Değerlendir:
  • 17 Oy - 2.71 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tasinma, Tasinma Sonra Bir Daha Tasinma...
Yazar Mesaj
ela Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip

Rep Puanı: 0

Tasinma, Tasinma Sonra Bir Daha Tasinma...
Arkadaslar artik bu yil koli yapmaktan, esylari yerlestirip tekrar toplamaktan bi hal oldum. 2009da bir kez tasindim yurt disina. 2010 mayis basinda tekrar ayni sehir icinde farkli bir eve tasindim. Su an yine koli yapiyorum ve tekrar tasinma var. Hatta belki bu yil sonuna kadar bir kez daha....sürprizzz Cok yorucu oluyor keske bir an once yerlesik hayata gecsem... Bazen diyorum ekndime ben orumcekgillerdenim herhalde aslinda duzen delisiyim. Agimi bir yere kurup orda yasamali agimdan disari cikmamaliyim....ama nerdeeee? Sanirim bu harektelilikte 4. evimdeki transitler etkili. Ilginc, hayatimda hic tasinmadigim icin daha da bir ilginc.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang....y=8&go=Go
09-08-2010 05:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

RE: Tasinma, tasinma sonra bir daha tasinma...
(09-08-2010 05:05 AM)ela Yazılan:  Arkadaslar artik bu yil koli yapmaktan, esylari yerlestirip tekrar toplamaktan bi hal oldum. 2009da bir kez tasindim yurt disina. 2010 mayis basinda tekrar ayni sehir icinde farkli bir eve tasindim. Su an yine koli yapiyorum ve tekrar tasinma var. Hatta belki bu yil sonuna kadar bir kez daha....sürprizzz Cok yorucu oluyor keske bir an once yerlesik hayata gecsem... Bazen diyorum ekndime ben orumcekgillerdenim herhalde aslinda duzen delisiyim. Agimi bir yere kurup orda yasamali agimdan disari cikmamaliyim....ama nerdeeee? Sanirim bu harektelilikte 4. evimdeki transitler etkili. Ilginc, hayatimda hic tasinmadigim icin daha da bir ilginc.

Evet 4. eviniz hareket halinde olmanızı ve değişiklikleri destekliyor, koç burcunda oluşan tr etkilere alışmanız gerekecek, olsun farklı deneyimler kazanıyorsunuz, aile hayatınıza bolluk ve değişiklik hakim olacak, dediğiniz gibi tekrarlanan taşınma süreçleriniz devam edecek gibi, ancak harita eşinize ait yanılmıyorsam..
09-08-2010 06:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ela Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip

(09-08-2010 06:56 PM)Yonca Yazılan:  
(09-08-2010 05:05 AM)ela Yazılan:  Arkadaslar artik bu yil koli yapmaktan, esylari yerlestirip tekrar toplamaktan bi hal oldum. 2009da bir kez tasindim yurt disina. 2010 mayis basinda tekrar ayni sehir icinde farkli bir eve tasindim. Su an yine koli yapiyorum ve tekrar tasinma var. Hatta belki bu yil sonuna kadar bir kez daha....sürprizzz Cok yorucu oluyor keske bir an once yerlesik hayata gecsem... Bazen diyorum ekndime ben orumcekgillerdenim herhalde aslinda duzen delisiyim. Agimi bir yere kurup orda yasamali agimdan disari cikmamaliyim....ama nerdeeee? Sanirim bu harektelilikte 4. evimdeki transitler etkili. Ilginc, hayatimda hic tasinmadigim icin daha da bir ilginc.

