Değerlendir:
  • 22 Oy - 3.14 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Yengecin duygulu ve güzel kadınları
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Yükselen Yengecin duygulu ve güzel kadınları
Bir Fransız bilgesinin dediği gibi ;

jö persa pervaş perma peryin , je perse pervi perşin =)

09-28-2010 09:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

(09-28-2010 09:45 PM)Yıldırım Yazılan:  Bir Fransız bilgesinin dediği gibi ;

jö persa pervaş perma peryin , je perse pervi perşin =)

Anlamı ilginç olsa gerek puhaha2
09-28-2010 09:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

(09-28-2010 11:01 PM)virgotaurus Yazılan:  
(09-28-2010 09:34 PM)Messa Yazılan:  Haydi bre yiğitler yengeç satürn meydan muharebesine gülücük) Benim gibi ay oğlak yükselen yengeçler napsıngülücük)))

Seninle aynı durumda hissediyorum kendimi yükselenim yengeç ama yükselen yöneticisi ay başakta ve satürnle kavuşmuş durumda... Bende de yengeç, başak ve ay ile kavuşan satürnden oğlak özellikleri var...Ne yazık ki incelediğim kadarıyla forumda en sevilmeyen 3 burç; yengeç, başak ve oğlakgülümse dil çýkarma

Bizi sevmiyorlar mı ki dil çýkarma Yok ya iyiyiz biz sevimliyiz diyemeyeceğimde yani güveniliriz en azından verygood
09-28-2010 11:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
intrinsic Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip
lt=

Rep Puanı: 0

yukselen yengeç burcunun güzellik verdiği evet biraz kişisel bir fikir olmuş,
belki şöyle denebilirdi, yükselen yengeç, yengeç burcunun görünürde olması demekse kişide, değişen duyguları yüzünden en çok okunan kişiler yükselen yengeçlerdir diyebiliriz, yansıtıcı olmak etki etmeyi de beraberinde getirir, bu duyguların tesiri bazılarına güzel gelir, karşısındakini güzel bulur, ama göreceli, ve de kişiye göre değişen durumlar bunlar...

zayi olmaz gül temennasiyle vermek hare su...
09-28-2010 11:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

asc yengeçlerin cidden enteresan fizikleri oluyor cameron diaz,angelina jolie,annalıyn maccord fizik yapıları benzer özellikte
09-29-2010 10:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

1. eve yerleşen gezegenler önemli olmakla birlikte Yükselen yengeç'in bir bayana duru güzellik özellikle bakışlarda duruluk,saflık verdiğini söyleyebilirim.Zira ay etkisi vardır.Ay'da cazibe ve çekicilik verir,yuvarlak hatlar falan.Ayrıca yine bir başka yerde yükselen yengeç'in eşlerinin çok şanslı olduğu vurgulanıyordu.Öyle ki eşleri için başarı basamaklarını tırmandıran itici bir güç,sürekli onları rahatlatan,dinleyen,sorunlarıyla ilgilenen tipler oluyorlarmış.Şahsen yükselen yengeç olarak ben de eşimin en iyisi için çabalayacağımı düşünüyorum,ben de yetinemiyorum:)Haritanın bütünü önemli olmakla birlikte,bu her nekadar Venüs'ün 1. evde olması kadar bariz birşey olmasa da yükselen yengeç'in cazibe ve duru güzellik verdiğine katılıyorum.Böyle utangaçlıkla karışık naif,masum bir güzellik..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=3...r=1&nho2=1
09-29-2010 04:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

ozzy arkadaş, yükselen yengecin güzel bayanları diye bir başlık açmış ama açtığına bin pişman etmişsiniz. astrolojide bilinen şeyler var. venüsün 1. evde olması, bir bayana cazibe verir gibi... gülücük

belki yükselen yengeç de böyle bir potansiyel taşıyordur ve bu durum daha keşfedilmemiştir. olabilir yani gülücük sonuçta kalın dudaklar verir yengeç gülücük
ben de naçizane bilgilerimle ve gözlemlerimle bazı tespitlerde bulunuyorum ve çok doğru çıkabiliyor.yengeç bayanlarıyla da ilgili çok gözlem yaptım.mesela onların eşlerini ve çocuklarını çoğu zaman ailesinden(anne-baba-kardeşler vs.)bir gömlek daha üstün tuttuğunu gördüm.
hani onlara ev kuşu deriz ya.oysa gezmeyi, eğlenmeyi yaylar, aslanlar, koçlar... kadar çok sevdiklerini, eğlence insanı olduklarını

ve iş hayatlarında çok hırslı ve başarılı olduklarını gördüm..

(üçü bir arada gülücük

ama bunların hiçbirini okumadım bir yerde. ayrıca bence onlar duygu sömürüsü yapmıyor. ama balıklar için dil çýkarma ve akrepler için aynı şeyi söylemeyebilirim(akrepler baştan çıkarıcı şeytan gibi yapıyor)

sonucum şudur ki güzellik kavramı sadece fiziki güzellik değildir. bir erkek, kendisini sarıp sarmalayacak bayanlardan hoşlanır genelde. yengeç de bu özelliğiyle fark atabilir insanların gözlerine güzel gelebilir gülücük

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
09-29-2010 07:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Yükselenim yengeç ama dudaklarım incedirgülücük)) Benim gözlemlediğim kadarıyla eğer yengecin aile ortamı ev ortamı iyiyse ve gerçekten mutluysa ortamda kendine güvenen neşeli kişiler oluyor. Ama sorun varsa iki tane yengeç arkadaşta gördüm arkadaşlarından biriyle saplantılı bir ilişki kurmaya çalışıyor. Yani sürekli onla gezmek her yaptığını bilmek vs vs. Ama çok ciddi bir boyutta oluyor. İki tane yengeçte lise yıllarımda farkettim. Genelleme tabiki doğru olmaz.
09-29-2010 07:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

dudaklarının ince olması konusuna gelince (bir iddiam yok sadece öğrenmek için soruyorum) fiziksel özellikler biraz da ırsidir. şöyle bir durum olabilir mi? dudakların ince olsa bile ailendeki diğer bireylere göre birazcık daha kalın olabilir mi?

dediklerine kısmen katılıyorum. yengeçler kesinikle çok duygusallar ve bana göre kendini üzen erkeklerden hoşlanıyorlar.(bunda eminim) ve aşk acıları yüzünden yataklara düşüp hastalanıyorlar. aşkta hep ver hep ver... nereye kadar... gülücük

bilirsin böyle durumlarda insanlar patlar...
işte onların da gizli aşk yaşama eğilimleri bu yüzden.yükselen yengeçte bu kadar var mıdır ama burcu yengeç olanlarda bu durum fazlasıyla mevcut maalesef.
kendi arkadaşlarımdan biliyorum. ve yengeç burcu ünlülerinden biliyorum.
sezen aksu, yıldız tilbe,türkan şoray(emin değilim),aşkın nur yengi,deniz seki...

bunlar hep yasak aşk yaşayan insanlar... ama ben onları anlıyorum

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
09-29-2010 07:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Yok öyle dikkat çekici bir kalınlık yokgülücük) Ailemdekilere bakıyorum yok fark. Ama yengeç özelliği kilo alma meylim var. Yengeç tipine çok benziyorum. Duygusal yoğunluk doğrudur duygusallığının doyrulmadığı durumlarda saplantı şeklinde çevresindeki bireylere gösterebilirler. Sadece yengeç için değil tabi bu duygusallık karekteri gösteren tüm kişiler içinde söylenebilir.
09-29-2010 08:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Yükselen Yengeç Angel 56 69,740 12-16-2017 10:32 AM
Son Mesaj: Virgoss
  yükselen yengeç fotoğraflar aeon 34 45,213 07-01-2016 04:52 AM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir