Değerlendir:
  • 11 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gücün Karanlık Tarafı : Koç
Yazar Mesaj
raisisset Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 2

Gücün Karanlık Tarafı : Koç
Koç çok fazla zorlayıcı, talepkar, bencil, duygulardan bağımsız, saldırgan ve sert olabilir. Huysuzluk ve sabırsızlık Koç'un en zorlandığı taraflardır ve bu onun çok fazla proje başlatıp, hiç birini bitirmemesine neden olabilir. Küçük çocuklar gibi, hemen memnun edilmek isterler. Koç, bu dünyada ondan başkası yokmuşcasına bencil olmaya eğilimlidir.

Koç'un en karanlık tarafı kişisel ya da sosyal boyuttan gelir. Buna 'işşiz savaşçı' denir. Bu durum Koç'un enerjisini harcayacak yeri olmadığında ortaya çıkar. Koç aktif olduğu, zaptettiği ve bir görevi sahplendiği sürece, enerji çok güzel akar. Koç işsiz kaldığı anda ölümcül olabilecek marazi durumlara sebep olabilir. Koç'un Tart kartı İmparator'dur ve yeni ufuklar fethetmeye hazır son derece güçlü bir erkeği betimler. Karttaki sorun imparatorun fethedecek yeri kalmadığında bir zorbaya dönüşmesiyle başlar.

----Alıntı, Gahl Sasson- Işığın 12 Krallığı adlı kitabından. bazı yerlerin kırıcı olabileceğini düşünüp çıkardım.

[Resim: astro2gw01ceydatoksazhp.th.gif]

Uploaded with ImageShack.us
08-22-2010 10:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: Gücün Karanlık Tarafı : Koç
Cok ilginc fethedecegi bir yer kalmayinca zorlanmasi...
Haritam üzerinde inceleme yaparken genelde su sekilde cok düsünürüm... Merkürüm ve venüsüm basakta yalniz kocun dogal evi olan 1. evdedir placidusa göre..
Ve konusmalarimda heyecanli,coskulu ve detayli bir sistematik sekilde konusan biriyimdir (eger hic bir sorunum ve saglik yönünden engellerim yoksa).. Bir isde detayini ve sistemini ögrendikten sonra da cok sIkIlIrim... ay kovadan dolayi da uzaklasirim saniirm..

Ve 1. evde olmasindan dolayi, detaylarini fethedecegim bir ögrenme ve bir bilgi aramaktayim sürekli diye düsünüyorum...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
10-18-2011 03:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: Gücün Karanlık Tarafı : Koç
(10-18-2011 03:02 AM)Mavisahram Yazılan:  Cok ilginc fethedecegi bir yer kalmayinca zorlanmasi...
Haritam üzerinde inceleme yaparken genelde su sekilde cok düsünürüm... Merkürüm ve venüsüm basakta yalniz kocun dogal evi olan 1. evdedir placidusa göre..
Ve konusmalarimda heyecanli,coskulu ve detayli bir sistematik sekilde konusan biriyimdir (eger hic bir sorunum ve saglik yönünden engellerim yoksa).. Bir isde detayini ve sistemini ögrendikten sonra da cok sIkIlIrim... ay kovadan dolayi da uzaklasirim saniirm..

Ve 1. evde olmasindan dolayi, detaylarini fethedecegim bir ögrenme ve bir bilgi aramaktayim sürekli diye düsünüyorum...

Kişilerin haritalarında hangi gezegen daha baskınsa ona göre hareket ediyor genelde insanlar özellikle yükselenle kavuşum yapan gezegenler tabii biz dış maskeleri gördüğümüzden belkide ,, gerçekten cok etkili yaşam tarzında gözlemliyorum bunu asc pluto kavuşum ile asc venus yada asc satürn kavuşumları cok farklı özellikler sergiliyor ve davranışlara direkt yansıyor.

Hritada güçlü gezegen ya da gezegenler asc dışında davranış biiçimlerinde cok etikli oluyor. O zaman güneş gölgede kalabiliyor. Gözlemledigim kadarı ile diye ekliyeyim altını çizerek ... astrolojiye merak sardıgımdan beri haritalarını cıkardığım kimseleri gözlemliyorum bir davranıslarına sahit olduğumda sundan su acıdan dolayı diyebilmek icin .

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
10-19-2011 08:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir