsızlıklar için Gökyüzü Gündemi ve Transitler bölümlerinde öngörümüzü yapmıştık.
Satürn - Neptün 135 * lik olduğu bu dönemde Yay burcunun 16 derece civarında kişisel gezegeni olanlar dikkat demiştim.
Ve sizin Venüsünüz şu günlerde Satürn-Neptün orta noktasına düşüyor.

çok geçmiş olsun çiçek

10-19-2010 01:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(10-18-2010 11:00 PM)tiyatral_gitarist Yazılan:  Çok çok teşekkür ederim ablacım. HArika bir yorum olmuş gerçekten. Ama bu yoruma uyarak yorumun kendisinide didiklicem ondan şüphen olmasın gülücük Kendim bi hazmediyim önce, sorucam ;)
Çokta geçmiş olsun. Gıda zehirlenmesinin venüs retrosuyla ilişkisi var mı acaaba onada bi bak istiyosan ablacım. Ayrıca ülsere kudret narı iyi geliyor heralde , yaraları iyilşetiriyormuş vücuttaki gülücük

Çok teşekkürler kardeşim, evet Venüsle oldukça ilgisi var, ülser tavsiyene de teşekkürler uygulamaya çalışırım..çiçek
10-19-2010 08:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(10-19-2010 01:46 AM)Yıldırım Yazılan:  
(10-18-2010 07:14 PM)Yonca Yazılan:  Borçlandım desene..gülücük Evet mide krampları ile gece bir türlü uyuyamadım, ülserden sandım ama meğerse gıda zehirlenmesiymiş, aslında zararlı birşey de yemadim, demek ki, zayıf bir anıma denk geldi..

Gıda zehirlenmesi vb. rahatsızlıklar için Gökyüzü Gündemi ve Transitler bölümlerinde öngörümüzü yapmıştık.
Satürn - Neptün 135 * lik olduğu bu dönemde Yay burcunun 16 derece civarında kişisel gezegeni olanlar dikkat demiştim.
Ve sizin Venüsünüz şu günlerde Satürn-Neptün orta noktasına düşüyor.

çok geçmiş olsun çiçek

Çok teşekkür ederim iyi dileklerinize..çiçek
Evet okumuştum, haklısınız Venüsün etkisi çok var bu rahatsızlığım da, zaten natalda da Satürn- Neptün açısı sağlığımı zorlayan bir açıya sahip ve Satürn 6. ev yengeçte retro, mide rahatsızlıklarına oldukça yatkın bir bünyem var malesef ki..
Tekrar teşekkürler..gülücük
10-19-2010 08:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(10-17-2010 06:55 AM)Yonca Yazılan:  
(10-07-2010 03:57 PM)eylülmavi Yazılan:  güneş ve uranüs arasında 50' var.. güneşimin açısı çok az, bunu başarısızlıkmış gibi algılıyorumaðla...

Neden başarısızlık olarak algıladığını anlayamadım, septil açılar kişiye mistik etkiler verir, bu açı tam tersi astrolojik verilerde sezgilerine yardımcı olacak bir açıdır, ayrıca bu açıya sahip kişiler oldukça naif ve kibar kişilikleri ile de göze çarparlar. Güzel bir açıya sahipsin eylülmavi..verygood

teşekürler sevgili yonca..çiçek

güneşle jüpiter arasında 104' var.. bu da mı septil açı?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
11-03-2010 12:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(11-03-2010 12:18 AM)eylülmavi Yazılan:  
(10-17-2010 06:55 AM)Yonca Yazılan:  
(10-07-2010 03:57 PM)eylülmavi Yazılan:  güneş ve uranüs arasında 50' var.. güneşimin açısı çok az, bunu başarısızlıkmış gibi algılıyorumaðla...

Neden başarısızlık olarak algıladığını anlayamadım, septil açılar kişiye mistik etkiler verir, bu açı tam tersi astrolojik verilerde sezgilerine yardımcı olacak bir açıdır, ayrıca bu açıya sahip kişiler oldukça naif ve kibar kişilikleri ile de göze çarparlar. Güzel bir açıya sahipsin eylülmavi..verygood

teşekürler sevgili yonca..çiçek

güneşle jüpiter arasında 104' var.. bu da mı septil açı?

Evet eylülcüğüm, biseptil açı oluyor, septil açıdan daha kuvvetlidir, 50 derece olan güneş uranüs arası 2 orb gibi o yüzden zayıf bir etki ancak 104 derece ve biseptil olması bakımından bu açıda olan gezegenler daha etkili olacaktır.verygood
12-04-2010 02:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Asc/ dsc / Ic / mc aksları üzerindeki açılar zeynepelif 18 30,170 12-13-2018 03:31 AM
Son Mesaj: İkizlerben
  Yükselen Burcun ( Asc ) Yaptığı Açılar luci 49 105,088 07-26-2018 05:55 PM
Son Mesaj: Feslegen
  150-inconjunction açılar ateskızı 27 80,955 05-24-2017 12:07 AM
Son Mesaj: Libra
  Novil Açılar ( 9'dan türeyen açılar ) astrosohbet 41 52,866 09-08-2012 01:19 PM
Son Mesaj: ekinoks
  HARİTANIZDAKİ AÇILAR vivienleigh 31 32,090 12-31-2011 12:39 AM
Son Mesaj: DEMET
  Tepe Noktasının ( Mc ) Yaptığı Açılar luci 29 94,253 12-08-2011 04:49 PM
Son Mesaj: Arkadaş
  Açılar ve Yeni Yorumlama Kavramı ferhat006 28 35,185 07-13-2011 01:13 AM
Son Mesaj: nisan15
  Astro.com'da Görunmeyen Açılar. miyase 2 5,386 02-04-2010 09:40 PM
Son Mesaj: astrosohbet

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir