Değerlendir:
  • 35 Oy - 2.8 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Progres Yorumları
Yazar Mesaj
lylymn Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Progres Yorumları
Teşekkür ederim Yıldırım.
04-28-2011 09:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

Progress'te yükselenim yengecin son derecesindeyim(29'32). 3. sayfada yükselen burç değişim zamanında bazı yenilikler olur diyor. Aynen ben yuvadan ayrılıyorum daha tam geçmedi yükselen ama son derecesi. Aslanımsı öğeler artacak sanırım hayatımda gülücük

Aslan: Genellikle Yengeç’ten Aslan’a doğru bir ilerleme, evle veya aileyle ilgili bir değişikliği ya da bitişi getirir. Belki çocuklar yuvadan uçarlar; yaşlı ebeveynler huzurevine giderler; bazen boşanma vardır. Daha çok dışarı çıkarsınız ve birisi sizinle ilgilenir. Sonuç daha güçlü bir durum, otorite ya da tanınıp kabul görme veya eğer buna açıksanız bir aşk macerası olabilir. Eviniz ve kendiniz için daha fazla lükse düşkünlük göstermeye başlayabilirsiniz.
07-05-2011 04:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

bu yükselenlerde sanırım değişiyor.

deneyimimi paylaşayım. son senelerde insanlar benim aşırı eleştirel olduğumdan yakınmaya başladılar . gerçekten başaklığı anlıyorum ortalıkta yanlış birşey var , bir ayrıntı ve bu yüzden işler olmuoyr. dayanamıyorum sinirlerim geriliyor bu yüzden .
dırdırdır başlıyorum kafa oymaya .

sonra hastalıktan çok korkmaya başladım . sürekli şeker ve tansiyon ölçtürüyorum. birşeyim yok aslında.

sürekli sağlıklı yaşam olayıyla ilgilendim. anneme ceviz ve nar suyu almasını tavsiye ettim. yiyeceklerin son kullanma tarihlerine çok bakar oldum.

yükselen ikizlere geçmiş ve asc üstünde kiron var . gülücük

bir an önce gitmesini diliyorum.
09-13-2011 12:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ELF
Kayıtsız

(09-13-2011 12:47 PM)aeon Yazılan:  bu yükselenlerde sanırım değişiyor.

deneyimimi paylaşayım. son senelerde insanlar benim aşırı eleştirel olduğumdan yakınmaya başladılar . gerçekten başaklığı anlıyorum ortalıkta yanlış birşey var , bir ayrıntı ve bu yüzden işler olmuoyr. dayanamıyorum sinirlerim geriliyor bu yüzden .

sonra hastalıktan çok korkmaya başladım . sürekli şeker ve tansiyon ölçtürüyorum. birşeyim yok aslında.

sürekli sağlıklı yaşam olayıyla ilgilendim. anneme ceviz ve nar suyu almasını tavsiye ettim. yiyeceklerin son kullanma tarihlerine çok bakar oldum.

Etrafındakilere Alahtan rahmet diiyorum:D
09-13-2011 12:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(09-13-2011 12:55 PM)ELF Yazılan:  
(09-13-2011 12:47 PM)aeon Yazılan:  bu yükselenlerde sanırım değişiyor.

Etrafındakilere Alahtan rahmet diiyorum:D
:D

evet bende yapmak istemiyorum aslında ama dayanamıyorum.

yemeği fazla yağlı ve tuzlu yaptığı için bir başladım , türk toplumu zaten böyle erkenden kalpten gidiyoruz , tansiyon şeker almış başını hala yağ tuz zıkkımlanın vs dedim.

annem bayağı bozuldu . kendi yemeklerini kendin hazırla dedi. başak etkisi insanı çok uyumsuz yapıyor. gülücük
09-13-2011 12:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ELF
Kayıtsız

yemeği fazla yağlı ve tuzlu yaptığı için bir başladım , türk toplumu zaten böyle erkenden kalpten gidiyoruz , tansiyon şeker almış başını hala yağ tuz zıkkımlanın vs dedim.

annem bayağı bozuldu . kendi yemeklerini kendin hazırla dedi. başak etkisi insanı çok uyumsuz yapıyor. [Resim: normalgulucuk.gif]

Ben böyle birine 15 yıldır yemek yapıyorum annene sevgilergülücük

Ben öyle çıldırdımki 6 ay kadar haftalarca yemek yapmadım ve sonunda yaptığım çorbayı mangal gibi gördüler,:D
aklında buunsungözkýrpma
09-13-2011 01:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(09-13-2011 01:08 PM)ELF Yazılan:  yemeği fazla yağlı ve tuzlu yaptığı için bir başladım , türk toplumu zaten böyle erkenden kalpten gidiyoruz , tansiyon şeker almış başını hala yağ tuz zıkkımlanın vs dedim.

annem bayağı bozuldu . kendi yemeklerini kendin hazırla dedi. başak etkisi insanı çok uyumsuz yapıyor. [Resim: normalgulucuk.gif]

Ben öyle çıldırdımki 6 ay kadar haftalarca yemek yapmadım ve sonunda yaptığım çorbayı mangal gibi gördüler,:D
aklında buunsungözkýrpma
çorba mangal oldu ... makara

bizimki de keçi stelyumu var. güneş merkür venüs . inadı tutarsa yapar valla. susayım ben en iyisi ...
09-13-2011 01:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ELF
Kayıtsız

(09-13-2011 01:28 PM)aeon Yazılan:  
(09-13-2011 01:08 PM)ELF Yazılan:  yemeği fazla yağlı ve tuzlu yaptığı için bir başladım , türk toplumu zaten böyle erkenden kalpten gidiyoruz , tansiyon şeker almış başını hala yağ tuz zıkkımlanın vs dedim.

aklında buunsungözkýrpma
çorba mangal oldu ... makara

bizimki de keçi stelyumu var. güneş merkür venüs . inadı tutarsa yapar valla. susayım ben en iyisi ...
09-13-2011 03:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

(07-05-2011 04:39 PM)Messa Yazılan:  Progress'te yükselenim yengecin son derecesindeyim(29'32). 3. sayfada yükselen burç değişim zamanında bazı yenilikler olur diyor. Aynen ben yuvadan ayrılıyorum daha tam geçmedi yükselen ama son derecesi. Aslanımsı öğeler artacak sanırım hayatımda gülücük

Aslan: Genellikle Yengeç’ten Aslan’a doğru bir ilerleme, evle veya aileyle ilgili bir değişikliği ya da bitişi getirir. Belki çocuklar yuvadan uçarlar; yaşlı ebeveynler huzurevine giderler; bazen boşanma vardır. Daha çok dışarı çıkarsınız ve birisi sizinle ilgilenir. Sonuç daha güçlü bir durum, otorite ya da tanınıp kabul görme veya eğer buna açıksanız bir aşk macerası olabilir. Eviniz ve kendiniz için daha fazla lükse düşkünlük göstermeye başlayabilirsiniz.

29' 41 ve evle ilgili değişiklik, aileden ayrılış gerçekleşti bekliyorum bakalım başka değişimler olacak mıgülücük
09-20-2011 04:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

Düzeltme: Solar return ile progressi karıştırmışım.

Şimdi yazabilirim.

İlgilendiğim haritanın bu sefer 1.-7.ev aksı dolu.

Progress Güneş Merkür ile kavuşuyor.Bu ikisi 5.evdeki Ay ve Plüto'ya karşıtlar.

Mars'ın yaptığı üçgenler mevcut.

Mars-Jüpiter-Plüto
Mars-Şiron-Ay
10-25-2011 10:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Progres Ay'ı İrdeliyoruz astrosohbet 155 198,928 03-07-2023 12:48 PM
Son Mesaj: Lajâ
  Progres Harita Hakkında Geniş Bilgi Angel 6 19,823 10-31-2019 09:23 PM
Son Mesaj: Cancer61
  Progres Harita Nedir? Angel 16 33,553 08-31-2019 12:53 AM
Son Mesaj: picachu
  Progres Ay ile Transit Satürn Arasındaki Fark plutomania 1 5,667 08-20-2012 03:21 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Türkiye'nin Progres Harita Yorumu salmakis 4 7,408 07-11-2012 02:21 AM
Son Mesaj: deniz kaya
  Progres Güneşi İrdeliyoruz astrosohbet 159 157,878 06-10-2012 11:38 PM
Son Mesaj: Derin
  Progres Haritada Yeniay ve Dolunay Valde_Amor 2 6,053 07-02-2009 04:20 AM
Son Mesaj: gizem kara

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir