Değerlendir:
  • 24 Oy - 2.92 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Diger Burclara Göre Aslan
Yazar Mesaj
Aisha Çevrimdışı
Scorpio Vip
Scorpio Vip
lt=

Rep Puanı: 2

RE: Diger Burclara Göre Aslan
sanırsam 5. evimi etkileyenlerine rastladım gülücük

bi de çok kokoş oluyorlar :D azcık saflık da var tabi. başak stelyumuna sahip aslan bi arkadaşım öyle değil ama

Burası çok yakında güncellenecek...
03-10-2011 12:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

(10-30-2010 10:03 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  Madonna’nın “la isla bonita” şarkısına takmış durumdayım kaç gündür...
Onun klibinde sergilediği kişilikten etkilenerek onun aslan burcu kadını olduğunu anımsadım. Aklıma sürekli aslan kadınları geliyordu: Jennifer Lopez, Gönül Yazar, Ahu Tuğba, annem, arkadaşlarım…

Hepsi böyle mi dedim içimden. Gerçekten hepsinin ortak noktası vardı:
*Hepsi de ilişkilerinde erkeklerini ordan oraya sürükleyen, kendi gölgelerinde yaşatan insanlardı.
*Liderdi… Baskındı… Bir ortamda en çok konuşandı… Sahne insanıydı…
*Hepsi açık renkteydi… ve güzeldi
*Etoburdu gülücük Gösterişe, pahalı hediyelere ve paraya çok düşkünlerdi…
*Kendilerini herkesten üstün görürlerdi (çoğu zaman haklı olarak ) ama birinde hoşlarına gidecek bir özellik, kıyafet vs… gördüklerinde onu taklit etmekten çekinmezlerdi… yani onların pek de özgün insan olduklarını söyleyemeyeceğim.

*Hepsinin kendilerine göre dini inancı vardı… Kıskanç tabiatlarından hem cinslerini de sevgililerini de nasibini alırdı…
*Biz oğlakları çok mıymıy bulurlardı. Çünkü onlar çok hızlı düşünürler ve yaşarlardı.
*Ve yine biz oğlakların, yengeçlerin melankolileri/yalnızlıkları/sürekli efkarlı (düşünceli) halleri hiç onlara göre değildi. Yalnız kalmak, onlar için can sıkıntısıydı. Böyle durumlarda muhakkak bir arkadaşı arayıp kahve içmeye çağırırlardı. Bizim gibi boş boş düşünmezler, hayatın felsefesini anlamaya çalışmazlardı. Ama yine de bizleri hayatlarından çıkaramazlardı. Ağır kişiliğimize saygı duyarlardı…
*Tabi buradan onların duygusal olmadığı anlamları çıkmasın. Bence en duygusal burçlardan biri ama onlar bizler gibi sebepsiz üzülmezlerdi. Üzülmek için somut bir olaya gereksinim duyarlardı Üzülseler de güçlü kişilikleri yüzünden kimse endişelenmezdi onlara depresyona girecekler diye…
*Bence kin tutmazlardı, kırıldığı birini kolaylıkla affedebilirlerdi…
*Kendi aptallıklarını asla başkalarıyla paylaşmazlardı. Kendisiyle barışık her insanın yaptığı gibi, kendileriyle dalga geçmezlerdi. Gaza gelince anlatırlardı… Ama öyle bir anlatırlardı ki hep başkaları suçlu olurdu
* Özel hayatlarını herkese anlattıkları için bence gizemli olamadılar hiç…
(erkekleri de aşağı yukarı böyleydi)

Velasıl kelam bir oğlağa göre aslan, bana bu şekilde geliyor. sanırım bana en uzak burç. Haritamda aslan bölümü bomboş olduğu için belki de böyle düşünüyorum… Bilmiyorum ki… :D
------
gülücük bu ne aslan düşmanlığı

Kendisiyle barışık her insanın yaptığı gibi, kendileriyle dalga geçmezlerdi."Kesinlikle yanlış benim kendimle çok dalga geçerim ve herkesi de güldürürüm"

Özel hayatlarını herkese anlattıkları için bence gizemli olamadılar hiç" Özel hayatımı öyle ulu orta herkesle de paylaşmam aksine hiç bir aslan zayıf görünmek istemediğinden ..yada bir gün karşı taraf bu bilgiyi kullanmak ister diye düşündüğünden bahsetmez özelinden gülücük

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
04-04-2011 01:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

seni hem anladım hem anlamadım. ben demişim ki: "Kendisiyle barışık her insanın yaptığı gibi, kendileriyle dalga geçmezlerdi." sen de demişsin ki: "Kesinlikle yanlış benim kendimle çok dalga geçerim ve herkesi de güldürürüm"

ama ikinci açıklamanda da demişsin ki "hiçbir aslan zayıf görünmek istemediğinden... "

yani özünüzde zayıf görünme korkusu varsa o zaman başkalarının yanında kendinizin eksik yönleriyle nasıl dalga geçiyorsunuz?

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
04-04-2011 02:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

(11-03-2010 09:32 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  hımm verygood sağol.
küçük bir ekleme yapayım. aslanların, yakın arkadaşlarını bile onlar yokken eleştirdiklerini (çekiştirdiklerini) çoğu zaman alaya alma potansiyellerini ve pratik zekalı olduklarını söylemeyi unutmuşum.
oğlaklar aslandan uzak olsunlar zatengülücük bir aslan olarak da benim düşüncem bu geç kalmışım cevapta ama atlayamadım oğlak maduru olarakgülücük
eklemeye gelince bir aslan olarak arkadaşlarımı yanımda yoklarken sahiplendiğim kadar kendimi sahiplensem dünyayı sallardım, belki güneşimden gelmiyordur bu duygu bilemem astrolojiden uzağım bi süredir unuttum ama dedim ya illa cevap verecemgülücük
bu arada ben ben mavi merhabagülücük

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
07-02-2011 11:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

selam mavi...

oğlaklar, aslanlar uzak dursun zaten demişsiniz. tamam bu mesajı yazıp hemen uzaklaşacağım gülücük

alıntıladığınız mesajımın biraz üstündeki mesajlarda daha uzun bir yazı yazmıştım. aslan bende nasıl bir intiba bırakıyor diye olumlu ve olumsuz yönlerini dilim döndüğünce anlatmıştım. ordaki mesajlarda onları sevdiğime ya da sevmediğime dair bir bilgi yok. nötr olduğumu ifade ettiğim kalmış aklımda.

ir aslan olarak arkadaşlarımı yanımda yoklarken sahiplendiğim kadar kendimi sahiplensem dünyayı sallardım, belki güneşimden gelmiyordur bu duygu bilemem astrolojiden uzağım bi süredir unuttum ama dedim ya illa cevap verecem

demeniz bence de aslan etkisinden değil. izlenimler bölümünde dün ya da önceki gün bir yazı paylaşmıştım. ay'ın jüpiterle ve neptünle açısına sahip olanların, kendilerini kurban ettiğini vs... gözlemlediğimi yazmıştım. çok da örnek vermiştim. sizde her ikisiyle de açısı varmış gülücük bence sebep o. yoksa yine bir aslan olarak, dayanamayıp yazmışsınız

dip not: bu yazıyı tamemn iyi niyetinizle yazdığınızı düşünüyorum.

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

07-02-2011 11:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Yazınızı okuyacağım bayadır giremiyordum okumadım yani, samimiyetimi haritamdan mı yazımdan mı anladınız bilmem ama doğru anlamışsınız,iyi niyetliyimdir hala sevdiğim bir yönüm:D bu arada kişisel bazda değerlendirmelerimi genelleyen bir tip de değilim aslında ''sanırım bana en uzak burç'' cümlesinden girdim konuya , oğlaklarla alıp veremediğim de yok

oğlaklar, aslanlardan uzak dursun zaten demişsiniz. tamam bu mesajı yazıp hemen uzaklaşacağım .....aman yapmayın üzülürümgülücük böle de huylarım vargülücük

07-03-2011 12:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

rica ederim.. küskünlük olmaz gülücük

07-03-2011 12:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

bendende egolari tavan yapmis aslanlar ve cok donuk oglaklar uzak dursun aaa dansy harita bir butundur, artilariyla eksileriyle hepimiz guzeliz(tum burclar) oynamaya devamgülücük)) dansy ask

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
07-03-2011 12:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

bu şarkı yarınlara,
ay'ın jüpiterle ve neptünle açısına sahip olanların, kendilerini kurban ettiğini vs... gözlemlediğimi yazmıştım. çok da örnek vermiştim. sizde her ikisiyle de açısı varmış demiştiniz okudum

idam edilenlerin çoğunun tam doğum tarihi bilinmiyor. erdal eren, deniz gezmiş'in haritalarına baktığımda ve hızımı alamayıp 12 eylül dışındaki olaylarda suikastlara kurban gidenlerin haritalarına baktığımda

ay burçlarının, neptünle ve jüpiterle açıları olduğunu gördüm. bu durum "genellikle" her ikisiyle(nep.&jüpi) açı oluşturuyor durumundayken kiminde de sadece neptünle ya da sadece jüpiterle açı durumundaydı. ve bu açılar genelde kaşıttı ya da kareydi.
yazmışsınız, demek bu kadar ciddi durumgülücük tedirgin oldum:)ama teşekkür ederim haritamdan paylaştığınız için.

07-03-2011 02:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

12 eylülü incelerken yasalara göre yargılanmadan asılan 17 yaşındaki Erdal erenin haritasına bakmıştım. O kombinasyonu görünce üzüldüm. Sonra diğerine baktım aynısı, başkalarına baktım yine aynı kombinasyonlar… dedim bu bir tesadüf mü?!!

Aslında beni çeken ve tesadüf olmadığına inandıran ikinci bir sebep de şuydu. Bu açı bende de vardı. ben de kendimi feda ediyorum çoğu zaman. Genelde sakin bir mizacım var. Ama haksızlığa tahammül edebildiğim pek söylenemez. Bir toplantıda bana ne oluyorsa insanların haklarını “kendilerinden önce” ben müdafaa ediyorum. haliyle de fişleniyorum!.. göze batıyorum.

Ne demektir “kendini feda etmek” kavramı? Değişebilir herkesin nezdinde. Bana göre, O dönemki insanlar dediğim gibi idealleri olan insanlardı. Neredeyse bütün insanların yaptığı gibi ortalık durulana kadar bir köşede saklanıp bulanık su durulduktan sonra kurulmuş yeni ve güzel sisteme beleş yerleşme zihniyeti taşıyanlardan değildi. Düzenin değişmesi gerekiyordu ve bana dokunmayan yılan bin yaşasın demediler! Korkak bir kumandan gibi arka saflarda da savaşmadılar.!

ha idealleri tartışılır, kimine göre yanlış gelir. Ona bir şey diyemem. Ama hep başkalarının haklarını savunduklarından, cesur olduklarından devre dışı bırakıldılar, dışlandılar… bugün, bu açıya sahip olduğumuz için kellelerimiz tabi ki gitmeyecek. (o dönem gidebilirdi gülücük) ama biz yine sadece gerektiği zaman konuşmayı öğrenemeyeğiz gibime geliyor

***** sanırım biraz yavan anlatmışım ama idare ett!!..

07-03-2011 02:50 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Aslan Burcu Vurgusu ve Ünlüleri astrosohbet 41 80,654 04-03-2017 09:12 PM
Son Mesaj: Libra
  Aslan burcu kaşları Nin.Me.Sar.Ra 3 6,866 02-23-2017 02:19 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Aslan Kadını yaren 30 38,791 03-25-2015 05:33 PM
Son Mesaj: say24