Değerlendir:
  • 23 Oy - 3.09 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Yengecin duygulu ve güzel kadınları
Yazar Mesaj
aeon
Kayıtsız

RE: Yükselen Yengecin duygulu ve güzel kadınları
(11-10-2010 05:34 PM)Kıvılcım Yazılan:  arkadaşlar yükselen yengecim ama beni gören herkes ya boğa burcusun ya balık diyorlar.....yükselen yöneticim ay ve 10.evde ,ay da boğa da ondan mı yengeçten boğa ya benzemem

asc venüs kavuşumundan ötürü

kız kardeşiminde güneş venüs kavuşumu var.yüz hatlarınız aynı.
oysa güneşi koç .
11-10-2010 05:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

(09-28-2010 03:41 PM)ozzzyyy Yazılan:  bir kadında en sevdiğim yükselen burcu yengeç...
hem çok güzel hem duygulu kadın gibi kadınlar
duru güzelliğiyle büyüleyenler.....
Angelina Jolie, Liv Tyler, Kylie Minogue, Eva Gabor, Tyra Banks, Julia Roberts, Milla Jovovich, Cameron Diaz, Elizabeth Hurley, Cindy Crawford.... Dünyanın hayran kaldığı bu güzeller yükselen yengecin anaçlığındalar

ayrıca şarkılarıyla her aşık olduğumuzda yanımızda olan enfes sözleriyle yıllardır hayran olduğumuz pek çok kadın sanatçı yükselen yengeç
Sezen Aksu, Şebnem Ferah, Yıldız Tilbe, Zeynep Dizdar, Cher....

açıkcası erkekleri için söyleyemiyeceğim ama bu sıcacık kadınların çevrenizde olması büyük şans anaç, sevimli, merhametli, dürüst, tatlı kadınlar...
pek çoklarının aksine bazen keşke 20 dk önce doğsaydım diyorum:D

Bu yazdığın isimler içinde senin ''duru güzelliğiyle büyüleyenler.....'' tanımına uyabilecek bir tek Liv Tyler var O da Yengeç- Yükselen Yengeç olduğu içindir herhalde.
Listedeki bazı isimlerin annelerine bakıyorum kızlarından daha güzel ve kadınsı duruyorlar.Mesela Liv Tyler'ın annesi Bebe ruth,Angelina'nın annesi Marcheline Bertrand kızlarından daha güzel kadınlar.Genetiklerini dikkate alırsak Yükselen Yengeç pek güzellik vermemiş Angelina ve Liv'e.

Nin.Me.Sar.Ra
11-17-2010 04:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

(11-17-2010 04:21 PM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  Bu yazdığın isimler içinde senin ''duru güzelliğiyle büyüleyenler.....'' tanımına uyabilecek bir tek Liv Tyler var O da Yengeç- Yükselen Yengeç olduğu içindir herhalde.
Listedeki bazı isimlerin annelerine bakıyorum kızlarından daha güzel ve kadınsı duruyorlar.Mesela Liv Tyler'ın annesi Bebe ruth,Angelina'nın annesi Marcheline Bertrand kızlarından daha güzel kadınlar.Genetiklerini dikkate alırsak Yükselen Yengeç pek güzellik vermemiş Angelina ve Liv'e.

Bebe ruth değil yahu Bebe Buell.Nerden aklıma gelmişse o isimdil çýkarma

Nin.Me.Sar.Ra
11-24-2010 11:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

(11-17-2010 10:12 PM)gezegenjupiter Yazılan:  yükselen yengeç..5. ev akrep..nasıl bir anaçlık anlatamam ask
üstüne yetmiyormuş gibi; ay-neptün karesi saskin.w
ama sevinip üzülüp kızıp ağlayan bir yapım yok, hatta yakınımdakiler benim fazlaca duygusuz olduğumu söylerler genelde (ay başak), beni hayatsal düzeyde etkileyen bir durum yoksa sorunları umursamam
haberleri hiç izlemiyorum sadece önemli olayları netten takip ediyorum. bu durum duygusallık değil,
o olayları kendim yaşıyormuş gibi hissttiğim zaman kötü oluyorum, örneğin bir çocuğun boğulma haberi ve annesini gösteren bir haber...
yükselen yengeç için çocuktan daha değerli bir şey yok ve empati halinde neler hissettiğimi az çok tahmin edersiniz..
empati özellikle yükselen yengecin kaçınması gereken bir durum diye düşünüyorum ya da ben çareyi kaçmakta buldum diyelim, beni huzursuz ve mutsuz hissettiren her durumdan uzaklaşıyorum

gereksiz yere zaten ay-neptün karesi alan psikolojimi bozmanın hiç alemi yok hiç halim yok

fiziksel özelliklere gelince; boyum kısa;160, yuvarlak omuzlar , zayıf olmama rağmen balık etli kollar, beyaz ten, kalın dudaklar, ve tam yazdığı gibi; yeni tanıdğım birine çok hoşlanmadıysam kesinlikle dokunamam. ama sevdiğim kişilere (erkek arkadaşım ve çocuklar,bebekler bu guruba dahil) dokunmadan da duramıyorum melek

Yükselenim yengeç, akrep benimde 5. evde ve bende de ay-neptün karesi vargülücük)
11-25-2010 12:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(11-26-2010 01:45 AM)gezegenjupiter Yazılan:  
(11-25-2010 12:07 AM)Messa Yazılan:  Yükselenim yengeç, akrep benimde 5. evde ve bende de ay-neptün karesi vargülücük)

sende neptün-merkür karesi var, ayın neptünle kavuşumda gülücük
5. evin girişi de akrp değil terazi

ama haritayı placidustan değil whole sings dan çıkartırsan muhtemelen haritada kaymalar olacak ve 5. ev girişi akrebe gelebilir.
ama haritalarda sadece ev çizgileri ve gezegenlerin evleri yer değiştirir , gezegenlerin birbirleriyle olan konumları yer değiştirmez.
yani senin güneş-ay üçgen, güneş-jupiter sextil ve hep öyle olacak
şanslı insan seni alkis

evet, ay neptün kavuşumu vardı karesi degil gülücük 5. evim placidusa görede akrep sayılıyor çünkü mars kendi burcu akrepte ve jupiterde burda. Terazi girişli olsada baskın akrep olduğu için akrep kabul ediliyor. Pluto terazi kişisel gezegenlerden değil.
11-26-2010 02:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
venusshine Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

(09-28-2010 07:06 PM)Yıldırım Yazılan:  Evet bu örnekler ozzzyy arkadaşımıza göre öyle olabilir lâkin bende Yükseleni Yay olanlardan bir demet çok güzel , zeki ve başarılı ünlü listesi çıkarabilirim.
Bir başkası ise Yükseleni Akrep olanlardan çok zeki , seksi ve güçlü isimler çıkarabilir vs..

Bu gibi listelere bakarak genelleme yapmak pek doğru olmayabilir.

Ancak şöyle bir liste yapılabilirdi ;

Venüsü 1.evde olupta güzel ve çekici olanlar ( Angelina Jolie gibi )

Ay 1.evde olupta duygusal ve anaç olanlar vb.

venus um birinci evde :D

[Resim: astro2gw01venusshineven.th.gif]
07-24-2011 04:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Yükselen yengeç iyidir hoştur güzeldir vs vs gülücük Kendim bile inanmıyorum kendima bakarak dil çýkarma
07-24-2011 04:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Yükselen Yengeç Angel 56 69,797 12-16-2017 10:32 AM
Son Mesaj: Virgoss
  yükselen yengeç fotoğraflar aeon 34 45,235 07-01-2016 04:52 AM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir