Değerlendir:
  • 22 Oy - 3.14 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Yengecin duygulu ve güzel kadınları
Yazar Mesaj
ozzzyyy Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Yükselen Yengecin duygulu ve güzel kadınları
bir kadında en sevdiğim yükselen burcu yengeç...
hem çok güzel hem duygulu kadın gibi kadınlar
duru güzelliğiyle büyüleyenler.....
Angelina Jolie, Liv Tyler, Kylie Minogue, Eva Gabor, Tyra Banks, Julia Roberts, Milla Jovovich, Cameron Diaz, Elizabeth Hurley, Cindy Crawford.... Dünyanın hayran kaldığı bu güzeller yükselen yengecin anaçlığındalar

ayrıca şarkılarıyla her aşık olduğumuzda yanımızda olan enfes sözleriyle yıllardır hayran olduğumuz pek çok kadın sanatçı yükselen yengeç
Sezen Aksu, Şebnem Ferah, Yıldız Tilbe, Zeynep Dizdar, Cher....

açıkcası erkekleri için söyleyemiyeceğim ama bu sıcacık kadınların çevrenizde olması büyük şans anaç, sevimli, merhametli, dürüst, tatlı kadınlar...
pek çoklarının aksine bazen keşke 20 dk önce doğsaydım diyorum:D
09-28-2010 03:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

RE: Yükselen Yengecin duygulu ve güzel kadınları
Yükselenim yengeç ama güzel değilimgülücük) Cameron diaz da başak yükselen yengeçmiş ilginç gülücük Duygusallığım az buçuk var ama sağolsun oğlak ay biraz bozuyor sanırım. Anaç karekterim var çevremlede iyi anlaşırım. Özellikle çocuklarla anlaşırken filan merhamet özelliğim öne çıkıyor.
09-28-2010 05:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Başlığı görünce direk aklıma sen geldin Sniperhehee yengeç karşıtı bir kaç söylemi vardır bu hatunun dedim..Yanılmadım:D
09-28-2010 06:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

(09-28-2010 05:17 PM)Messa Yazılan:  Yükselenim yengeç ama güzel değilimgülücük) Cameron diaz da başak yükselen yengeçmiş ilginç gülücük Duygusallığım az buçuk var ama sağolsun oğlak ay biraz bozuyor sanırım. Anaç karekterim var çevremlede iyi anlaşırım. Özellikle çocuklarla anlaşırken filan merhamet özelliğim öne çıkıyor.

güzel değilim diyen bir bayan ilginç olmuş gerçekten gülücük yoksa kinayemi yaptın messa ,başak mütevaziliğidir belki sendeki

Yüzde ısrar etme,doksan da olur.İnsan dediğinde
noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

http://a1108.hizliresim.com/11/8/16/17364.gif
09-28-2010 06:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

tuba büyüküstün de yengeç burcu hatırladığım kadarı ile ve ben kendisini çok beğeniyorum , ama yükselenini bilmiyorum

noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

09-28-2010 07:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Evet bu örnekler ozzzyy arkadaşımıza göre öyle olabilir lâkin bende Yükseleni Yay olanlardan bir demet çok güzel , zeki ve başarılı ünlü listesi çıkarabilirim.
Bir başkası ise Yükseleni Akrep olanlardan çok zeki , seksi ve güçlü isimler çıkarabilir vs..

Bu gibi listelere bakarak genelleme yapmak pek doğru olmayabilir.

Ancak şöyle bir liste yapılabilirdi ;

Venüsü 1.evde olupta güzel ve çekici olanlar ( Angelina Jolie gibi )

Ay 1.evde olupta duygusal ve anaç olanlar vb.

09-28-2010 07:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(09-28-2010 06:58 PM)Nâr Yazılan:  
(09-28-2010 05:17 PM)Messa Yazılan:  Yükselenim yengeç ama güzel değilimgülücük) Cameron diaz da başak yükselen yengeçmiş ilginç gülücük Duygusallığım az buçuk var ama sağolsun oğlak ay biraz bozuyor sanırım. Anaç karekterim var çevremlede iyi anlaşırım. Özellikle çocuklarla anlaşırken filan merhamet özelliğim öne çıkıyor.

güzel değilim diyen bir bayan ilginç olmuş gerçekten gülücük yoksa kinayemi yaptın messa ,başak mütevaziliğidir belki sendeki

Yok ya kesinlikle mütevazilik yok ölçtüm biçtim tarttım güzel değilim. Kompleksli olduğumdan değil olanı diyorum. Ama şu var insanları değerlendirirken tek ölçüt güzellik değil. Evet, güzel standartlarına uymuyorum ama çevreyle iletişim kurmada yakınımda bulunan insanlarla anlaşmada iyiyimdir. Annem misafir gelince mesela illa sende ol der niye derim konuşkansın sohbeti çeviriyorsun der. Okul ortamındada arkadaşlarım herkesle ılımlı bir şekilde anlaştığımı söyler bu da benim özelliğim. Daha doğrusu öyle olmakta zorlanmadığım özelliğim.Herkesin illaki olumlu sayılabilecek çevredeki insanların hoşlanabileceği sevebileceği özellikler vardır. Kişinin kendini bilmesi en güzeli gülücük)
09-28-2010 07:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

bencede kişinin kendini bilmesi en güzeli ama bir bayandan böyle bir özeleştiri sen aşmışsın ne diyim, ayrıcada senin venüs mars karen yeter :D

HZ Mevlana!!!

09-28-2010 07:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ozzzyyy Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

bunlar benim görüşümdü arkadaşlar beğenilmediyse konu kapanabilir hiç mühim değil..
bukadar tepki beklemiyordum açıkcası fazla geldi....
09-28-2010 07:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Yengeçlere düşmaan olmayın yazıktı yagülücük))) Yengeç duygusaldır iyi niyetlidir ne bileyim. Ha kinide çok yoğundur filan.
09-28-2010 08:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Yükselen Yengeç Angel 56 69,741 12-16-2017 10:32 AM
Son Mesaj: Virgoss
  yükselen yengeç fotoğraflar aeon 34 45,217 07-01-2016 04:52 AM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir