Değerlendir:
  • 10 Oy - 2.7 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gücün Karanlık Tarafı : Yay
Yazar Mesaj
raisisset Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 2

Gücün Karanlık Tarafı : Yay
Yayların nasıl bizim kahinlerimiz, gerçekle bağlantımız, öğretmenimiz ve vaizlerimiz olduğunu konuştuk. Bunları hepsi en iyi ve en güzel gerçeği bildiklerini sanıp da aslında bilmiyorlarsa ne olacak? Bu süreçte egoları gelişirse ne olur? İncil'de bu insanlara 'Sahte Peygamberler' denir. Ama bu 'Sahte Peygamberler' maalesef, asla kendilerinin yanlış olduğunu düşünmezler. Bu, Yay'ın çok bilinen bir sorunudur, aşırı hareketli, fazla nasihatli ve kendilerine adil olabilirler. Başka bir deyişle, gerçeklerinin tek gerçek olduğunu ilan eden misyonerlerden, 'kutsal' engizisyondan ya da baskıcı din öncülerinden bahsediyoruz. Aşırıya kaçtıkları zaman, Yaylar kolaylıkla meşale taşıyıcılarından kendi inançlarına karşı olanları yakmak için kullandıkları çalı çırpı taşıyıcılarına dönerler.

Yay, genişlemenin olduğu kadar, aşırılığın da gezegeni olan Jüpiter tarafından yönetilir. Yunan mitolojisinde Jüpiter hiç bir cinsel organla (kadınlar, tanrıçalar, genç erkekler,hayvanlar vs.) asla tatmin olmayan cinsel şehveti ile ünlüdür. Eminim eğer elinde olsaydı bitkilerle de cinsel ilişkiye girerdi. Bu Jüpiter tarafından yönetilen Yay'da görülebilir. İşte bu nedenle onları uzun ilişkilere sokup evcilleştirmek zordur.

Oburluk da Yay için bir sorun olabilir. Bunun nedeni yine burcu yöneten Jüpiter'in yoğun enerjisidir.

----Alıntı yaptım, Gahl Sasson'un Işığın 12 Krallığı adlı kitabından.

[Resim: astro2gw01ceydatoksazhp.th.gif]

Uploaded with ImageShack.us
08-23-2010 02:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

RE: Gücün karanlık tarafı : Yay
böyle acımasız gerçekleri de yaz ki bilelim.rtük gibi sansürlemenin ne anlamı var. hehee

bu arada dikkatimi çekti , 12.evmde jupiter olduğu için , özelliklerini yansıtamıyorum ve , yay insanlarının hayata güvenen ve vaaz veren tarafına fazlasıyla gıcık kapıyorum.evet itiraf ettim :D
08-23-2010 10:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

yay özellikleri çok yoğun biri olarak çok nasihat veren biri olabilirim belki ama diğierleri malesef uymadı bana....asc yayyım ama jüpiter bendede 12.evde ve neptünün esiri durumunda:D
08-23-2010 09:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mimoza Çevrimdışı
Leo Vip
Leo Vip
lt=

Rep Puanı: 5

bu adamın kesinlikle yaylara bi gıcıklığı var hehee

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;lang...1319875399
08-24-2010 12:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

bencede hiç bir burcu bu kadar yerden yere vurmamış...kuyruk acısımıdır nedir?!
08-24-2010 05:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

sağır duyduğunu , yay tuttuğunu puhaha3
08-24-2010 05:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

bence bu adamında 12.evinde jüpiter olabilir , kıskanç şeyler gülücük

08-24-2010 06:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: Gücün Karanlık Tarafı : Yay
Ya bence uyuyor ya... yani farketmiyordur onlar icin ne bileyim ya... aman... yine mi kötü düsünüyorum... ve özellikle de 12. evdeyse bu jupiter ve yine yay burcundaysa... onlar icin bu konu önemli degil yani... kisisi yada... hobbi gibi algiliyorlar belkide ne bileyim...
Nasihatlerini yaylarin ben de sevmiyorum... bu yüzden okumami yarida birakmistim bir yay hocasindan dolayi... Kendilerini acayip bir sey saniyorlar ya.. bu dogru degil...gelistirmesi gereken yönleri... 12. evde olsa dahi bu jüpiter gizli bir üstünlügü yine de sezebiliyorum... Bir sekil aciga vuruyorlar...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
09-19-2010 09:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir