Değerlendir:
  • 22 Oy - 3.09 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bir Medyumun Haritası
Yazar Mesaj
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Bir Medyumun Haritası
(08-28-2010 02:30 AM)melis_bk Yazılan:  Pluto-merkür kavuşumu olan iki yakın arkadaşım var inanın zihninizin emarını çekiyorlar.İkisi arasında bağlantı varsa bir insanı gördüğü anda sevmek veya sevmemek gibi keskin fikirleri oluyor insanın gözlediğim..

plüto-merkür 120lik üçgen açı mevcut bendede ve aynı durum söz konusu..
önceleri kendime kızardım önyargılı davranıyorum diye...ama sonradan ynılmadığımı görünce vazgeçtim kendime kızmaktan:Dkoptum.w
08-28-2010 02:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 1

(08-28-2010 02:30 AM)melis_bk Yazılan:  Pluto-merkür kavuşumu olan iki yakın arkadaşım var inanın zihninizin emarını çekiyorlar.İkisi arasında bağlantı varsa bir insanı gördüğü anda sevmek veya sevmemek gibi keskin fikirleri oluyor insanın gözlediğim..

Hislerim ve gözlemlerim çok kuvvetlidir .

Ama buda zor yahu herkesin ne tip bir insan olduğunu saniyesinde anlıyorsunuz ve bunu yanınızdakilere söylüyorsunuz ama onlar yinede görüşmeye devam ediyorlar sonra işiniz yoksa arkadaşlarınızın da bunları anlamasını, "aa çok haklıymışsın" demesini beklemek ve sizin "aa ben demiştim zaten" klasiğine girmeniz çok sıkıcı değil mi :D
Dünya aptallara güzel...

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
08-28-2010 06:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

(08-29-2010 03:25 AM)Sniper Yazılan:  herkesin eksileri var, bu yüzden bi insanın belli tavırlarından ve sözcüklerinden eksilerinin bi kısmını farketmek hiç te zor değildir, özellikle de gözümüze eksilerin artılardan önce batması durumunu göz önünde bulundurursak. bi de kime göre? neye göre? olayı var. sana göre kötü olan benim için o kadar da büyük sorun olmıyabilir. bence bu sözünü ettiğinize önyargı deniyogülücük

çok güzel sniper verygood

karma puan hakkım yok olsa bi 5 tane verirdim..
yoksa herkese 1 tane mi verebiliyoruz onu da bilmiyorum

08-29-2010 03:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

Ama ben ÖN YARGILARIMDA şimdiye kadar hiç yanılmadım ...keşke yanılsaydım bazılarında...acaba
08-29-2010 10:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

(08-29-2010 03:25 AM)Sniper Yazılan:  herkesin eksileri var, bu yüzden bi insanın belli tavırlarından ve sözcüklerinden eksilerinin bi kısmını farketmek hiç te zor değildir, özellikle de gözümüze eksilerin artılardan önce batması durumunu göz önünde bulundurursak. bi de kime göre? neye göre? olayı var. sana göre kötü olan benim için o kadar da büyük sorun olmıyabilir. bence bu sözünü ettiğinize önyargı deniyogülücük

Önyargıya girer mi girmez mi bu durum bilemiyeceğim ama doğru çıktığına göre boş bir önyargı değil, bazı insanların önsezileri ve hisleri kuvvetlidir ve kuvvetli olduğunu düşünenler kendilerini örnek verdiler .

(08-29-2010 01:02 PM)lajâ Yazılan:  Sniper, medyum olmadığımıza göre tabiki önyargı hissettiğimiz:D

:D :D

08-30-2010 07:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

(08-30-2010 07:42 PM)Sniper Yazılan:  ya zaten önyargı denilen şeyin illaki yanlış çıkması gerektiğiyle ilgili bi kural yok ki.. hatta bunu da belirttim;

Alıntı:herkesin eksileri var, bu yüzden bi insanın belli tavırlarından ve sözcüklerinden eksilerinin bi kısmını farketmek hiç te zor değildir.

dedimgülücük yani bu demek oluyo ki önyargıların her zaman belli sebepleri vardır..tabiki de kimse kafasına göre bi insan hakkında öylesine bi yargıda bulunamaz..illaki bi kişi için kötü demenize sebep vardır..ama bu vardığınız yargı tamamen sizin kendinize has deneyimlerinize bağlıdır, bi başkasına valla benim önyargılarım doğru bu adam kötü yaklaşmayın diyemezsiniz..önyargının en kötü tarafı da o kişinin artılarını görmenize engel olmasıdır zaten..önyargı sizin iyi-kötü kavramlarınızla bağlantılıdır ve tamamen subjektiftir..iyi-kötü bakış açınız genişlediğinde ya da değiştiğinde kişiler hakkındaki yargılarınız da değişecektir..aslında bu çok karışık bi konu.

Bütün medyumlar önyargılılar o zaman kendi bakış açılarına göre insanların eksiklerini, fazlallıklarını görüyorlar :D Bence önyargıyla hiç alakası yok bizim bahsettiğimiz olayın canım tabi herkesin kendi görüşü gülücük

08-31-2010 06:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Benim de 19 orb Yay psisik noktam 4. evde..
Rüyalarim kismen cikar... örnegin rüyamda birini göreyim... ertesi gün mutlaka rastlarim o kisiye...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
11-04-2010 02:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

Kehanet, medyumluk ve psişik yeteneklerle ilgili nokta/orta nokta Uranüs+Neptün, Uranüs/Neptün olarak hesaplanır ve kişiyle bağlantısı için bu noktanın kişinin Güneş, Ay, ASC ya da MC’sine en fazla 3 derece orb ile açı yapması gerekir. Bu noktalara üçgen açılar kişinin psişik yeteneklerini gösterebilir ancak bu yeteneğin kullanılması bu noktalardan herhangi birinin ya da ikisinin de belirtilen kişisel noktalara(Güneş,Ay,Mc,ASC) kavuşum, karşıt, kare ya da yarı kare açı yapması durumunda daha çok görülmektedir.

uranüs+neptün:15'yengeç çıkıyor..

uranüs/neptün nasıl bi formul ?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
11-04-2010 12:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aries86
Kayıtsız

(11-04-2010 12:35 PM)eylülmavi Yazılan:  Kehanet, medyumluk ve psişik yeteneklerle ilgili nokta/orta nokta Uranüs+Neptün, Uranüs/Neptün olarak hesaplanır ve kişiyle bağlantısı için bu noktanın kişinin Güneş, Ay, ASC ya da MC’sine en fazla 3 derece orb ile açı yapması gerekir. Bu noktalara üçgen açılar kişinin psişik yeteneklerini gösterebilir ancak bu yeteneğin kullanılması bu noktalardan herhangi birinin ya da ikisinin de belirtilen kişisel noktalara(Güneş,Ay,Mc,ASC) kavuşum, karşıt, kare ya da yarı kare açı yapması durumunda daha çok görülmektedir.

uranüs+neptün:15'yengeç çıkıyor..

uranüs/neptün nasıl bi formul ?

sanırım karşıt açı oluyor mesela benim orta noktam uranüs+neptün 29' yay, neptün/uranüs ise karşıt açıyla ikizler oluyor...
08-27-2011 07:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Diana Çevrimdışı
Yeni Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Kendi haritamı anımsattı bana. :D
  • ASC’de , medyumların haritalarında ortalama sıklıkta görülen Boğa burcu yükselmektedir. (14' Boğa)
  • Su burçlarında hiç planet bulunmamaktadır. (Güneş dışında hiç yok.)
  • ASC ve MC Boğa ve Oğlak’ta toprak burcundadır. (ASC'14' Boğa, MC'25' Oğlak)
  • Bizim medyumumuzun 3.evinin tamamını en hassas psişik burç olan Yengeç kesmektedir. (3.Ev Yengeç.)
  • 4.ev girişinde su burcu olması da güçlü psişik ve bilinçaltı dürtüler ve hisler verir. Haritada 4.evi de Yengeç burcu kesmektedir. (4.Ev Yengeç)
  • Psişiklerde Uranüs genellikle Merkür tarafından yönetilen bir burçta veya bir hava burcunda yer alır. Buradaki durumun buna uymamasına rağmen Uranüs’ün Yay burcundaki yer alması. (Uranüs 02'Kova)
Ekle, ekle... Neptünyen; Neptün ve Uranüs 10.Evde; Ay, Chiron, Vertex, AKD, Pallas vs. 6.Evde, Güneş Yengeç, vs vs vs. Doğuştan medyumluk.
Şaka bir yana, yazıyı zevkle okudum. Özellikle işin içine Güneş Dönüşü haritalar katılınca, daha bir ilginç oldu, doğrusu. gülücük

I never heard a single word about you,
Falling in love wasn't my plan.
I never thought that I would be your lover,
Come on, baby, just understand.

- MJ "This Is It?"

Haritam. evill
11-08-2011 02:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir