Değerlendir:
  • 18 Oy - 2.39 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gücün Karanlık Tarafı : Akrep
Yazar Mesaj
aeon
Kayıtsız

RE: Gücün Karanlık Tarafı : Akrep
sai babanını ağzından altın yumurta çıkartma hadisesi var ki , dillere destan.salaklar sürüsü de oturup bunu gerçek kabul ediyor . :D hehee
09-23-2010 08:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(09-23-2010 10:38 PM)sessizgidiş Yazılan:  
(09-23-2010 08:24 PM)aeon Yazılan:  sai babanını ağzından altın yumurta çıkartma hadisesi var ki , dillere destan.salaklar sürüsü de oturup bunu gerçek kabul ediyor . :D hehee

vay be makara

http://www.zaplat.com/video/ilginc_video..._Yumurtasi

sai babanın altın yumurtası ve buna inanan 75 milyon saslak mürid dünyada var. :D
09-23-2010 10:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

doğum haritanı imzana eklersen , yardımcı olabilirz .
ancak, gizli düşmanlıkların 12.evle bağlantısı var diye biliyorum.

dava arkadaşlıkları 11.ev kapsamında , arkadaşlar gurplarında değişim ve dönüşüm yaşamak veya , arkadaş gruplarının ortak konusu cinsellik olabilir ve güçlü bağlar olabilir .
09-27-2010 03:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(09-27-2010 03:09 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  arkadaşlar benim çok merak ettiğim bir soru var... yardımcı olursanız çok sevinirim.

harita bilgilerime göre bendeki akrep etkisi fazla.
satürn, mars ve plutom akrepte
mars ve pluto 1 orb ile kavuşum yapmış.(11. evde)
bu kavuşum merkürümle, jüpiterimle ve ayımla olumlu açıda
ama güneşime kare yapıyor.

bilgisi olan bir arkadaştan değerlendirme isteyecektim. bir de bu kavuşumun 11. evde olması ve yaptığı açılar arkadaşlık ilişkilerime nasıl bir anlam katar, genelde buna gizli düşman diyorlar.

aslında çok değerli dostlarım var.bu konuda diğer insanlara göre çok şanslıyım ama ne bileyim yine de herkesin arkasından kuyu kazan birileri var. benimki sanırım biraz fazla...

yıldız haritanızı görebilsek daha iyi olurdu.

Akrep burcundaki Mars-Plüto kavuşumunun oldukça tutkulu bir karaktere işaret edeceğini söyleyebilirdim lâkin Satürnün de akrepte olması , akrep özelliklerini arttırmaz aksine bloke edebilir.

09-27-2010 03:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yargıç Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

akreplerin aşırı kuşkucu yapısı onları acımasızlığa, kinciliğe, intikama ve zulme itiyo.bi insan bi hata yaptığında sanki "biliyodum, unutmadım, senin içinde bi şeytan vardı" hissiyle intikam almayı unutmuyolar.çünkü zaten kuşku duyuyolardı, ama somut bişey yoktu.ya hep ya hiç prensibi aslında hoş bişey.ayaklarının sağlam olması.ama bunun içinde bi ölçü olması lazımdır bunu bilmeleri lazım.ve yine kuşkuculukları yüzünden insanlara karşı haksızlık yapmaktan bazen çekinmeyebiliyolar.onlara göre haksızlık ettikleri- edecekleri kişi de çok masum değildir.hadda bazen başkalarına olan kinlerinin acısını da çıkarabiliyolar.anahtar sözcük "kuşku".bunu kontrol etmeleri lazım.ayrıca kendilerininde sütten çıkmış ak kaşık gibi temiz masum olmadıklarını bilmeleri lazım.akrepleri severim fakat tüm burçların ve insanların bi karanlığı var.onlarınkide bu işte

u_u
01-10-2011 11:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Aisha Çevrimdışı
Scorpio Vip
Scorpio Vip
lt=

Rep Puanı: 2

en zor burç olduğu söylenir. bi de akreplere sorun.artı güneşim 8. evde. pek konuşkan değilim filozof gibi düşünürüm hep. arkadaşlar sürekli sana noluyor böyle diye sorarlar.hoşuma gitmeyen yönlerimin farkındayım ve düzeltmeye çalışırım (egom yeniden yaratıla yaratıla ilk günkü gibi tertemiz :s)

ne yalan söyliyim ben hep iyi niyetli olduğumu düşünmüşümdür acaba

Burası çok yakında güncellenecek...
03-25-2011 06:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

(09-27-2010 03:15 PM)aeon Yazılan:  doğum haritanı imzana eklersen , yardımcı olabilirz .

dava arkadaşlıkları 11.ev kapsamında , arkadaşlar gurplarında değişim ve dönüşüm yaşamak veya , arkadaş gruplarının ortak konusu cinsellik olabilir ve güçlü bağlar olabilir .

11. evimin yöneticisi jupiterin 12. evde olması arkadaşlarımın gizli düşmanlarımda olabileceğinimi gösterir.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
03-26-2011 11:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(03-26-2011 11:48 PM)ayşe kara Yazılan:  
(09-27-2010 03:15 PM)aeon Yazılan:  doğum haritanı imzana eklersen , yardımcı olabilirz .

11. evimin yöneticisi jupiterin 12. evde olması arkadaşlarımın gizli düşmanlarımda olabileceğinimi gösterir.

hayır .
jupiter kötücül bir gezegen değildir.yönetici mars vs olsa seni onaylayabilrdim.
olmadık zamanardaarkadaşlarından iyilik görmek , arkadaşlarının kayıplara karışması veya arkadaşların seni sevseler de seni çok aramayabilirler.
03-31-2011 11:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

(03-31-2011 11:32 AM)aeon Yazılan:  
(03-26-2011 11:48 PM)ayşe kara Yazılan:  

hayır .
jupiter kötücül bir gezegen değildir.yönetici mars vs olsa seni onaylayabilrdim.
olmadık zamanardaarkadaşlarından iyilik görmek , arkadaşlarının kayıplara karışması veya arkadaşların seni sevseler de seni çok aramayabilirler.

çok tşkler bunlar doğru hele yükselen balık arkadaşım 2 kez çok zor durumdan kurtardı beni. asc jupiter biride hayatımı kurtardı ölümden döndümgülücük kayboluyolar evet ama yıllar geçsede kaldığımız yerden devam edebiliyoruz dostluklarımız eskimez.dostluklar konuzunda öyle abartılı övgüler alıyorzki birbirimizden bazan abartmayalım(jupiter) dediğimiz oluyorgülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
04-05-2011 01:52 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Lajâ Çevrimdışı
.::скорпион::.
Scorpio Vip
lt=

Rep Puanı: 44

Akrep Karanlık Yönü
Doğum anında sert etki almış Akrep, sinsi, gizli işler çeviren, şeytani ve kontrolü imkânsız ihtirasları bulunan biridir. Kendilerine hakaret edildiğine inanan bu Akrepler, hemen intikam düşünür ve akla hayale gelmeyecek şeyler yaparlar.

Küçük bir söz, onların korkunç öfkeye kapılmalarına neden olur. On iki burç içinde Akrepler kadar kinci düşmanlar bulunamaz. Hem, bazı insanlar onların intikamından korkar.

Akrepler, şantaj sayesinde onlara her istediklerini yaptırırlar. Bu tipler, kendilerine kötü davrandıklarına karar verdikleri kimselerle uğraşırlar. Affetmeleri çok güçtür. Son derece bencildirler ve hemen sahiplenirler.

Bu bozuk tiplerde aşırı seks isteğinin yanı sıra, yemek ve içmeye de aşırı düşkünlük görülür. Duygulara kapıldıklarında kıskançlıkları çok yakıcı ve tehlikelidir.

Bunlara şiddetli bir öfke, yıkıcılık, inat, kuşku ve kasıtla acımasızlığı da eklerseniz karşınıza çok tatsız bir karışım çıkacaktır. Başka burçlarda doğanların sadece hoşlanmamalarına neden olacak olaylar bu tiplerde korkunç öfke ve hatta nefret yaratabilir.

Güçlü bir Akrep gerçek veya hayali bir kötülüğü asla unutmaz. Kötü Akrep bunun dışında başkalarının zayıflıklarını ortaya koymaktan da hoşlanır. Böylece acımasız, sadist yönünü de belli eder.

Bu Akrepler kimseyi beğenmezler ama yaşları ilerledikçe kuyruklarındaki iğneyi kendilerine batırmaya da başlarlar. Bu yüzden karamsarlaşırlar. Kendilerini yok etmeye de çalışırlar.

Ancak bundan önce çevrelerindekileri ortadan kaldırmayı denerler tabii. Bu tipleri, bırakın sevmek, onlardan hoşlanmak bile kabil değildir.. ( gülücük )

İyi bir Akrep özelliği olan kendini mükemmelleştirme isteği, bu kötü tiplerde hırs ve aç gözlülüğe dönüşür. Onlar tamahkârdırlar ve her gördüklerine de haset ederler.

Başka şekilde başarıya erişemezlerse elde etmeleri gerektiğine inandıkları şeylere sahip olmak için yasa dışı yollara başvururlar.

Bu kasvetli sözlerden sonra içinizi biraz aydınlatayım. Bütün burçlar gibi Akrep de ne tam iyi, ne de tam kötüdür. Bununla birlikte onlarla ilgilenenlerin çok işi var demektir..

Y.Kemal Yazıcı

Bizi başınızdan geçenler değil kafanızdan geçenler ilgilendirir..
. .. . . ... .. .. ...
.. .
. .. . ... .
. . ..
04-24-2011 12:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Akrep Burcu ve Psikopatoloji Lajâ 1 9,746 05-01-2019 01:48 AM
Son Mesaj: cancer123
  Akrep Burcu Erkeği Angel 54 73,887 09-07-2018 01:28 AM