Evet 4. eviniz hareket halinde olmanızı ve değişiklikleri destekliyor, koç burcunda oluşan tr etkilere alışmanız gerekecek, olsun farklı deneyimler kazanıyorsunuz, aile hayatınıza bolluk ve değişiklik hakim olacak, dediğiniz gibi tekrarlanan taşınma süreçleriniz devam edecek gibi, ancak harita eşinize ait yanılmıyorsam..
Yoncacigim duzelttim canim su an benim haritam var. Tekrarlanan tasinma surecleri ne zaman son bulur iste bunu merak ediyorum. Yerlesik hayati ozledim.
Cok tesekkur ederim.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang....y=8&go=Go
09-08-2010 08:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Sizin de 4. eviniz koç ve yanılmıyorsam, mars ve Jüpiter-uranüs zıt açı transiti sizi 10. ev ve 4. ev aksında bir etkiye maruz bırakmış, kariyer için değişim ve evden, yuvadan ayrılma durumuna sebep olmuş gibi, Mars jüpiter ve uranüsü koç burcunda her tetiklediğinde bir farklılık yaşayabilirsiniz, yalnız Jüpiterin koç burcundan çıkışı ile yaklaşık, 1yıl kadar sonra bu etkiler azalacaktır, arada uranüs ciddi değişikliklere sebep olsa da bu sıklıkla hissedeceğiniz bir durum olmayacaktır..
Daha önceki taşındığınız zamanlarda da 9. eviniz transit etkilerle tetiklenmiş olabilir..
09-08-2010 08:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

RE: Tasinma, Tasinma Sonra Bir Daha Tasinma...
ela sana bendeki gibi bir ev burç yerleşimi lazım. Kök saldım yerime tövbe gidemiyorum bir taraflara ya.. Kaldık evde çıkamıyoruzz bi türlü....
09-09-2010 12:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

4 Evden merkür geçerken ...

Mars geçerken , Saklı süreç sonlarına.. yer değiştirilir ..büyük küçük hiç fark etmez

Yada NATAL HARİTADA...

4 EVİ KESEN burç değişken burç( İkizler ,başak , yay, balık) gibi ise...

Yadabu burç yerlşimlerine sert yada hareket veren bir gezegen yerleşmişse

Bu durumlar yaşanır...

Tekbili mekanda ferahlık varmış gülücük))
09-09-2010 12:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(09-09-2010 12:58 AM)Schatz Yazılan:  4 Evden merkür geçerken ...

Mars geçerken , Saklı süreç sonlarına.. yer değiştirilir ..büyük küçük hiç fark etmez

Yada NATAL HARİTADA...

4 EVİ KESEN burç değişken burç( İkizler ,başak , yay, balık) gibi ise...

Yadabu burç yerlşimlerine sert yada hareket veren bir gezegen yerleşmişse

Bu durumlar yaşanır...

Tekbili mekanda ferahlık varmış gülücük))

4. evim başak burcuyla başlamış terazi burcuyla devam ediyor terazinin ilk derecesinde merkür var bir de satürn terazi 4. eve yerleşmiş. Bu şekildeki bir konum beni yerimde sabitliyor mu yoksa belli bir zamandan sonra sık yer değişimleri görünecek mi?
09-09-2010 04:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Biraz hareketli bir çocukluk ileriki yaşlarda sık yer değiştirme ve yine hareketli bir ömür sonu ...

Ama bu sadece yyazdıklarında bağıntılı tam haritana bakmadım ...
09-09-2010 06:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(09-09-2010 06:00 PM)Schatz Yazılan:  Biraz hareketli bir çocukluk ileriki yaşlarda sık yer değiştirme ve yine hareketli bir ömür sonu ...

Ama bu sadece yyazdıklarında bağıntılı tam haritana bakmadım ...

ilk çocukluk çagımda hareketliydim yürümeye başladığım anda zaptedilememişim ama sonrasında durgunluk. Şu an aslında tam olarak sormak istediğim çalışıyorum kendi memleketimdeyim ailemle kalıyorum. Belli yaştan sonra sıkıyor ayrılmak istiyorum da öyle ev almadan ya da tayin vs çıkmadan ayrılamam. Satürn 4. evde terazi burcundaki yorumda okudum sanırım geç evlilik ya da aileden hic kopmama gibii bişeyler yazıyordu ben istemiyorum öyle olsun. Tamam aile seviyorum kötü olduğundan değil de belli yaştan sonrada olmuyor.
09-09-2010 07:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 7

bende sık taşınanlardan birisiyim 2 senede bir benimde 4. evi kova birazıda balıkta acaba balıkta olduğu içinmi taşınma oluyor schatz

[Resim: vuslatharitas.th.gif]

secdelerde imiş aşk bulmak alnıma düştü
09-09-2010 11:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir