Değerlendir:
  • 22 Oy - 3.05 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kehanet Depresyona Sokuyor
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Kehanet Depresyona Sokuyor
(02-23-2011 02:48 PM)astaaa Yazılan:  astrolojiyi iste bu sebepten iyice incelemek istemiyorum...kehanet fal buyu yasak bunlarin hepsi.. adam diyor iste annesinin olecegini 10 sene onceden biliyormus ne kadar gercek ne kadar dogru bilinmez ama ne kadar aci verici birsey, bi kac yerde daha gormustum yok 99 depremi tahmini vs.vs...diyelimki dogru misal, 2015 de evlencen 2020de cocugun olacak 2025 de isten ayrilcan 2030 da verem olacan 3 sene surunup 2033de olecen bunlari ogrendiginde yasamanin ne anlami olacak...umidin inancin ne olacak..
sacma bos isler bunlar...

kesinlikle haklısın verygood

hadi arkadaşlar forumu kapatıyoruz , bizim yıllarca çözemediğimiz şeyi iki dakikada çözen bir dehayla karşılaştık , sana ne kadar teşekkür etsek azdır yıllardır boş işlerle uğraşmışız bizi uyandırdın =)

02-23-2011 08:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

(02-23-2011 08:22 PM)Yıldırım Yazılan:  
(02-23-2011 02:48 PM)astaaa Yazılan:  astrolojiyi iste bu sebepten iyice incelemek istemiyorum...kehanet fal buyu yasak bunlarin hepsi.. adam diyor iste annesinin olecegini 10 sene onceden biliyormus ne kadar gercek ne kadar dogru bilinmez ama ne kadar aci verici birsey, bi kac yerde daha gormustum yok 99 depremi tahmini vs.vs...diyelimki dogru misal, 2015 de evlencen 2020de cocugun olacak 2025 de isten ayrilcan 2030 da verem olacan 3 sene surunup 2033de olecen bunlari ogrendiginde yasamanin ne anlami olacak...umidin inancin ne olacak..

kesinlikle haklısın verygood

hadi arkadaşlar forumu kapatıyoruz , bizim yıllarca çözemediğimiz şeyi iki dakikada çözen bir dehayla karşılaştık , sana ne kadar teşekkür etsek azdır yıllardır boş işlerle uğraşmışız bizi uyandırdın =)
koptum.w
02-24-2011 01:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
uranus Çevrimdışı
.
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 15

koptum.w

Yıllardır karsıma böyle tipler cıkar, gülüp gecerim...
Şuna dikkat edelim arkadaşlar, astrolojinin, astrolojiye inananlara faydasi vardır, inanmayanlara yoktur. Inanmayanları da inansınlar diye zorlamanın hic bir faydası yok, boşa kürek cekersiniz...O kadar cok inanmayan var ki, onlar da bir sekilde yasıyorlar, ama bizler farklı yaşıyoruz... Agabeyim, felsefe, mantık, psikoloji ögretmeni, ikizler burcu, inanılmaz sacma bulur astrolojiyi ve hep benle dalga gecer... gecenlerde "benim bi falima baksana " dedi..."hadi git yaa, bosver..." dedim...

Mutluluğumun sınırı, başkalarının mutsuzluk sınırına kadardır.
03-30-2011 11:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vatansever Çevrimdışı
Yasaklanmış

gülücük
03-30-2011 11:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 7

benim anlamadığımda böyle düşünüyorsun da bu sitedee işin neacaba

[Resim: vuslatharitas.th.gif]

secdelerde imiş aşk bulmak alnıma düştü
03-30-2011 11:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Parlaışık
Kayıtsız

astaaa demiş ki: astrolojiyi iste bu sebepten iyice incelemek istemiyorum...kehanet fal buyu yasak bunlarin hepsi.. adam diyor iste annesinin olecegini 10 sene onceden biliyormus ne kadar gercek ne kadar dogru bilinmez ama ne kadar aci verici birsey, bi kac yerde daha gormustum yok 99 depremi tahmini vs.vs...diyelimki dogru misal, 2015 de evlencen 2020de cocugun olacak 2025 de isten ayrilcan 2030 da verem olacan 3 sene surunup 2033de olecen bunlari ogrendiginde yasamanin ne anlami olacak...umidin inancin ne olacak..

Siz evvela Türkçeyi katletmeden kullanmayı öğrenin zira yazım Türkçeniz bir felaket görüldüğü üzere .(olucan , evlencen ve saire gibi kelimeler dilimizde yok Daha sonra da sıradan kehanetmiş gibi astrolojiyi yanlış yorumlamamayı , şarlatanlıkla karıştırmamayı bol bol okuyarak öğrenin ya da böyle sitelerde bulunmayın.Astrolojiyi de belli bir eğitim düzeyinde olmayanlar anlayamaz zaten.
03-31-2011 12:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
UquRx Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Merhaba arkadaşlar,

Bu kadar çok kehanetlerden bahsedilmişken, ben de size şunu danışmak istedim şayet site vermemizin bir sakıncası yoksa.

http://astroloji2010.somee.com/ Belki takip ediyorsunuzdur. Mahmut adında biri ; sanıyorum bu siteden de astrolojik bilgiler eklediği olmuştu sitesine k,i ben de böylece bu siteyi öğrenip birşeyler öğrenmeye veya bildiklerimi geliştirmeye başladım diyelim, bu sitede Kuran ve remil bilgisiyle gelecekle ilgili bilgiler veriyor.Bilmiyorum kullandığı Türkçeden mi kaynaklanıyor ama ben, verdiği bağlantıları yani, birşeyler sunarken ortaya koyduğu ispatları neye dayandırdığını anlamıyorum. Paylaştığı verilerin astrolojik bilgiler de içermesi sebebiyle sizin daha iyi anlayabileceğinizi düşündüğümden fikrinizi sormak istedim.

Eğer böyle bir soruya hakkım yoksa , özelden yazabilirseniz düşüncenizi çok sevineceğim. gülücük İyi akşamlar dilerim

pladicus
http://imageshack.us/f/338/astro2gw01uqq6178321.gif/

whole sign
http://imageshack.us/f/13/astro2gw01uqqhw69312354.gif/
02-04-2012 02:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Akbaba
Kayıtsız

Geleceği görmek yetenek işidir.
04-27-2012 06:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla